Jump to content

Pc'de Kayıtlı Msn Şifresi ?

Recommended Posts

merhaba tnc ailesi. benim hem sorum hem bir istegim olucak umarım mümkünü olan birşeydir. atıyorum benım bilgisayarıma birisi oturdu msn i açtı. ama beni anımsa hatırla vs demedi direk giriş yaptı bu giren kişinin ben adresini ve şifresini nasıl öğrenebilirim ? illaki biryerde kayıt altına alınıyordur dıye dusunuyorum. veya bununla ilgili bir program vs varmıdır ilgilenirseniz cok sevınırım iyi calısmalar

Sende ben gibi yap her ihtimale karşı bilgisayarında bir keylogger olsun.. :)

Ama keylogger iyi olmalı normal keyloggerlar hem bilgisayarına zarar veriyor hemde bilgilerin sadece sana gelmiyor :)

Bilgisayarında kayıtlı msn adres ve şifreleri bulmak için MessenPass Programı var Antivirüs programı uyarı verebilir ben sana direk orjinal sitesini veriyorum o yüzden

Microsoft Outlook,Outlook Express,Windows Live Mail şifrelerini çözmek için Mail PassView programını kullanabilirsin

Please register to see this content.

teşekkürler fakat benı anımsa ve parolamı anımsa işaretsiz

Aşağıdaki program işine yarayabilir.Ama baştan uyarıyım antivürisin varsa vüris olarak görebilir.Bu durum normaldir.

Link:http://www.dosya.tc/Kay_tl_msn_ifre__renme.exe.html

Şifresi:1

teşekkürler bunu cok onceden kullanıyordum 2005 donemınde o zamanlar işe yarıyordu virüs uyarısı nedense vermedi ? ama bu program artık calısmıyor

ya kardes hıc bıseyle ugrasma sen forumda casus bilgisayar var onu bul ve bırde key i olucak onuda yaz pro nun içine ve kullan nabıcagın falan orda yazıo bende kullanıyorum çok kullanıslı sadece sıfrelerı ögrenmekle kalmıyosun hangı sıtelere gırılmıs kımınle ne konusulmus klavyeden ne ne yazıldıysa onların kaydını nelere bakılmıs bılgısayarda ekran görüntüleri ilede gösterıyor ve bırde sılınen dosyaları yanı bılgısayardan sıldıklerınızıde söylüyor örn. bu dosyayı sıldınız diye çok kullanışlı sade bi arayuze sahıptır ilk basta zor gelıcekdır 1haftada en gec kavrarsın durumunu ama emın ol pişman olmuycaan kurduguna öyle işine yarıyokı bazen

ya kardes hıc bıseyle ugrasma sen forumda casus bilgisayar var onu bul ve bırde key i olucak onuda yaz pro nun içine ve kullan nabıcagın falan orda yazıo bende kullanıyorum çok kullanıslı sadece sıfrelerı ögrenmekle kalmıyosun hangı sıtelere gırılmıs kımınle ne konusulmus klavyeden ne ne yazıldıysa onların kaydını nelere bakılmıs bılgısayarda ekran görüntüleri ilede gösterıyor ve bırde sılınen dosyaları yanı bılgısayardan sıldıklerınızıde söylüyor örn. bu dosyayı sıldınız diye çok kullanışlı sade bi arayuze sahıptır ilk basta zor gelıcekdır 1haftada en gec kavrarsın durumunu ama emın ol pişman olmuycaan kurduguna öyle işine yarıyokı bazen

virüslü olmasa kullanıcam ama virüslü

Bide Bunu Dene Olr:)

Başlat>Çalıştır>Regedit >H_KEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE>Microsoft>İdentity CR L

>Environment>Production>RemoteFİle

arkadaşlar burada var olan anahtar üzerine sağ tıklıycaz yoksada yeni bir anahtar açcaz ve değer olarak ::> mail adresinizi yazcaksınız..VE kaydetip çıkın."encode" da olmuyosunuz..

RemoteFİle Dosyasında Var olan İsmi Silip Kendi Mail Adresini yaz Bundan Sonra Kim Girerse Şifre Senin Msn Ne Gelir:)

Not: Eskiden Çalışıyordu. Arşivimde Vardı. Umarım İşine Yarar

Abi bende uygun program var.Msn istersen gel orda vereyim.

yenı okuma fırsatım oldu emrecım sagol

arkadaşlar burada var olan anahtar üzerine sağ tıklıycaz yoksada yeni bir anahtar açcaz ve değer olarak ::> mail adresinizi yazcaksınız..VE kaydetip çıkın."encode" da olmuyosunuz..

RemoteFİle Dosyasında Var olan İsmi Silip Kendi Mail Adresini yaz Bundan Sonra Kim Girerse Şifre Senin Msn Ne Gelir:)

sagol kardeşim bu yöntemide deniycem

bu konuyu bıraz daha acıklayıcı yazmanız mumkunmu acaba uygulamaya geçicem açtım dosyayı ama tam anlayamadım

okey bana full olarak link ayarlayabilirmisin kardesim

daha önce bende aramısdım senın gıbı buproyu soyledıler bayagıdır kullanıyorum cok kullanıslı crack ısıne gelınce bırısı keyınıde vermısdı sımdı zamanım yok sen ısmıyle arat forumda illaki çıkıcakdır

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...