Jump to content

Müziklerin Boyutlarını Düşürme Programı..

Recommended Posts

kardesİM muziklerin Boyutu düşerse 128 kbps 44 khz dir normali ama bunların değeri düştükçe seste değişme oluyor biraz dandik çıkıyor. söylemesi.

Acoustica MP3 Audio Mixer Üstüne tanımam. Ama dedım qibi kalite düşüyor.

Müziklerin Boyutuna Oranla Kaliteside Düşer. 128Kpbs Mp3'ler Zaten Rezalet Bir Kalitedeyken, Birde Boyutunu Düşürmek Çok Gereksiz.

evet 320 olması lazım oda cok yer kablıyo biede sub buffer olcak açacan 320 kbslik sesi

evet 320 olması lazım oda cok yer kablıyo biede sub buffer olcak açacan 320 kbslik sesi

peki bu işi yaptıklarını söleyenler atıyor diyorsunuz))...yani birileri ben 100 tane müzik var ama boyutlarını düşürüp aynı kalitede dinliyorum ve daha fazla müzik yükleyebiliyorum diyenlere inanmayalım demek istiyorsunuz...

arkadaslar...müzikler yer kaplamasını önlemek için kb boyutlarını küçülten programlar varmıs verebilirmisiniz...isim yada indirme linki....türkce olursa lütfen...

Arkadaşım diet mp3 isimli bir program bu işi yapıyor elimde program şu an için mevcut değil ama Diet Mp3 olarak aratırsan kolayca bulursun :p

çözdüm))...yüzde otuz oranında bir sıkıstırma yapıyor ...normal müziklerde kalite düştüğünü görmedim ama telefondan falan aktarım durumlarında ne tür bi durum olur bilmiyorum deneyeceiim....

Cep telefonunda hiç fark edilmiyor :p

farklı format türleri var, daha düşük boyutlu mp3ten daha kaliteli formatlar var,, hangileri olduğunu bilmiyorum sana da araştırmak düşüyor :p ama şu diet mp3 denen şey gerçekten işe yaradıysa forumda paylaşta herkes faydalansın :)

evet arkadaslar gerçekten işe yaradı mesela bir müziği 3.50 olan boyutu 2.20lere kadar düşürdü yaklasık yüzde 30-35 civarı bi sığdırma yapıyove kalite bozmasıda yok...şahsen denedim...çalışıyor...ama nasıl paylaşacağım bilmiyorum...ama programın adı dietmp3...

• 5 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...