Jump to content

Ses Kartı Pcye Nasıl Bağlanır

trajedi

Recommended Posts

anakart01.jpg

anakartta pcı slotları var ses kartının alt tarafındaki girişten

anlarsın zaten anakartın alt taraflarında 3-4 tane beyaz giriş var ya dahada fazla oluyo bazen

birine tak cd sini tak sürücüsünü yükle hayırlı olsun

kobloları var onları nereye takatam bu beyaz slotlar üsteki anakartın üzerindeki 4 tane girişleri birinemi takim eğer oraya takacaksam kabloları var onları nereye takacam acaba bu arada bu ses kartı iyimi iyi ses alabilirmiyim acaba

10702_1.png

Anakartı Boşuna Anlatmayın USB Bağlantıları :clapping:

Gereksinimler..

# Intel® Pentium® III veya Celeron® sınıfı 800Mhz veya daha hızlı işlemci

# Microsoft Windows® XP (SP1) veya 2000 (SP4)

# 128MB RAM

# 340 MB Sabit disk alanı

# Müsait bir USB portu

# Kulaklıklar veya amphili hoparlörler (ayrıca temin edilir)

# CD/DVD-ROM yazılım kurulumu için gereklidir.

BASİT USB KURULUMU

Tek adımda terfi

* Ev Sinema Sistemi kalitesine terfi tek bir USB bağlantısıyla mümkün - haricen bir güç adaptörü gerekmez.

Alet Güzel kardeşim Güle Güle Kullan Saygılarımla...

ses kartını taktım şimdi pcde görüntü yok drik slota taktım görüntü alamadım pcden bu nasıl oluyor anlamadım

Senin Aldığın Alet Yukarda Fotoğrafını Paylaştığım Alet Değilmi ?

sblive.th.jpg

Bunu Takarken Ekran Kartınımı Çıkardın Naptın Anlamıyorumki :S.. Arkadaşlar ii Güzel Anakart Resmi Paylaşmışlar Dedikleri Gibi Anakartın Alt Tarafında Sola Yakın Beyaz Girişler Var Orada Boş Olana Takıcaksın..

Power Sup Acaba Kaç W Belki Elktrk Yetmiodr..

power 220 wolt bu resimdekini takınca pcye görüntü gelmiyor çıkarınca geliyor anlamadım anakart da biraz eskide bilmiyorum 4 tane beyaz slot var birine taktım görüntü alamadım

Ekrankartı Onboard Olarakmı Kullanıyorsun ?... Öyleyse Anakart Ses Kartını Ekran Kartı Gibi Görüyor :clapping: .. Biostan Ekranı Onboard Olarak Ayarlıyıp Kaydediceksin..

ekran kartım var harici bi ekran kartı gforcefx5500 256mbyt yani bunu kullanamayacakmıyım

Sorun Olmaması Lazım :clapping: Ofiste Bende Aynı Ekran Kartını Kullanıyorum vede Bozukmu Değilmi Diye Bunun Gibi Birçok Ses kartını Test Ettim Böyle Bir Problemle Karşılaşmadım... Şuandada 7.1 Kullanıyorum..

Arkadaşım bilgisayarıma sağ tıkla yönet te tıkla ordan aygıt yöneticisini seç bak bakalım orda soru işareti olan birşey varmı varsa ne yazıyor eğer orda soru işareti olan varsa birde aşağıda vereceğim linklerdekinidekini dene bende bunu forumlarda dolaşırken buldum dikkatimi çekti ilk defa 4 partlı bir ses kartı driveri gördüm ama çaresiz kalırsan denersin.

Please register to see this content.

Arkadaşım bilgisayarıma sağ tıkla yönet te tıkla ordan aygıt yöneticisini seç bak bakalım orda soru işareti olan birşey varmı varsa ne yazıyor eğer orda soru işareti olan varsa birde aşağıda vereceğim linklerdekinidekini dene bende bunu forumlarda dolaşırken buldum dikkatimi çekti ilk defa 4 partlı bir ses kartı driveri gördüm ama çaresiz kalırsan denersin.

Please register to see this content.

aygıt yöeticisinde soru işareti yok herşey normal daha ne yapabilirim lütfen yardım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...