Jump to content

Vodafone Sistem Sorunu

Erdem Güler

Recommended Posts

ben öglenden beri 0 konturle heryeri aradım ve konuştum ama 1 saat önce bu sona erdi malesef

0 konturle enaz 3 saat falan konuştum :D))))))

vodafone seni seviyorum...:D

hocam keşke tnc den anons geçseydinde bizde faydalansaydık :D

İkitelli'de ki santral binaları sel felaketinden etkilendiği için bazı aksamalar gerçekleşebilir anlayışınız için teşekkür diye mesaj geldi.

Evet bende fark ettim ki 45 dk arkadaşımla konuşmuşum hiç kontor düşmemiş ama sistemi düzeltip sonradan kontrol edince alırlar.

22:30 itibariyle'de Sim aktif değil diyor.

Anons edecektim de kardeşiminde vodafonedu o arayamıyordu sadece bana özeldi sanırım :dribble: birde yanına kar kalmaz diyen arkadaşlar bende aynısını düşündüm çekine çekine konuştum... bugun gelen smsde 09.09.09 tarihinde sel nedeniyle santiralimizde meydana gelen hasardan dolayı 09.09.09 tarihindeki görüşmeleriniz ücretlendirilmeyecektir yazmakta harbi utandım şimdi :)( vicdan azabı çekiyorum. birde bir sonraki mesajda şebeke için 1 gun boyunca ucretsiz konusabilecegimiz yazmakta idi..

iki tellideki santral binasında ki sel felaketindn dolayı sistemler kullanılamaz hale gelmiştir.vodafone ailesine geçmiş olsun diyoruz.santralin yeniden hizmet vermesi için 24 saat çalışan tüm personelede teşekür ediyoruz.

iki tellideki santral binasında ki sel felaketindn dolayı sistemler kullanılamaz hale gelmiştir.vodafone ailesine geçmiş olsun diyoruz.santralin yeniden hizmet vermesi için 24 saat çalışan tüm personelede teşekür ediyoruz.

Ceo ??

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...