Jump to content

Tncxp Kurarken 35. Dakika Da Donuyor.

Recommended Posts

Arkadaşlar tncxp kurarken 35. dakika da aygıtlar yüklenirken donma yapıyo. onlarca kez denedim. pcı aygıtlarının hepsini çıkardım ama yok. 4 saat bekledim yine geçmiyo. ramleri değiştirdim gene yok. yardım ederseniz sevinirim.

evet o herkeste olan bir sorun zaten modifiyeli sistemlerin hepsinde var belli dakikalarda dosyalar yüklüyor mesela fiesta 13. dakikada takılıyordu tnc xp 35 te takılıyor..

arkadaşım sanırım hardiskin 2 ye bölünük sanırım d:ye yukleme çalışıyor olabilirmisin.

benimde başıma geldiğinden söylüyorum...

selamlar

nun63

5 DK GIBI ZAMAN VEYA 10 DK GİBİ BI ZAMANSA SORUNSUZDUR. EGER DAHA FAZLA DURUYOSA ISLETIM SISTEMI HATASI VARDIR DUZELTME YAPSINLAR ADMIN ARKDASIM YOKSA HEP YAPAR.DÜZELTMEYİ CD YAPIN ADMIN ARKADASIM . PC UZMANI SAYGI VE SEVGIYLE KALIN ARKDASLAR

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

• Administrator
5 DK GIBI ZAMAN VEYA 10 DK GİBİ BI ZAMANSA SORUNSUZDUR. EGER DAHA FAZLA DURUYOSA ISLETIM SISTEMI HATASI VARDIR DUZELTME YAPSINLAR ADMIN ARKDASIM YOKSA HEP YAPAR.DÜZELTMEYİ CD YAPIN ADMIN ARKADASIM . PC UZMANI SAYGI VE SEVGIYLE KALIN ARKDASLAR

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

Bende yapmıyor o kadar bekleme? O zaman sizin sisteminizde sorun var.

eger arkdasım cd upland edıp yapmıssa bı sorun vardır bı dosyayı tanıtamamıstır o yuzden sızde yapmayabılır arkdasımızda yapmıs olabılır bı kontrol edıp mesaj yaz arkdasım yardımcı olalım pc uzmanı

• Administrator
eger arkdasım cd upland edıp yapmıssa bı sorun vardır bı dosyayı tanıtamamıstır o yuzden sızde yapmayabılır arkdasımızda yapmıs olabılır bı kontrol edıp mesaj yaz arkdasım yardımcı olalım pc uzmanı

Hayır ben indirip de kurdum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...