Jump to content

Akn Devredişi Birakma

komtan
 Share

Recommended Posts

Akn devre dışı bırakma senin modeme yazdığın üyelik hesabın üzerinden tanımlı olan bir durum. Aşmanın yolu yordamı yok, sistem tarafından tanımlanmış paket arızaya geçerse veya kotayı kaldıracak bir tanımlama sms ile aktive vs. gibi şeyler bulamazsan imkansız.

• Like 1

kinghalil01, 22 saat önce yazdı:

akk 2019 yılında kaldırıldı biride demiyor ne aknsi :D 

Türkiyede AKN li bolca tarifeler mevcut. fiyatları uygun diye de kullanan çok var. senin bulunduğun ülkede akn olmayabilir. ancak Türkiye de bolca akn li tarifeler mevcut.

• Like 3

Django, 22.12.2021 - 21:10 yazdı:

Türkiyede AKN li bolca tarifeler mevcut. fiyatları uygun diye de kullanan çok var. senin bulunduğun ülkede akn olmayabilir. ancak Türkiye de bolca akn li tarifeler mevcut.

benim bulunduğum ülkede adana cumhuriyeti abi :D bende türkiyede yaşıyorum :D türktelekom kaldırdı diye biliyorum yeni gelenlere sınırsız 16mbps 105tl 24 119tl 35mbps 134tl 50mbps 149tl 100mbps 165tl varsa aknli düşük tarifeler link yolluyabilirmisiniz bizde ögrenelim belki önceki müşterisi oldugu için akn katıyor olabilir diye düşünüyorum 🙄

Edited by kinghalil01

kinghalil01, Bir saat önce yazdı:

benim bulunduğum ülkede adana cumhuriyeti abi :D bende türkiyede yaşıyorum :D türktelekom kaldırdı diye biliyorum yeni gelenlere sınırsız 16mbps 105tl 24 119tl 35mbps 134tl 50mbps 149tl 100mbps 165tl varsa aknli düşük tarifeler link yolluyabilirmisiniz bizde ögrenelim belki önceki müşterisi oldugu için akn katıyor olabilir diye düşünüyorum 🙄

Please register to see this content.

limitsiz yazanlar SINIRSIZ

Başında herhangi rakam GB yazanlar ise KOTALI eski deyimle AKN veya AKK'lı tarifeler.

Halende mevcutlar fiyatlar abartılı gelebilir çünkü bunlar standart tarifeler kampanyalı tarifelerde farklı fiyat uygulanır.

Aynı Durum Kablonet ve Turkcelldede mevcut Muhtemelen Vodafone ve diğer operatörlerdede vardır.

Kotalı tarife sunmayanlarda var fakat ucuz oldukları için sunmalarına gerek kalmıyor.

kinghalil01, 2 saat önce yazdı:

Ben 12 yıllık müşterisiyim bana 130 liraya 24mbit 200gb kota 24 ay taahhüt sundu geçen ay. Dedim hooooooouuwww hooooouwwww. Dübrrrrrrrsssss...

Sizden önce biri aradı bana dedi ki "Baba 100mbit verek, kota yok hız düşümü yok taahhüt yok, yok yok yok aylık 99 lira"

İyi ama beyefendi..!... Şşşş dedim konuşma... Ama mama yok. Bundan daha iyisini ya da en azından yakınını teklif edecekseniz arayın. Aksi halde sizinle işim Şubat'ta bitiyor... Kapattım :D

KaYRa, 28 dakika önce yazdı:

Ben 12 yıllık müşterisiyim bana 130 liraya 24mbit 200gb kota 24 ay taahhüt sundu geçen ay. Dedim hooooooouuwww hooooouwwww. Dübrrrrrrrsssss...

Sizden önce biri aradı bana dedi ki "Baba 100mbit verek, kota yok hız düşümü yok taahhüt yok, yok yok yok aylık 99 lira"

İyi ama beyefendi..!... Şşşş dedim konuşma... Ama mama yok. Bundan daha iyisini ya da en azından yakınını teklif edecekseniz arayın. Aksi halde sizinle işim Şubat'ta bitiyor... Kapattım :D

Ben o beladan 4,5 yıl önce NETSPEED'e geçerek kurtuldum Arkadaşını getir 5 ₺ indirim kazan sayesindede 24 ₺ ödüyorum normalde tarifem 94 ₺ 

Edited by SoNKraL_
  • Thanks 1

kinghalil01, 4 saat önce yazdı:

t.telekomda zibil gibi kotalı tarifeler var. üstte yazılmış. kotanın kalktığı falan yok. 

