Jump to content

Turkcell'in En Son Kazığı....

mahmudem

Recommended Posts

Turkcell'in en son kazığı....

Her yöne 1200dk=35TL tarifesindeki tüm abonelere şöyle saçma bir tarifeye geçiren bir mesaj gönderdiler.

Her yöne 1500dk=35TL. Bu 1500 dakikanın 500dk sını Turkcell, 500dk sını diğer operatör, 500dk sını sabit telefonla görüşme zorunluluğu vardır. ve ilk fatura kesiminden itibaren de ister istemez bu tarifeye geçişinizi de otomatik olarak yapıyorlar...

Yalan dolanla diğer operatörlerden çektikleri aboneleri işte böyle kazıkladılar... Allah belalarını versin...

Şu an diğer operatörlerden uygun bir tarife araştırıyorum... Sizden ricam ASLA TURKCELL KULLANMAYIN....

avea her yöne kamu kullanıyorum 1250 dk avelalıara 250 dk da tüm yönlere bana tam yetiyor ;) avea dana şaşmam vodafone da herzaman ikinci tercihimdir. turkcell ciks işi zengin işi bize gelmez....

yok şu yöne 1bin dk yok bu yöne 5bin dk benim için önemli olan onlar değil vodofan alıyımda elin gavurunumu zengin edeyim 3 5 daha fazla veririm benim türk şirketim para kazanır dolayısıyla vatanıma para akar dolayısıyla vatanımdaki kişiye yarar sağlar evlerine para gider yemişim vodafonunu parayı verim onlarada gitsinler filintindekileri afganistandakilerini katletsinler öylemi bedeva olsa kullanmam

türkcelden avea ya geçersin avea dan kazık yersin.avea dan vodafona geçersin vodafone dan kazık yersin..vodafondan türkcelle geçersin türkcellden kazık yersin..yemeyecek bi operatör söleyin ona geçelim bari..yıllardır attıkları kazık yetmedi halen nerelerden yolmanın peşindeler..daha çok bekleriz böle..

Numara taşınabilirliği denen birşey var arkadaşlar, uyanın artık...

Hangi operatörün kampanyası/tarifesi cazipse one geç

baktın öpmeye başladılar varsa diğer cazib öperatöre geç

İstediğin kadar taşın kimse tutamaz seni :clapping:

yada boşuna söylen kaşın dur nafile ;)

Bu arada sözüm kontörlü olanlara,

faturalı olan ya da olacakların süre tahütü gibi dertleri olabilir...

Bu arada şu an için en cazip olanı 6 ay boyunca 250 dakika bedava olanı sanırım ;)

Sömürücü birlik olan Türkcellden kurtulmak Vodafone ile olur kardeşlerimin dediği gibi.

Bir tane Vodafone obone bayiine gideceksin ben numrımı vodafoneye taşımak istiyorum diceksin bitecek bu kadar ;) ;) :clapping: :clapping: :dribble:

Numara taşınabilirliği denen birşey var arkadaşlar, uyanın artık...

Hangi operatörün kampanyası/tarifesi cazipse one geç

baktın öpmeye başladılar varsa diğer cazib öperatöre geç

İstediğin kadar taşın kimse tutamaz seni :clapping:

yada boşuna söylen kaşın dur nafile ;)

Bu arada sözüm kontörlü olanlara,

faturalı olan ya da olacakların süre tahütü gibi dertleri olabilir...

Bu arada şu an için en cazip olanı 6 ay boyunca 250 dakika bedava olanı sanırım ;)

aynı abone kampanyalardan 1 kez yararlanabilir

Bu Olayı AVEA'da Yapıyor Müşterilerine Heryöne Sınırsızdan Heryöne 1000'e mi ne Geçirildiniz Diye Mesaj Gönderiyorlar Kullanıcılarına.. Ofiste 2 Eleman Türkcell'e Geçti Demek Yakında Vodafone'a Geçicekler ;)

Bu tarifeye geçerken BizBize Kamu Tarifesi Katılım Formunu çoğunuz okumadan imzalamışınız.Şimdi burada sızlanıyorsunuz.Bu formun 2. maddesi;

"Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.(Turkcell),BizBize Kamu Tarifesinin şartlarını değiştirmeye ve tarifeyi sona erdirme hakkını saklı tutar" maddesi var.

