Jump to content

Ram Ve Işlemci Hızınızı Test Edelim.

Atilla

Recommended Posts

• Replies 216
  • Created
  • Last Reply

program çoklu çekirdekli işlemcilerde sağlıklı sonuçlar vermeyebiliyor. o yüzden benimki 4 çekirdek benimki 8 çekirdek niye böyle demeniz normal.

benim amd 3 çekirdek 53 sn. sürdü çünkü tek çekirdekte işlem yaptı.

bak program kurmak windows kurmak cok farkli bişey benim dediğim çok farklı bişey pc deki algoritmalar ve cipler %100 kullanıma gectigi anda ki bu programın amacıda zaten % 100 kullanmak değil yanar cunku aşırı yukleme yapmıs olursun 1 2 dk dayanır sogutma sistemin saglamsa tmm dayanır ama benim dediğim sogutma sistemi suanda Tr de yok..

iyide cpu % 100 kullandıgını görüyorsan ha asal sayı üretmiş ha win kurmus ha mp3 calmıs ne fark eder benim sogutma zalman 9500 sekli dedigim gibi 2 saat boyunca cpu 98 99 100 çalıstı hiç bişe olmadı zannetmiyorum cpu nun yanacagını zaten hayatımda yanan cpu görmedim yanmadan önce sisstemi kapatacak kadar akıllı olur kendileri ..

bu zımbırtı pek çalışmıyor gibi geldi bana laptopta p8600 de 12 sn amd 3 çekirdekte 40 sn lerde quadcore larda vs saçma sapan sonuçlar

ama normaldir çünkü bu test hatırladığım kadarıyla p4 işlemciler hatta daha öncesinde vardı

3 4 tane pc de kontrol ettim p4 tede pd quadtada

sonuc ortada valla quad 10 saniyede bitiriyor

işin aslı şu arkaplanda calısan ve tum programları kapatıp denemekte yoksa saglam bir

sonuc alamazsınız bilginize..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...