SoNKraL_, 24.12.2021 - 17:35 yazdı:

Ben o beladan 4,5 yıl önce NETSPEED'e geçerek kurtuldum Arkadaşını getir 5 ₺ indirim kazan sayesindede 24 ₺ ödüyorum normalde tarifem 94 ₺ 

Bende Netspeed'e geçeceğim inşaAllah. Kod olayı nasıl olacak kısaca yazar mısın? Başvuru yaparken mi vereceğim kodu? Bende indirimden faydalanabilecek miyim?

KaYRa, 20 dakika önce yazdı:

Bende Netspeed'e geçeceğim inşaAllah. Kod olayı nasıl olacak kısaca yazar mısın? Başvuru yaparken mi vereceğim kodu? Bende indirimden faydalanabilecek miyim?

Netspeede başvururken soracaklar size referans kodunuz var mı diye. Benim “ZYQSVV” kodumla üye olursanız siz de ben de 5 tl indirimli kullanacağız. Faturaların son ödeme tarihini geciktirmemeniz gerekiyor yoksa indirimden yararlanamıyorsunuz

Django, 3 saat önce yazdı:

netspeed pişmanlıktır sahtekarlıkta üstüne yoktur. geçiş için gönderilen tüm evraklar tam ve eksiksiz olmasına rağmen günlerce eksik evrak ayağı yapan bir firmadır. 

Hocam 4.5 yıldır kullanıyorum ve  hiç böyle bir sorun yaşamadım.Adınıza üzüldüm.Keşke yaşamamış olsaydınız.

SoNKraL_, 9 saat önce yazdı:

Hocam 4.5 yıldır kullanıyorum ve  hiç böyle bir sorun yaşamadım.Adınıza üzüldüm.Keşke yaşamamış olsaydınız.

ben de 2 yıldan fazla kullanmıştım. turknet ten sonraki en rezil kepaze firma benim gözümde.

Django, 8 saat önce yazdı:

ben de 2 yıldan fazla kullanmıştım. turknet ten sonraki en rezil kepaze firma benim gözümde.

Aklım karıştı şimdi.

MesutÖzil, 27.12.2021 - 16:34 yazdı:

Netspeede başvururken soracaklar size referans kodunuz var mı diye. Benim “ZYQSVV” kodumla üye olursanız siz de ben de 5 tl indirimli kullanacağız. Faturaların son ödeme tarihini geciktirmemeniz gerekiyor yoksa indirimden yararlanamıyorsunuz

Geçiş sürecinde ve sonrasında bir sıkıntı yaşadınız mı?

KaYRa, 28.12.2021 - 17:00 yazdı:

Aklım karıştı şimdi.

Geçiş sürecinde ve sonrasında bir sıkıntı yaşadınız mı?

Hayır geçiş çok kısa süre sürdü ve vdsl porta geçirdiler hemen, şuan 100 mbpslik tarifeyi 98 tlye kullanıyorum 93 mbps net hız alıyorum(referans kodumla başvuran tanıdık oldugu için 5 tl indirimli kullanıyoruz o yüzden 93 tl fatura geliyor) 

• Thanks 1

MesutÖzil, 15 saat önce yazdı:

Hayır geçiş çok kısa süre sürdü ve vdsl porta geçirdiler hemen, şuan 100 mbpslik tarifeyi 98 tlye kullanıyorum 93 mbps net hız alıyorum(referans kodumla başvuran tanıdık oldugu için 5 tl indirimli kullanıyoruz o yüzden 93 tl fatura geliyor) 

Ben de geçeceğim araştırdım biraz memnun olmayan yok kadar az. Geçiş yapanlar özellikle sorun yaşamamış diyebilirim. Bende birinin kodunu vererek abone olursam 93 lira öderim herhalde değil mi?