Jump to content

Gittigidiyor.com Satılan ürünün Iptali (acil)

G3n3tiG

Recommended Posts

Öncelikle herkesin kadir gecesi hayırlı ve mübarek olsun Tnctr ailesi

Arkadaşlar iki gün önce aldığım ekran kartını elimdeki power supplyin yetersizliği yüzünden dün akşam gittigidiyor da satışa sundum bu gün ise bir arkadaşım kendi pc parçalarını sattığı için 650W luk powerını hiç bir ücret almadan bana verdi

Gittigidiyor da ilk defa bir ürünü yayınladım şansıma oda ertesi gün satıldı. Bu satışdan vaz geçmek istiyorum ama bu nasıl olacak hiç bir bilgim yok. ürünü silmeye çalışıyorum öyle bir seçenek yok. Ürünü alan kişinin telini arıyorum saatlerdir cebi kapalı Bu konuda yardımcı olabilecek herkesin bilgisini rica ediyorm saygılar

adszdft.jpg

yukarıda "Alıcıdan ödeme alındı" gibi bir durum söz konusu senin gibi düşündüm ama ya o kişinin hesabından para alındıysa diye düşünmeden de yapamadım tekrar düşünüyorum hemde kara,kara... Allahıma şükür bu yaşıma kadar kul hakkı yemedim hemde böyle bir gecede :download1:

valla site başka tel verdiyse ara satıldı diye falan birşeyler de yoksa bağıra bağıra gidiyor ben nvidia 9800gt almıştım kutuya baktım ve şok oldum bendede aynısı yazıyordu ama 120 tlye power aldım 500w oldu şimdi 60 80 tlye powerler var hemde süper keşke araştırıp satsaydın....

dostum o para alındı yazısı gg havuzuna aktarılan para değilmi eğer öyleyse (kesinlikle öyle olması gerek gg kurallarına göre) sen kargoya vermedğinde oda havuzdan parasını geri alabiliyor diye biliyorum ben.Ama yinede uzman arkadaşlar konuya bir gözatsalar iyi olacak.

Gittigidiyor Alıcıdan Parasını TahiL etmiş ve senin hesabına yatıracaktır.

Eğer sen alıcıya mesaj atarak durumu anlat kargoyu gönderme sana yollanan parayı alıcının hesabına

havale yap .tabi kendi aranızda anlaşabilirseniz.para teslim olduğunda da alıcı gittigidiyor a onay verir karagoyu aldım diye..formalite den yanii :download1:

Gittigidiyorda alışveriş 4 aşamadan oluşuyor...

1 - İlanı açıyorsun

2 - Alıcı ilanını görüp ödemeyi gittigidiyor un havuz hesabına yapıyor. Gittigidiyor ödemeyi alınca size alıcının kargo adresini gönderiyor.

3 - Satıcı ürünü kendisine belirtilen adrese kargoluyor.

4 - Alıcı ürünü kargodan alır. Sorun yoksa siteye "Ürünü teslim aldım , Sorun yok diye onay verir" Para Alıcının hesabına aktarılır...

Sizin alışverişiniz bu aşamalardan 3. sünde kalmış. Yani satıcı ürünü kargolaması gerek ama bazı sebeplerden dolayı kargolayamıyor...

Gittigidiyor size verilen süre ( 3 gün ) içerisinde ürünü kargoya vermediğiniz zaman size 1 gün daha ek süre tanıyor.

bu süre içindede ürünü kargoya vermezseniz. Satış iptal oluyor. Alıcı ödediği parayı havuz hesabından geri alıyor...

Yorum Hakkı sadece Alıcıya veriliyor. Alıcıyla haberleşip durumunuzu izah ederseniz isterse Kötü yorum yapmayabilir hakkınızda... Orası çokta orun değil derseniz... belirtilen sürelerde

kargolamayınca satış iptal olur kimsenin parası kimseye geçmez sadece vakit çalınır onuda artık alıcıdan helallik dilemeniz kaydıyla hallolur.

Siz durumunuzu izah edin alıcıda insan anlar herhalde durumdan

Umarım yardımcı olabilmişimdir...

Teşekkürler

Korkma göndermezsen hiç bir şey olmaz,, alıcının parası gittigidiyor sisteminde bekliyor,, alıcı eline ürün geçince onay verecek o zaman seninde eline para geçecek.. alıcı onay vermediği sürece bir şey olmaz, kimsenin de bir zararı olmaz bu konuda :download1:

Bir daha gittigidiyordan ürün alım/satım mı ? tövbeler olsun alıcıyla anlaştık,helalleştik ama saatler ürünü iptal ettirmek için göbeğimi çatlattım. destek hattından biri tutturdu ürünü göndermek zorundasınız. Sonuçda alıcıyla anlaştığim gibi "sen ürünü gönderme onlar seve seve paramı havuçdan geri ödeyecek" dedi kurtuldum. Çok şükür ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...