Jump to content

Tnc-tr De Karşılaşılan Ilginc Durumlar

mertbatu

Recommended Posts

Benim karşılaştığım ise :

--------------------------------------------------------------------------------------

56830790.png

Linkin üzerine gelincede cevabını veriyor ne teknolojik bir forum :p

22906964.png

--------------------------------------------------------------------------------------

Sizin karşılaştığınız ilginç olaylar neler :)

benim karşılaştığım en ilginç olay anasayfayı yenilediğimde başka birinin profilinde olmamdı. onun haricinde çok ilginç istek, sorular ve anlatımlar mevcut :)

Ben ilk sizden duyuyorum böyle bişey ? Ben böyle bişeyle hiç karşılaşmadım ? :p

Bende foruma bir ikikere giripi çıktım sonra beni içeri almadı hep kullanıcı adı şire istiyor dedim banlandımmı acaba :shiftyninja: sonra ana sayfaya baktım benim kullanıcı adım aktif kullanıcılar yerinde.. ama ben yinede giremiyordum, ertesi gün herşey düzeldi..

Bende sayfayı yenilediğimde "Tabele" adlı moderatörün profil resmini gördüm...

Admin diyecektin :whistle: bendede sk8er_boi nin profili çıkmıştı :shiftyninja: Ayriyetten xxcasus1xx isimli şahıs yeni üye olmasına rağmen herkezin profiline bakıyor (:

• 1 ay sonra...

Birinin imzasında hareket eden sinek vardı. Bende az önce ekranda bi sinek gördüm aynı onun gibi attım elimi sineğe ekran kana bulandı <_<

bende bir konudan anasayfaya dönerken kendimi yeni bir üyenin şifresi girilmiş halde buldum. Yani üyeliğimi o isimle açmıştım. İsim sanırsam mert gibi birşey idi.

Şaşırtıcı olay. Bilgisayardan herşey bekleniyor ne yapalım... <_<

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...