Jump to content

İşte Yeni Audi A8

coxefgun

Recommended Posts

287327.jpg

İlk bakış: Yeni Audi A8

Audi’nin lüks sınıf temsilcisi A8’in ilk tahmini görüntüleri basına sızdı.

Eğer önümüzdeki Eylül ayındaki Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tümüyle yenilenen Audi A8 ile karşılaşacağınızı düşünüyorsanız çok aramayın. Alman üretici amiral gemisini bu sınıfın en büyük pazarı Amerika’da 2010 Detroit Otomobil Fuarı’nda sergileyecek.

Halan testleri Almanya yollarında devam eden A8’de tasarım olarak devrimsel değişimler yaşanmayacak. Ancak geçtiğimiz yıl konsept olarak tanıtılan Audi A7 sebebiyle A8’in bugüne kadar üretilen en büyük Audi otomobili olması bekleniyor. Otomobilde yeni motorlar kullanılacak. En büyük değişimse yeni geliştirilen sekiz kademeli otomatik şanzımanın A8’de görev yapacak olması.

Kaynak: arabam.com

-------

Foto Galeri

2010_audi_a8.jpg

2010_audi_a8-(3).jpg

2010_audi_a8-(4).jpg

2010_audi_a8-(1).jpg

of9hy8.jpg

Resim Kaynakları: autoblog.com images.google.com

BEnde pillerını ALırım Bı de Bızım Eskı Televızyon Kumandasını Alırız Uzaktan Kumandalı Die Süreriz:D:)

İçini Açarım 2 tane Minik Ampulu Bağlarım Birini Ön Tampon Altına Dierini Arka tampona Bağlarım Kablolarıda Uygun Yerlere Lehimledimmi.. önümüzdeki Sene Piyasaya Süreriz Audi WeyShow

türkiyede asgari ücret 693 tl 250000€ da 500000tl eder asgari ücretli bir insanın bu arabayı almak için 721,50072150072150072150072150072 ay çalışması lazım :D ben hesap makinesinin yalancısıyım :) yani bunu almak imkansız :):D :D

ben tank gibi arabalari sevmem.

Mini Couper severim ben.Süper araç acayipde motor gücü var.2. eli 40 bin tl kadar.Süperde mod gidiyo.zaten araç kendinden modlu :D

dosdum cooper la bu bırmı sende karsılastırdıgın araca bak ben dıomkı aracda 4,2 motor var sen dıon cooper hız dion bu arac m3 e kafa tutuyo bılırsen sen bana cooperden bahsedıon fıyatı 350 mılyar sen bana cooper 40,00 den bahsedıon

dosdum cooper la bu bırmı sende karsılastırdıgın araca bak ben dıomkı aracda 4,2 motor var sen dıon cooper hız dion bu arac m3 e kafa tutuyo bılırsen sen bana cooperden bahsedıon fıyatı 350 mılyar sen bana cooper 40,00 den bahsedıon

Ee kabul olcak dua var olmucak dua var :D

Benim hayalimde ancak en fazla olsa olsa couper olur :)

bu araci alabilmem için sayisal lotonun 5 hafta devir etmesi büyük ikramiyeninde bana çıkmasi lazim. :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...