Jump to content

Ram Ve Işlemci Hızınızı Test Edelim.

Atilla

Recommended Posts

• Replies 216
  • Created
  • Last Reply
Ram değilde işlemci olmasın? Çünkü bir yerde daha görmüştüm bunu orda iişlemci yazıyordu.İşlemci olması daha doğru çünkü işlemleri adı üstünde işlemci yapar :shiftyninja:

bende işlemci diye biliyorum baya eski bir testti hatta

70 saniye :shiftyninja: ooo..

İşlemci nedir ? ram nedir

24613ram.JPG

Benim bilgisayarımdaki sonuç :whistle:

Evet işlemci nedir?Ram nedir? Programı açtığında bak bakalım rami mi test ediyor yoksa işlemciyi mi?

Not:Şunu belirtmekte fayda var tabiki programın kısa sürede yanıt vermesinde ram inde etkisi var fakat program aslen işlemciyi ölçer..

Evet işlemci nedir?Ram nedir? Programı açtığında bak bakalım rami mi test ediyor yoksa işlemciyi mi?

Not:Şunu belirtmekte fayda var tabiki programın kısa sürede yanıt vermesinde ram inde etkisi var fakat program aslen işlemciyi ölçer..

Ben orada arkadaşa bilgisayarının özelliklerini sormuş idim :shiftyninja:

ram in tabiki etkisi var sd kullanımı 490 iken program çalışmaya başladığında sd kullanımı 890 oldu. neyse tartışmanın anlamı yok :whistle: vesselam..

Not : Sende koyabilirmisin ps :)

Ben orada arkadaşa bilgisayarının özelliklerini sormuş idim :shiftyninja:

ram in tabiki etkisi sd kullanımı 490 iken program çalışmaya başladığında sd kullanımı 890 oldu. neyse tartışmanın anlamı yok :whistle: vesselam..

Not : Sende koyabilirmisin ps :)

Kafede olduğum için ölçmenin bi anlamı yok en aşağı 90 saniye çıkar :) gerçi kendi pc im de de 76 saniye çıkmıştı..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...