Jump to content

Ram Ve Işlemci Hızınızı Test Edelim.

Atilla

Recommended Posts

Tabii etkiler. Hatta vip file yada netloadtan indirme yaparsan daha çok etkiler. Zaten program rapidshare yada netloada göre sonuç çıkarıyor. Program hakkında hiç bir bilgin yoksada, programın algoritmasında bakıp programın ne görevde çalıştığını anlayabilirsin.

Program, işlemcinin matematiksel hesaplama gücünü belirtmek amacıyla yazılmıştır.

tam 61 saniye.rapidden indirme yapıyorum etkilermi acaba.

Bir kare üste kaydırmışsın.

20615784.jpg

AMD Phenom 9500

Ocz Platinum 2x2 800 Mhz Ram

Win 7 64 bit...

• Replies 216
  • Created
  • Last Reply
1 ile 250000 arasinda 22044 tane asal sayi bulundu

Asal sayilar 113 saniyede hesaplandi

Şimdi bu kötümü demek :download1:

Test O Kadarda Güvenilir Bir Test Değil.. Sen İşlemcini Söyle Direk Ona Göre İşlemcine Yorum Yazalım..

bnm ki amd turıon x2 dual core 2.1 ghz 2gb atı hd 4570 ekran kartı 3g ddr2 ram 320 gb hdd 77 sn cıktı nasıl?

AMD die Yanlış İşte.. Benm İşlemcimde İntel Çift Çekirdek 2.4 GHZ.. 18 - 19 Saniye Veriyor..

anladım peki sence sistem nasıl 1150ye aldım dizustu acer

Sorman Ayıp :download1:.. Güzel Sistem Bu Fiyata.. Gerçi Acer Bu Aralar Çok Ucuza Canavar Aletler Satıyor + Arıza Diye Acer Laptop Geçmiyor Elime.. Hızlı Bir Yükseliş Yapıyor Acer, Asus'ta Böyleydi Şimdi Fiyatları Arttımaya Başladı Sanırım Bu İşler Böyle Yürüyor..

• 3 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

core4ms9.jpg

Arkadaşlar bunu hem işlemciniz hakkında bilgi sahibi olun hemde işlemci almak isteyenler için yardımcı olmak için açtım.İndirip çalıştırın.Nekadar fazla sürede biterse işlemci o kadar dandik demektir.İşlemci almak isteyen yada pc almak isteyenlere çok faydalı olacaktır eminim.katılanlara şimdiden teşekkür ederim...

NOT:Tüm programlar kapalıyken denenmesi tavsiye olunur...

NOT:Ben PD işlemciyle 55 saniyede bitirdim.

NOT:Lütfen dogru bilgiler yazınız!

Link:

http://hotfile.com/dl/40860754/4c220f2/Cpu_Test.rar.html[/CODE]

Not:

Bu Konu Sabitlenirse Herkez Bişeyler Öğrenmiş Olur Saygılar Sevgiler..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...