Jump to content

Bu Pc Ne Kadar Eder

souris46

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar bu Pc ne fiyata satılır fikri olan varmı

Asus P5LD2SE anakart

İntel core2duo 6420 2.13ghz

Samsung 320 hdd

Twinmos 1gbx3 667mhz ram

Palit 9600 gt 512 mb 256bit ddr3 ekran kartı

Asus 400watt power

A4tecch klavye mouse

Creative 2+1 ses sistemi

Monitörümü satmayı düşünmüyorum ama onuda yazayım onunla veya onsuz bir fiyat verebilir misiniz ne kadar eder diye.

Acer 22" LCD monitor hatasız.

İşlemci daha 4 aylık

Ekran kartı 1 yıllık

Power 1 yıllık

Hdd yeni

Gamepad yeni. hiç bir sorun yok hepsi komple siyah

• 2 hafta sonra ...
Monitör hariç 200 TL ye alabilirim.

biraz el insaf, ekran kartı + işlemci o dediğinden fazla eder.. arkadaşlar bir kişi satar bir kişi alır ama bu arkadaşımız burda satış yapıyorsa bunun bir sebebide burdakilere fiyat konusunda gövendiğindendir, herkez aklından gecen fiyatı söylerse yuvarlak asıl fiyat ortaya çıkar kimde madur olmaz.. şuan çok şükür ihtiyayokcım ama 200TL desin yine ben alırım çünkü ederini biliyorum..

sende internetten sıfırı ile fiyat karşılaştırması yap kardeşim, misal 1000TL ise minimum 600 TL ikinci el gideri olur ki sen alalı ne kadar olmuş..

yorumlarum sorunsuz ve fatıralı olduğunu düşünerektir >> hayırlı işler..

satışını bozmak gibi bi niyetım yok ama şunuda söyleyım sana sistem aynı degişik olarak işlemcisi benim dedigimin 4 çekirdek birde remi 4 gb kasa ise çok güzel şu son zamanlarda önünde büyük fanı olan mavı ışıklı görsel güzel kasalardan dı sıfır gerı kalan hersey aynı ha bıde yanında 5+1 vardı oda logıtec marka neyse koçtaşda fiyat olarakda 1199 liraydı 5ay kadar oldu ne kadar ucuzdu gözlerime inanamadım ustelık 12 taksıt karta şuanda satış yok ama

350 tl ye gider zaten oda sadece işlemci için :rolleyes:

Arkadaşlar normalde bilgisayar ve donanım ürünleri oldukça ucuzdur.500 TL ye bu pc nin kat kat iyisini sıfır olarak alabilirsin...Size bilgisayar malzemelerini pahalı gelmesi olayı bilgisayar malzemesi satan esnafların fiyatların üstüne %150 'den daha fazla kar koymalarıdır.

Uzun lfın kısası max. 350 TL

Bir de Asus p5 serisi iyidir :yahoo:

350 tl ye gider zaten oda sadece işlemci için :D

Arkadaşlar normalde bilgisayar ve donanım ürünleri oldukça ucuzdur.500 TL ye bu pc nin kat kat iyisini sıfır olarak alabilirsin...Size bilgisayar malzemelerini pahalı gelmesi olayı bilgisayar malzemesi satan esnafların fiyatların üstüne %150 'den daha fazla kar koymalarıdır.

Uzun lfın kısası max. 350 TL

Bir de Asus p5 serisi iyidir :download1:

Kardeş sen ya piyasayı bilmiyorsun,yada artniyetlisin. %150 den fazla kar eklemekmi.Sen nerede yaşıyorsun merak ettim doğrusu.%7-11 arası kar oranıyla çalışırız.İnanmayana da ispat etmeye hazırım.Hani atılırda bu kadar desteksizde atılmaz.

Kardeş kasan 300-400 arası satılır.Ben 350 nakit öneriyorum.Diğer donanımlar dahil,monitör hariç olarak.Kargoyu aramızda görüşelm.

Kardeş sen ya piyasayı bilmiyorsun,yada artniyetlisin. %150 den fazla kar eklemekmi.Sen nerede yaşıyorsun merak ettim doğrusu.%7-11 arası kar oranıyla çalışırız.İnanmayana da ispat etmeye hazırım.Hani atılırda bu kadar desteksizde atılmaz.

Kardeş kasan 300-400 arası satılır.Ben 350 nakit öneriyorum.Diğer donanımlar dahil,monitör hariç olarak.Kargoyu aramızda görüşelm.

Yorumunuza saygı duyuyorum fakat şunu dile getirmek isterim sadece bir örnek vericem

1 gb ddr2 ram piyasaya ÇIKIŞ fiyatır 19- 26 tl arasındadır.

ama bizim uyanık esnaflarımızın çoğu bu civarda aldıkları ürünleri piyasaya 70-80 liraya ve daha üstüne satıyorlar.

benim dediğim olay şu bir ürün alacaksanız direk malzemelerin çıkış yerlerinden alın reklam vermemek için o büyük bir kaç firmayı söylemeyim

neyse iyi günler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...