Jump to content

1500 Tl Ye Alınabilecek Laptop Tavsiyeleriniz

prestige74

Recommended Posts

Herkesin bayramını kutlarım...

Arkadaşlar laptop almak istiyorum ve 1500 tl civarı da bir bütçe ayırdım. Bu fiyata en uygun makina budur diyebilecek varsa tavsiyelerinizi brkliyorum.. Şimdiden teşekkür ederim.

Dell marka iyi leptop

Please register to see this content.

deniz34 teşekkür ederim özellikleri gerçekten güzel ama dell olması kafamı karıştırıyo açıkçası

bakalım bu parlak tavsiyenin üzerine daha cazip bişey çıkmazsa alırım ben bunu

SAMSUNG R522

kesinlikle öneririm arkadaşın söylediği laptopla neredeyse aynı ama üzerinde 1GB paylaşımsız ATI Mobility HD 4650 ekran kartı var ayrıca dvd sürücüsü DVD±RW Double Layer....

param olursa bunu almayı düşünüyorum...

buradaki fiyatı daha uygun 1.478,9 TL

dell datron casper exper bu markalara bulasma bıle asus ve acer dururken

Arkadaşa bende katıLıyorum Ben Vatanbilgisayar dan DATRON MS1719 aldım aLdıgıma bin pişman oLdum DATRON un servis sorunu oLuyor ayrıca DATRON Larda aşırı derece de ısınma probLemLeri iLe karşıLaşıLıyor şuan servis arıyorum laptop u vermek için.

ÖnerebiLeceğim Laptop Packard Bell

ÖnerebiLeceğim ==>>

En kalitelisi Sony ama bayağı bir tuzludur yani 1500 TL ye sony alamazsın ( alırsında en düşük performanslısını ).

Bence bakmanız gereken marka değil ! Bakmanız gereken içindeki donanımdır !

donanımı iyi olan uygun fiyatlı bir bilgisayar alırsanız sizn açınızdan daha iyi olur ! :(

Bu arada herkesn bayramı mübarek olsun :good:

Markası oenmlı degıl mı sence onemlı degıl ama bak sımdı burda demek ıstedını anlıyom ancak klavye ve webcam acısından sogutma acısından marka onemlıdır bazı marka saglam klavye webcam sagutucu kullanır loptopta sen gıdıp markaya ne bakıyosun al bı datron ısınma problemı yasa dell al kalvye bozulsun yanında kalvye tası marka onemlıdır onemlı olmasa marka sayesınde parayı bulanlar nasıl buldular marka guven verır!

Markası oenmlı degıl mı sence onemlı degıl ama bak sımdı burda demek ıstedını anlıyom ancak klavye ve webcam acısından sogutma acısından marka onemlıdır bazı marka saglam klavye webcam sagutucu kullanır loptopta sen gıdıp markaya ne bakıyosun al bı datron ısınma problemı yasa dell al kalvye bozulsun yanında kalvye tası marka onemlıdır onemlı olmasa marka sayesınde parayı bulanlar nasıl buldular marka guven verır!

Şimdi tabikide kullanıcı bir mağazaya gittiğinde adı duyulmamış cihazı almak istemez.Atıyorum bir tane adı duyulmamış bir notebook var bir tane ün yapmış görünüsü güzel ekstrası fln var aynı özellikte 2 tane notebook var mağazada ..

Müşteri içeri girdiğin de tabiki markalı olanı olanı almak istiyecektir . Ama markalı olanıda alsa markasız dan iyi bir performans göremiyecek aynı performansı görücek fakat gideri çok olucak ! Ayrıca arkadaş 1500 TL Limitim var dediği için ben böyle bir yorum yaptım :( Çeşke ucuz olsada herkes alabilse ama anlattığım gibi marka işlemci sini aynı firmadan alıyor ismi duyulmamış olanlarda ! Yani azıcık ısınma yüzünden daha fazla ücret ödemek isteyen varsa buyursun ödesn lafım yok ! Bu arada çoğu notebook az veya çok ısınır. Yanlış bir şey yazdıysam affola ! Herkese hayırlı bayramlar :good:

DATRON aLmada ne aLırsan aL Ben DATRON MS 1719 kuLLanıyorum 1710 TL ye aLdım kampanya dan perfonması süper ama ısınma sorunu var haa ısınma sorununa USB fan iLe önLem aLırım diyorsan DATRON MS 1719 kullanışLı şuan 879 $ civarı bişey oLması Lazım

Ben Acer kullanıcısıyım 3 sene oldu anakartı yaktım bikere teknik servisinde arkadaşım çalışıyor 3 aylık iş var bekleyen diyor...

asus a güvenmiyorum dell de tavsiye etmediniz toshiba ve sony kaldı sony de çok pahalı SAMSUNG u iç bilmiyorum kullanan varsa ve yorum yazarsa mutlu olacağım

Herkese teşekkür ederim

lg marka al diycem ama çok pahalı olabilir.Lg nin laptop'ları sağlam su geçirmez içinde 2 dakikalık ups leri var elektrikler kesilse bile anakart yanmadan bilgisayarını kapatabilirsin.Bence laptop'ta sağlamlık bilgisayarın konfigürasyonundan önemlidir.Lg sağlam bir markadır telefonlarının sağlamlığı,dvd rw larının sağlamlığı ve ısın mayan su geçirmeyen laptop larının sağlamlığı çok iyidir.Lg çok mu pahalı bilmem ama lg en kalitelisi zaten acer,dell,datron,exper,casper bu markaların içinde casper,exper hiç alma,diğerlerini de hiç kullanmadım.Vatan bilgisayarda çalışıyordum ayrıldım.Sana sonuç olarak önerebileceğim iki marka var.

Bütçeyi arttırabilirsen hp veya lg önerebilirim sana.Hem bataryaları sağlam oluyor,ısınmıyor,dvd rw ları ses çıkarmıyor,teknik servis sıkıysa olmasın.Donanıma neden önem vermiyim ki dersen.İnan bana ram miş,işlemciymiş,dvd rw mış bunlar para verilince her laptop ta bulabileceğiniz özellikler sağlam olmadıktan sonra neyley,m donanımı.

bana kalırsa
http://www.vatanbilgisayar.com/packard-bell-tj65-dt-008tk-tj65-core-2-duo-t9600-2.8-ghz-4096mb-320gb-dvdrw-15,6-1024mb-gt240-bt-cam-wpre/productdetails.aspx?I_ID=39932
biraz daha fazla verip bunu al.ben kullanıyorum taş gibi alet kardeşim[/CODE]

[/b]

dell olması karıstırmasın aklını markaya takılma derim cünki laptop konusunda modele göre kalite değişiyor hp nin bazı serisi "taş edition" bazıları deney tüpü kadar hassas . yani burda hp övmek yermek için söylemedim seri ile alakalı

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...