Jump to content

Kurulumdan önce Driverpacks Seçimi [tr - İng]

carlos1994

Recommended Posts

Bu program sayesinde XP Kurulumunda dosyaları kopyalama bittikten sonraki asıl kurulumdan önce aşağıdaki gibi bir pencere çıkacaktır.Buradan sadece istediğiniz sürücüleri seçip yükleyebilirsiniz.

Kısacası kurulumdan önce size sürücü seçme imkanı tanır.

Ekran görüntüsü:

capturesq4.jpg

Nasıl kullanılır?:

- DriverPacks ile işiniz bittikten sonra bu klasörü OEM klasörüne taşıyıp dosya değişimlerini onaylıyorsunuz.

- bin klasöründeki Presetup.cmd dosyasını i386'ya kopyalıyorsunuz.

:rolleyes:

http://rapidshare.com/files/275878865/DriverUpdater-v0.3.5.zip[/CODE]

[b]

Türkçesi:[/b]

[CODE]http://rapidshare.com/files/276263559/DP_Secici.rar[/CODE]

Görüntü:

2hfmnu0.png

Ayrıca cmd programı değil eskisi gibi un7zip kullanıldı.

Böyle yapmamın nedeni de yanlışlıkla kullanıcı cmd penceresini kapatırsa sorun olmasın diye.

24odhti.png

[i]Kaynak:[/i]

[CODE]http://forum.driverpacks.net/viewtopic.php?id=2936[/CODE]

Eğer kurulum esnasında sürücü seçme olanağı tanıyor ve hatasız olarak çalışıyorsa çok işe yarayacak bir program.Hatta yeni sürüm DriverPack Xp versiyonunda kullanabilirim.Böylece herkes istediği sürücüyü yükler istemediğini yükletmez...

evet addon bu.hatta verdiğin linkte yazdığına göre xp x86 ve vista x64 de denenmiş.incelemek ve denemek lazım.

Değil diyorum hala eklenti diyorsunuz.

Ama eklentiler bölümünde kalabilir.

İndirdim kullandım daha önce.Hatta o verdiğiniz linkteki konuda mesajım bile var.

Nasıl kullanılacağını anlatayım.

- DriverPacks ile işiniz bittikten sonra bu klasörü OEM klasörüne taşıyıp dosya değişimlerini onaylıyorsunuz.

Alın bu da Türkçesi.Kendim çevirdim.Ama kullanacaksanız teşekür ederken benim adımı değil bunu asıl yapanın adını kullanın.

http://rapidshare.com/files/276263559/DP_Secici.rar[/CODE]

Ayrıca cmd programı değil eskisi gibi un7zip kullanıldı.Onu ben yaptım.

Böyle yapmamın nedeni de yanlışlıkla kullanıcı cmd penceresini kapatırsa sorun olmasın diye.

2hfmnu0.png

24odhti.png

bugün, yarın deneyecem inşallah.

yalnız pc başında olmadığımızda da kuruluma devam etmesi için mesela 1 dakika içinde seçilmezse varsayılan da hangileri seçiliyse onları çıkartsın gibi(WPI da aynı şekilde kurma yapıyordu mesela) olursa süper olur.bunu ilave edebilir misin @morning?yoksa çok mu zor o şekilde?olmazsa driverpackste yapandan da rica ederiz

ekleme: denemelere başladım.bahsettiğim şey zaten varmış:download1:

• 2 hafta sonra ...
bugün, yarın deneyecem inşallah.

yalnız pc başında olmadığımızda da kuruluma devam etmesi için mesela 1 dakika içinde seçilmezse varsayılan da hangileri seçiliyse onları çıkartsın gibi(WPI da aynı şekilde kurma yapıyordu mesela) olursa süper olur.bunu ilave edebilir misin @morning?yoksa çok mu zor o şekilde?olmazsa driverpackste yapandan da rica ederiz

ekleme: denemelere başladım.bahsettiğim şey zaten varmış :dribble:

30 sn. içinde bir şey yapmazsan tüm sürücüleri çıkarıyor otomatikman. Katılımsızı engellemez yani.

Değil diyorum hala eklenti diyorsunuz.

Ama eklentiler bölümünde kalabilir.

İndirdim kullandım daha önce.Hatta o verdiğiniz linkteki konuda mesajım bile var.

Nasıl kullanılacağını anlatayım.

Alın bu da Türkçesi.Kendim çevirdim.Ama kullanacaksanız teşekür ederken benim adımı değil bunu asıl yapanın adını kullanın.

http://rapidshare.com/files/276263559/DP_Secici.rar[/CODE]

Ayrıca cmd programı değil eskisi gibi un7zip kullanıldı.Onu ben yaptım.

2hfmnu0.png

24odhti.png

yalnız driverleri çıkartırken türkçe karakter sorunu war çykaytılor bunun gibi bişi oluo kuruluma bi etkisi bi zararı olmas umaraım başka bi sorunu warsa soyleyin

Arkadaşlar ben bunu yaptım çok güzel ama ben driver pack ile driverları cdye entegre edince driver paketlerinin ismi değişiyor örneğin DP_Sound_Realtek_wnt5_x86-32_906.7z , DP3P0001.7z böyle birşey oluyor ben bunların isimlerini düzeltsem sorun olurmu..??

aynen arkadaş katılıyorum aynı sorun bende de war koydugumuz driverlere elle nasıl isim verebilriis.

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Arkadaşlar bu metod sadece driverları xpye entegre ediLince mi uyguLanıyor acaba ? Ben katılımsız kurdurmak için "Tek Basına Sürücü Diski" oluştur dedim. sonra dpsecici yi attım içine onayladım ve ekranda driverları gösterdi ama hata verdi basında eger dvm edersem "Kurulum Tamamlandı Yeniden Başlatınız" dedi.

84880981.png

• 2 hafta sonra ...

arkadaşım bunlar ne açıklarmısın? az önce soldaki linklerden birini adres çubuğuna yazdım karşıma öyle şeyler çıktı ki içimden sana küfrü bastım. amacın ne?

ayrıca forum yöneticilerinin bu linkleri temizlemesi gerekiyor!!!

djonur007, siz raporladınız da biz mi işlem yapmadık? Yüzlerce konu var tüm linklere tek tek girip kontrol edemeyiz bizim de sosyal bir hayatımız olduğunu unutuyorsunuz.Burada siz üzerinize düşen görevi yapıp raporlayacağınıza bir de laf ediyorsunuz!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...