Jump to content

ßu Pc Kaç Lira Eder? Satmayı Düşünüyoruzda

smtyksl_54

Recommended Posts

CPU Türü <---> Intel DualCore 1600 MHz (8 x 200)

Sistem Belleği <---> 2048 MB (DDR2 SDRAM)

Ekran Kartı <---> ASUS X1550 Series (256 MB)

Anakart <---> Palit 945GC1066

> Bellek 2 x DDR2 240-pin DIMM, 2GB'ye kadar DDR2 667 bellek desteği

> VGA Tümleşik Intel GMA950 GPU

> LAN Realtek 8100C 10/100 ağ denetleyicisi

> Ses Realtek 883 7.1 kanal HD audio CODEC

> Genişleme Yuvaları 1 x PCI Express x16

> Tümleşik Bağlantı Kafaları 4 x SATA II (3.0Gb/s)

> 4 USB 2.0 girişi destekleyen 2x USB kafası

Hard Disk <---> Seagate Pata 320 Gb

Optik Sürücü <---> Asus Dvd-Rw

TSSTcorp Dvd-Rw

Klavye/Mause <---> a4 Tech Seti

Ekran <---> Philips LCD monitör 17 inç 170S8FS/62

thumb_696416331.JPG<--->thumb_286973049.JPG<--->thumb_593648538.JPG

hocam sen en iyisi bu forumda ikinci el satma çileden çıkarsın olurununda çok altında derler bedava isterler

cok dogru söylüyorsun dostum bu pc bnm ben birisini 500 ytl satacagım burda adam 300 diyor biraz sonra bedava derler bu forum da 2 el pc kimse satmasın

hocam sen en iyisi bu forumda ikinci el satma çileden çıkarsın olurununda çok altında derler bedava isterler

Biz bilqisayarlar kaçı alınıyo kaça satılıyo ince tefarruatlı biliyoruz üstadım. Makinelere verdiğimiz fiatlar 2.ci el alış fiatı olduqundan düşük gibi gelir. ama Normal bir kullanıcıya satar isen 500ede satarsın istersen 2 milyarada satarsın. Ne demek istediğimi umarım anlatabilmişimdir.

Biz bilqisayarlar kaçı alınıyo kaça satılıyo ince tefarruatlı biliyoruz üstadım. Makinelere verdiğimiz fiatlar 2.ci el alış fiatı olduqundan düşük gibi gelir. ama Normal bir kullanıcıya satar isen 500ede satarsın istersen 2 milyarada satarsın. Ne demek istediğimi umarım anlatabilmişimdir.

her lafa karışmasan olmaz varya bi tane bile bilgisayar aldığın yok burdan hep laf laf.. her satılan bilgisayara yorum yapıyon üstadı olmuşmuş almayacaksan yorum da yapma :)

Dostum burada satma da nerede satarsan sat. Burada millete bedava da versen yanında birşey ler koparmaya çalışır. Benden tavsiye.

Bende satmak gibi bir gaflete düşmüştüm ama iyiki satmamışım.Düşün bak.

MAINBOARD: Asus M2N-SLI Deluxe

CPU: AMD Phenom 9550

RAM: 2x2 GB Ocz DDR2 1066 Mhz

HDD: 1x250Gb vede 2x160Gb

VGA: Palit HD4870 Turbo 1Gb

KASA: Thermaltake Thsunami Black (PowerSupplysiz Satılan bir kasadır.)

Power: Orjinal FSP 500 Watt

MONİTOR: Asus VW193D 19'' WideScreen

Yukarıdaki sisteme dolar 1700 iken utanmadan 500 TL diyen terbiyesizler çıktı düşünebiliyormusun??

Arkadasım kimse bilgisayarın altında değer wermiyo ininci el olmus artık istersen 1 gun kullanda yada hiç kullanam kutusu acılmıs dukakndan çıkmıs otomatıkmen fiyat düşüyo sen burada bilgisayarcılara satıyorsun kimsede zorla almıyo bişeler koparmayada çalışmıyo biraz daha saygı çerçevesi içinde konuşalım.Herşeyin bir değeri vardır....

Bilgisayar piyasası çok değişiyor benim 2 sene önce aldığım 1000 TL lik bilgisayar şu anda sana verdikleri fiyat( 300 TL ) etmiyor.. Ölene kadar kullan derim :)

Aslında o kadar kötü sistemin yok rahat eder 500

3 Ay önce alınan laptop şu anda 100 TL aşağıda :)

her lafa karışmasan olmaz varya bi tane bile bilgisayar aldığın yok burdan hep laf laf.. her satılan bilgisayara yorum yapıyon üstadı olmuşmuş almayacaksan yorum da yapma :D

arkadaşım senin söyledigine aynen katılıyorum yorumlarda ilk baştan 2 yorum yapan kişi de öyle kendileri cok uzmanmış 300 en fazla eder diyor cok bilmişlik yapıyorlar kısacası...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...