Jump to content

Ati, Nvidia Yı Solladı

CouldWasMySouL

Recommended Posts

Ekran kartı satışlarında üstün satış grafiğiyle Nvidia'ya büyük fark atan ATI bu aralar gözde.

ATI' nin Radeon HD 4000 serisi ekran kartları oldukça tuttu ve insanlar Nvidia'dan önce ATI ürünleri almaya dikkat ediyorlar.

Radeon HD 48x0 ile başlayan ATI'nin yükselen satış grafiği gittikçe daha da artıyor. Nvidia'nın bu noktadan sonra daha radikal kararlar alarak ATI'nin bu çıkışını önlemeye çalışması faydalarına olacak gibi görünürken ATI de bir sonraki ürününde çıtayı daha da yükselterek Nvidia'yı tarihe karıştırmanın planlarını yapıyor olabilir.

ati_vs_nvidia_thumb400.jpg

• Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Nvidia da sevdiğim tek şey Logosu :rolleyes2:

Ben olsam atinin yerine.Hatalıysam ARa beni Yazdirirdim arkama :D

Buda şakasi tabi.

Ati gerçekden bu aralar güzel işler yapiyor.eylülde dx11 kart çıkıcak sanırım 4800 serisinde.

Ati yi sevmiyorum ben ya. Oldum olası bi Nvidia'dır gidiyor. Misal benim çalıştığım bilgisayarcı müşterilere Sürekli ati takıyor. Sorduğumda Nvidia daha iyi ama Ati daha çok kar bırakıyor diyor. yani satış artması bu gibi şeylerden artabilir. Üstte verdiğim ekran kartı Ati'nin HD serisine fark atar bence.

hadı sız cıkartıp cıkartıp degıstırıyorsun ekran kartlarını

bızde nasıl edek

dızustuculer olarak

benım dızustunde nvidia geforce 8700m gt var

bırtek gta4 kastı

crysis ve c.o.duty de cayır cayır kullandım

nvidia ve intel uymundan memnunum

ha oyunlarda ekranı cozunurlugu 1680 x 1050 ayarlarım

Dizüstü bilgisayarlardada.. ekran kartı değişmektedir.. yanlızca.. aynı seri olmasına dikkat etmek gerekmektedir.. mesela geforce 8700m gt 512 ise ekran kartınız aynı serinin 1 gb olan ekran kartını takabilirsiniz :)

ben nVidia 9600 GT kullandım windows vista ve windows 7 inanılmaz düşük puan verdi en fazla ekran kartı için 4.4 puan vermişti şimdi ATİ 4870 kullanıyorum windows 7 7.5 puan verdi ATİ ye en düşük değeri benim pcimde harddiske verdi o da 5.9 nedenini anlayamadım ama windows vista ve 7 nin nVidia ile bir uyuşmazlığı söz konusu

palit 9600 gt kullanıyorum nvidia chip setli performanslı calısıyor hatta modelini bilmiyorum ama ati ustunde sogutucusu petekler wardı 1 gb ram wardı ve palit 9600 gt 512 mb ondan daha guzel calısıyor aynı oyunları oynuyorduk atide takılmalar oluyordu ama yeni sistemi bilemem asus zaten 5 para etmez 8600gt wardı 1 ayda iptal olmustu sonra palit aldım yanlış hatırlamıyosam site yazı gormustum palitin amacı dusuk fiyatta yuksek kalitede ekran kartı uretmekmiş

4670 De :) Güzel kart.. 1 - 2 Hafta tecrübem oldu kart üzerinde , oyunlarda yağ gibi.. :)

Eywallah kardeşim sadece cod4 te denedim 1 hafta oldu 1280x1024 detaylar full hemde online oyunda min fps 40 max ise 200. ortalama 100 fps işliyor diyebilirim. Alacaklara tavsiyemdir :good:

4670 De :) Güzel kart.. 1 - 2 Hafta tecrübem oldu kart üzerinde , oyunlarda yağ gibi.. :)

Zaten yeni ekran kartlarının hepsi yeni oyunlar için yapılıyor ama öenmli olan çözünürlük..

4670 süper bi ekan kartıda Fiyatıda süper.. :good:

ZOTAC 9800 GTX+ kullanıyorum tam bir oyun koleksiyonum var her oyunda full detay full çözünürlük açıyorum banamısın demiyor ne gta4 ne Bionic Commando ne cod5 hatta geçenlerde direx10 modunda Resident Evil 5 Benchmark testi yaptım yine full grafik tabi 90 üzeinde FPS verdi

zotac9800gtxplusamp_test_50.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...