Jump to content

Autoit Dersleri İstek!

Scarecrow

Recommended Posts

Öncelikle herkesin bayramı mübarek olsun.

İnternette autoit dersleri aradım ama neredeyse tamamı İngilizce'ydi.Morning,blackman12 gibi abilerimiz vakit buldukça autoit dersleri çıkartsalar diye düşündüm.Eğer kendileri de kabul ederlerse tabii ?

evet bencede güzel olurdu mesela şu bs playeri autoitle yapmak gerekiyor başka türlü cracklenmiyor akaözdemir yapmıs ama ondada onun adını giriyor :/

Ben sadece katılımsız kurulum olarak istemedim autoirle katılımsız kurulum dersleri zaten forumda var.Ben autoit mantığını falan açıklayacak derslerin derslerin olmasını öneriyorum.

Ben sadece katılımsız kurulum olarak istemedim autoirle katılımsız kurulum dersleri zaten forumda var.Ben autoit mantığını falan açıklayacak derslerin derslerin olmasını öneriyorum.

o mantığı çözmek için biraz programlama bilgin olması gerek autoit bildigin diller gibi bi dil, biraz programlarla ilgili mantık kurmak gerek gerisi kodlara kalıyor kodlarda sitesinde var yanlıs hatırlamıyorsam.

Valla zaten bu aralar elimden geldiğince sırf autoit kodlarına örnek olsun diye programlar yazıyorum.Basit bir örnek olarak msn installer paylaştım.Şimdi gadget installer da hazır.Onuda paylaşıcam yine kodlarını vererek.Morningde paylaştı programlarını wmismailde talhanında dehşet bir çalışması yayınlanacak inş. :D tabi kaynak kodlarını vermek onların tercihi olur.

• 6 ay sonra...
****************** :clapping: -[ arkadaşlar herkese selamlar ya ben bir türlü****************

****************** :rolleyes: -] kurulum ekranını gizleyemedim K-Lite Codec Pack************

****************** :dribble: -) programının kurulumunu video olarak anlatırsanız*************

************************************sevinirim yadımlar için teşkürler********************

********************************************************************************

**

• 4 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...