Jump to content

3 Dilek Hakkın Olsa Ne Dilerdin ?

yaqmuuR

Recommended Posts

• Replies 52
  • Created
  • Last Reply
tek dilek hakkımı kullanıp kıyametin kopmasını isterdim.

çok merak ediyorum bu yüzden isterdim.

kişinin ölümü kendi kıyametidir,merak etme hepimiz o anı iliklerimize kadar hissedip yaşayacaz..[/CODE]

1-

[CODE]doğmamayı[/CODE]

2-

[CODE]uykuya dalıp sonsuza dek yada mahşerde toplanıncaya dek kalkmamayı[/CODE]

3-

[CODE]uzay boşluğunda dünyaya dönüp diz çöküp hıçkıra hıçkıra ağlamak[/CODE]

kişinin ölümü kendi kıyametidir,merak etme hepimiz o anı iliklerimize kadar hissedip yaşayacaz..[/CODE]

ben bütün insanların aynı anda öldüğünü görmek istiyorum.sadece kendi ölümümü istemiyorum.

ben bütün insanların aynı anda öldüğünü görmek istiyorum.sadece kendi ölümümü istemiyorum.

en son ölecek olan kişinin sen olacağını garanti edersen görebilirsin,ya ilk ölecek olan sensen?[/CODE]

en son ölecek olan kişinin sen olacağını garanti edersen görebilirsin,ya ilk ölecek olan sensen?[/CODE]

en son ben ölmeyi dilerdim,ilk olarakta senin ölmeni isterdim.

dileğim böyle olurdu düzeltiyorum :shiftyninja:

en son ben ölmeyi dilerdim,ilk olarakta senin ölmeni isterdim.

dileğim böyle olurdu düzeltiyorum :shiftyninja:

o an gelip çattığında ve herkes bir amaç için tek bir yerde toplandığında ve dileğinin de tersi gerçekleştiğinde ben kulağına yanaşıp ne fısıldayacağımı tahmin edebilirmisin?:)[/CODE]

o an gelip çattığında ve herkes bir amaç için tek bir yerde toplandığında ve dileğinin de tersi gerçekleştiğinde ben kulağına yanaşıp ne fısıldayacağımı tahmin edebilirmisin?:)[/CODE]

dilek benim değil mi ? sen gelip kulağıma birşeyler fısıldayasın diye dilemedim bunu :=)

baydın sayın bay.

bye

Alaaddin elle tutulur gözle görülür şeyleri yapıyor :dribble: Manevi olaylara müdahale edemiyor sağlık, huzur vs karısamıyordu.Bu yüzden :)

1- Para

2-Para

3- Para : ) Para olduktan sonra gerisi de arkasından takip eder :) Aşk , Sevgi vs vs :D

Allah kimseyi 1- Dinden, imandan ayırmasın Arkadaşlar, Arkasından Sağlık,huzur ve Para.

dilek benim değil mi ? sen gelip kulağıma birşeyler fısıldayasın diye dilemedim bunu :=)

baydın sayın bay.

bye

ihtimaller acıdır biliyorum,bayıyorsam benim her mesajına cevap yazabilme olasılığınıda göz önüne koy derim,yoksa çok bayarsın.[/CODE]

[CODE]by:P[/CODE]

sanırım oncelıkle bı sırketım olmasını ornegın google sırketının sonra bundan 1000 yıl sonrakı en hızlı bılgısayarlardan 300 tane dılerdım son olarak da bocek ve sınek turlerının bana  hıc yaklasmamasını dılerdım :D sınekler ornegın sabahları saat 6 da uyandırıyo cok kızıyorum 

:dribble:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...