Bunu yapması ve bunu yazmam Türkcelli savunmam anlamı çıkmasın.Sadece kendimize kızmamız gerektiğini düşünüyorum.

Doğru diyorsun da, bu 2.maddenin aynısı veya benzeri tüm sözleşme metinlerinde var. İmzalamazsan tarifeye geçemiyorsun. Yani mecbur imzalıyorsun. Bir de ''değişiklik yapma hakkı'' nı çok erken kullandı Turkcell.... Yani kazığı çok erken yedik... Avea'dan Turkcell'e numaramı taşıyalı henüz 2 ay oldu ki, Turkcell bana, en üstte bahsettiğim mesajı yolladı.

Diğer operatörlerden, heryöne 1200 dk=35TL diye milyonlarca aboneyi kendi tarafına çeken Turkcell, daha 2 ay geçmeden tarifeyi değiştirerek milyonlarca Türk insanına, hiç utanmadan sıkılmadan kazık atmıştır.. Tekrar söylüyorum; ALLAH TURKCELL İN BELASINI VERSİN... MEHMET KARAMEHMET'E HARAM OLSUN.. (Mehmet ismine de kurban olsun)

Doğru diyorsun da, bu 2.maddenin aynısı veya benzeri tüm sözleşme metinlerinde var. İmzalamazsan tarifeye geçemiyorsun. Yani mecbur imzalıyorsun. Bir de ''değişiklik yapma hakkı'' nı çok erken kullandı Turkcell.... Yani kazığı çok erken yedik... Avea'dan Turkcell'e numaramı taşıyalı henüz 2 ay oldu ki, Turkcell bana, en üstte bahsettiğim mesajı yolladı.

Diğer operatörlerden, heryöne 1200 dk=35TL diye milyonlarca aboneyi kendi tarafına çeken Turkcell, daha 2 ay geçmeden tarifeyi değiştirerek milyonlarca Türk insanına, hiç utanmadan sıkılmadan kazık atmıştır.. Tekrar söylüyorum; ALLAH TURKCELL İN BELASINI VERSİN... MEHMET KARAMEHMET'E HARAM OLSUN.. (Mehmet ismine de kurban olsun)

O zaman kızmaya gerek yok.Kısaca en doğrusu hepsini kaldırıp atmak.

bir de "meerak ne güzel şey güzel şey merak!" demiyorlar mı?merak la ne alaka?sonra,"türksel 3ge farkıııı netteki hız farkı netteki hız farkı" ne demek?

edit @tenekecezve ----> yazdıklarınıza dikkat edin uyarı aldınız...

mehşur bi' laftı sansürde koyduk ama olmamış

tüh!...

kardeş bende avea nın heryöne sınırsız tarifesindeydim ama gelen bir mesajla şimdi 3000 dk. ve 75 farklı numarayı arabilirsiniz eğer 75 numarayı geçerse farklı olarak normal tarife üzerinden faturaya yansıtılacaktır diye. bende şu an beklemedeyim. avea ya şikayette bulundum ama herhangi bir cevap gelmedi. bir arkadaşın dediği gibi hepsinin Allah belasını versin.... vatandaşa nasıl kazık atabiliriz diye bundan sonraki oyunlarına hazırlanıyorlardır herhalde şimdi:P

arkadaşlar bunların hepsi aynı malesef. avea denen şerefsizşerde kafasına göre tarife değiştiriyor. ben sınırsız aldım 2 ay geçmeden bi sms 3000 dakika ile sınırlandırıldınız. tarife değişti. allah hepsini bildiği gibi yapsın. kimse hiçbirine güvenmesin. iyi araştırın lütfen onlar nasıl kendilerine yontuyorlarsa bizler menfaatlerimiz doğrultusunda kullanmaya çalışalım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...