Jump to content

Pc Açılmıyor.

GaDDaR!

Recommended Posts

Arkdaşlar pc yi akşam normal kapattım sabah açmak istediğimde monitöre görüntü gelmedi.kasanın içinde fanlar falan normal çalışıyo anakrtın ışığı yanıyo ama monitöre görüntü gelmiyor.bios pilini çıkarıp taktığımda ise açılıyor.lütfen yardım hep bios pilini çıakarıp takmam mı lazım açılmaası için?????? ;)

tanıdık bilgisayarcı yokta burda bilgisayar ameliyathanesi var xD bide forumda bi konuda bios pilini saatçilerden bulabilirsin diyordu birisi

Arkadaşım bios pilini saatçide belki bulamayabilirsin. Ama araba alarmcılarında bulma ihtimalin yüksek.Çnkü kumanda pilleri ile aynılar sadece numarasına dikkat et..

valla bilgsayarcidan alirsin yani sfri 15 tl falndir gerci markaya gore deişir ikinci el varmidir bilmiorum ama sen kasayida gotur yaninda tanidik bilgsayarci yok mu

Espri Niteliği taşıyan Bir Cevap :download1:

15 tLye 10 adet Bios pili alınır :)

:)

valla bilgsayarcidan alirsin yani sfri 15 tl falndir gerci markaya gore deişir ikinci el varmidir bilmiorum ama sen kasayida gotur yaninda tanidik bilgsayarci yok mu

yokbe birader naaptın 3mılyon hemıde varta marka yanlız arkadasım sende dıkkat et pılını oraya gotur onun numarası oluyo uzerınde ona gore al

arkdaşlar teknik servise ******ürdüm 2 gün sorunsuz kullndım ama bu sabah yine açılmadı :@ teknik serviste bios pilini değiştirdiler kompresörle temizlik yaptılar birde format atıp xp sp3 yüklediler.lütfen yardım edin :D((((( birde şeyden şüpheleniyorum bn format atarken cd yi görmüyodu biostan dvd-r yi 1. yaptığımdan sonra kapattığımda böyle oldu.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...