Jump to content

Cpu Kullanımı % 100 Oluyor Pc Kapanıyor !

bomba34

Recommended Posts

arkadaşlar örneğin ben mozilla firefoxtan hotmaile girince cpu kullanımı % 100 ü vuruyor ve 1 dk bile geçmeden sanki fişi çekmiş gibi pc kapanıyor açtığımdada ilk açtığımda 1 kısa bip sesi geliyor(normal bip sesinden az uzun) sonra anakart reklamı geldiğinde gene kapatıyor yeniden açtığımda tekrar o ses geliyor ve bu sefer açılıyor bu olaylar bazı programlardada oluyor önceden hiç olmazdı hotmail olayı ise explorerde olmuyor normal çalışıyor bu sorunu nasıl düzelteceğim...

• Replies 67
  • Created
  • Last Reply
zaten her hafta düzenli olarak temizliyorum.

anakart 86 - 90 lara çıktı sıcaklık noluyor yaff yanıyormu yoksa ?

ne yaptın kardeş sen ya 86 - 90 da kavrulur pc :D tehlikeli sıcaklıklar bunlar sistemde overclock felan var mı ?

ne yaptın kardeş sen ya 86 - 90 da kavrulur pc :D tehlikeli sıcaklıklar bunlar sistemde overclock felan var mı ?

valla kardeş hiç fikrim yoksa ben kasayla ilgili hiç uğraşmadım 13 yaşındayım zaten :D overlock tam olarak ne ouyor

hangi programla temizliyorsun.?

ccleaner

Anakart İçin 90 Derece Çok Tehlikeli. Anakart 90 İse İşlemci 150 Civarıdır Heralde. Overclock Varsa Default Hızlara Alın Ve İşlemci Fanını Kontrol Edin. Bu Sıcaklıklar Parçaların Ömrünü Olumsuz Etkiler ve Yanma Riskini Arttırır.

Anakart İçin 90 Derece Çok Tehlikeli. Anakart 90 İse İşlemci 150 Civarıdır Heralde. Overclock Varsa Default Hızlara Alın Ve İşlemci Fanını Kontrol Edin. Bu Sıcaklıklar Parçaların Ömrünü Olumsuz Etkiler ve Yanma Riskini Arttırır.

valla anakart yanıo işlemci kartopu oynuyor 0-15 arası geziniyor işlemci şuanda :D

o olay ben dede oluyordu format atttım düzelti artık bi sorun yok vürüsten oluyor olabilir kilitleniyor gibi oluyor makina sonra küt diye kapanıyor format atıyordum kısa süre sonra aynı oluyordu tüm sürücüler format atttım düzeldi

13 yaşındaki biri yapsa yapsa trojen yemiştir format at bi yada attır delikanlı yine devam ederse bakarız...

trojan yeme ihtimalim yok ayrıca 13 yaşında diye küçük görmeyin ben kasayı açmamamın sebebi bir şeyi yanlış yaparım yanar filan diye donanımsal sorunlarım olabilir ama yazılımsal bir sorunum yok

Anakart 90 Derecedeyken İşlemcinin 15 Derece Olması Teknik Olarak İmkansız. İşlemcinin Isı Sensörlerinde Sorun Var Yada Sıcaklığa Baktığınız Program Yanlış Gösteriyor.

valla anakart yanıo işlemci kartopu oynuyor 0-15 arası geziniyor işlemci şuanda :D

o olay ben dede oluyordu format atttım düzelti artık bi sorun yok vürüsten oluyor olabilir kilitleniyor gibi oluyor makina sonra küt diye kapanıyor format atıyordum kısa süre sonra aynı oluyordu tüm sürücüler format atttım düzeldi

zaten bu olay başladığında temiz bir format atmıştım ama aynı

trojan yeme ihtimalim yok ayrıca 13 yaşında diye küçük görmeyin ben kasayı açmamamın sebebi bir şeyi yanlış yaparım yanar filan diye donanımsal sorunlarım olabilir ama yazılımsal bir sorunum yok

dogru söylüyor 13 yaşını küçük görmeyin. o yaşta neler yapanlar var neler. (bilgisayarla ilgili tabi)

sen en iyisi verilerini yedekle temiz bir format at....

dogru söylüyor 13 yaşını küçük görmeyin. o yaşta neler yapanlar var neler. (bilgisayarla ilgili tabi)

sen en iyisi verilerini yedekle temiz bir format at....

desteklediğin için saol herzaman c yi formatlarım d yi formatlamadım verilerim onda vede en azından verilerim 50 gb tutuyor yani işim biraz zor :D

nasıl yok 13 yaşında bilgisayar mühendisliğimi okuyon yada ileri zekamısın bana senin gibi bir sürü genç geliyo teknikerim ben senin abin yaşındayım yaptığınız şeyler belli....o yuzden...sen format attır ilk once yine hemen oluyosa aynı olaylar sorun donanımsal...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...