Jump to content

İyi Bir Mp3 İndirme Proğramı !

marvelin

Recommended Posts

Arkadaşlar bana Önerebileceğiniz Şöyle Güzel Bi Mp3 indirme proğramı varmı.Bi kaç proğram denedim pek hoşuma gitmedi.Malüm müziğide çok seviyorum şöyle aradığımı şak diye bulabileceğim bi proğram varmı önerebileceğiniz.

Lütfen Lime Wire önermeyin hiç memnun deilim ondan Birazda hız bakımından önerebilceğiniz proğramlar olursa sevinirim.

Sırf MP3 İndirmek için Super MP3 Download 3.2.5.2 öneririm.

Tanıtım:

Super MP3 Download bir MP3 innDirme programıdır. Program 100 milyonun üzerinde MP3 dosyasını ve internette müzik listelerinde olan MP3'leri innDirebiliyor. Bunu yapması da oldukça kolay. Öyle karışık ve ayrıntı içinde boğulmadan sade bir arayüzle kolay bir şekilde istediğiniz MP3'ü ya da milyonlarca MP3'ü inndirebilirsiniz.

patch:

Please register to see this content.

Bi deneyelim bakalım Mp3 indirirken hızıda çok önemli tabii geniş çevrem var o şarkı istiyor o bi başka sanatçı tek tek rapidden veya sitelerden bulmak zor oluyo gerçekten herkese teşekkür önerileri için.

arkadaşım bende çok ilgilendim limewire - mp3get- ares . ama benim tercihim ''frostwire'' çok güzel tavsiye edrim.sen önerilen programlara bakacaksın beğendiğini kullanacaksın.

frostwire...http://rapidshare.com/files/265682549/FrostWire_4.18.1_TR.exe

bende hiçbiri sanıldığı kadar iyi değil indir idm yi gir bi yasal mp3 dinleme sitesine dinlerken bu ses

dosyasını indir çıkıyo indir olay tamam hem yasal mp 3 indirmiş oluyon bi Allah ın kulu bişi diyemez :)

Arkadaşım bana kalsa. "Internet Download Manager 5.17 (Video format çeviri programıda olmalı ama)Total Video Converter."

Yani nedeni Youtube'den istediğin videoyu indirip mp3 formatına çevirmektir.

Yada herhangi bir mp3 dinleme sitesine girip oradan Internet Download Manager 5.17 programı ile şarkı indirebilirsin!...

Astral doğru söylüyorsun en kestirme yol belki senin ama Youtube daki videoların özü Flv'ye dayanıyo yani sen indirsende orjinal mp3 kalitesinde olmaz çok bozuluyo şarkı malüm yüksek sestede dinlediğimiz zaman hayli anlaşılyo şarkının kötü oluşu o yüzden youtube'dan indirme olayını zaten biliyorum Videoget kullanarak yapıyordum daha önce ama sonuç :) ama bişey daha var galiba Lime Wire'ın paralı sürümü varmış.

Lime Wire pro Extended isminde sanırım 5.2 sürümün pro Extended diye onu bulmaya çalışıyom paralı üyelik isteyen torrent sitelerinde var.Bulan arkadaşlar upload ederlerse sevinirim.

MP3 dosyaları indirmekten biraz sakın.Bu aralar yeni çıkan yasayla kontrol altında olabilir.He ben indirmiyormuyum indiriyorum ama rar uzantılı albüm şeklinde indiriyorum direkt.

En iyi yöntemi şöyle;

Mesela .RAR'da Müziğin Adı Değil TNCTRgta3.rar yazsın içinden şarkı çıksın :D

Astral doğru söylüyorsun en kestirme yol belki senin ama Youtube daki videoların özü Flv'ye dayanıyo yani sen indirsende orjinal mp3 kalitesinde olmaz çok bozuluyo şarkı malüm yüksek sestede dinlediğimiz zaman hayli anlaşılyo şarkının kötü oluşu o yüzden youtube'dan indirme olayını zaten biliyorum Videoget kullanarak yapıyordum daha önce ama sonuç :D ama bişey daha var galiba Lime Wire'ın paralı sürümü varmış.

Lime Wire pro Extended isminde sanırım 5.2 sürümün pro Extended diye onu bulmaya çalışıyom paralı üyelik isteyen torrent sitelerinde var.Bulan arkadaşlar upload ederlerse sevinirim.

öyle bir ürün yok..

limewire extended sürümünden maksat lisans süresinin 1 yıllık versiyonu olandır. diğer pro versiyonlara 6 aylık update desteği verilmektedir sonuçta limewire 5.2 sürümleri 2 adettir limewire free ve po edition...

• 4 hafta sonra ...
MP3 dosyaları indirmekten biraz sakın.Bu aralar yeni çıkan yasayla kontrol altında olabilir.He ben indirmiyormuyum indiriyorum ama rar uzantılı albüm şeklinde indiriyorum direkt.

kardesım tamam bende boyle ıstıyorum ama boyle bır sıte yada program avrmı ındırmek ıcın

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...