Jump to content

Artık Bende Bir Babayım !

KaYRa

Recommended Posts

• Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Yav son mesajlara bakıyom hep orda mesajın ne babasıymış bu deyip duruyom içimden. herhalde film falandır bu ya diyom içimden:) ama sonunda film de olmayacağına karar verip bakınca çaktım olayı.

eee demek işte gerçek bir baba olmak filmlere bile taş çıkartıyor:) oo iyi yakaladım ama değilmi:) Allah öncelikle sağlık nasip etsin ve hep beraber mutlu uzun bir ömrünüz olsun.

ya işte kardeşim bende de sağlık sorunları var yaş yolun ortasınıda geçti evlenemedim. eş falan bir yanada en çok neye üzülüyorum biliyormusun işte böyle bir çocuğum olmamasına. bunun haricinde ölüm den bile çekinmem. işte sen bu bağlamda en büyük duyguyu tattın kardeşim. sen artık forumuda bırakır çocukla oynarsın:)

• 3 ay sonra...

Öncelikle Allah tarafından size bir hediye verildiğini bildiğinizi umaraktan. Allah analı babalı büyütsün. İnşllah dini tüm dürüst ve güveniril biri olarak sizin hem bu dünyada hemde ahirette başınızı dik tutmanızı sağlar. Allah çocuk sahibi olmayan tüm müslüman kardeşlermizde aynı duyguyu yaşatsın. Amin

Önce Allah Analı babalı büyütmeyi nasip etsin... :D

Bunlar daha iyi günlerin... Daha bunun yaramazlıkları var. Koşuşturmaları var.. Söz dinlememeleri var.. Karşı gelmeleri var..

Sizlere nacizhane tavsiyem sabırlı ve anlayışlı olun. Sinili oupta etkiye tepki olursa işler çıgırından çıkıyor. önüalınamaz halegeliyor.

alar boşuna dememiş "Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır" diye... :D

Bulacam yaman bulacam :D

Ben çocukları yürüyünceye kadar severim ondan sonra sevmem :D

Hem çok ses çıkarıyorlar hemde söz dinlemiyorlar :)

Darısı Yaman'ında Başına :D

Bulacam yaman bulacam :)

Ben çocukları yürüyünceye kadar severim ondan sonra sevmem :)

Hem çok ses çıkarıyorlar hemde söz dinlemiyorlar :)

Darısı Yaman'ında Başına :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...