Jump to content

Genel Virus Çözümleri

barboyhakan

Recommended Posts

ads__z.JPG

Buradaki dosyalarla format atmadan her türlü virüsü temizleyebilirsiniz,

herhangi bir program kullanımı hakkında bilgisi olmayanlar sorabilir,işe yarar tüm yazılımlar bir arada. Kullanmadan önce antivirüs programınızı devre dışı bırakın bazı uygulamar yanlış alarm veriyor...[/

69824411ko9.jpg

http://rapidshare.com/files/282502504/Genel_Vir__s_____z__mlerHKNi.rar

Rar Şifresi: www.tnctr.com

ya arkadaşlar duydunuz mu bilmiyorum daha önce.bi virüsle karşılaştım format çare olmuyor d deki dosyalardan tekrar gelior sanırsam ama virüs programlarıyla temizleyemedim çünki bulamıyorlar ,ghost imajını bozuyor kullanılmaz hale getiriyor exe lere bulaşıyor ve bilgisayarı açarken oturum açılıyor derken oturumu tekrar kapatıyor ölece kalıyor bunun çözümünü buldum userinit dosyasını yeniden yüklüyorum düzeliyor ama bi müddet sonra aynı şey yeniden.bu virüsü bilen varmı?acaba

ya arkadaşlar duydunuz mu bilmiyorum daha önce.bi virüsle karşılaştım format çare olmuyor d deki dosyalardan tekrar gelior sanırsam ama virüs programlarıyla temizleyemedim çünki bulamıyorlar ,ghost imajını bozuyor kullanılmaz hale getiriyor exe lere bulaşıyor ve bilgisayarı açarken oturum açılıyor derken oturumu tekrar kapatıyor ölece kalıyor bunun çözümünü buldum userinit dosyasını yeniden yüklüyorum düzeliyor ama bi müddet sonra aynı şey yeniden.bu virüsü bilen varmı?acaba

kardeş senin için tek çözüm C Ve D yi Biçimlendirmek

bide bu program kayıt defteri yöneticisini ve görev yöneticisini düzeltmiyor diğerlerini denemedim ama bunlar olmuyor bu konu hakkında açıklık getirirseniz sevinirim

kardeş senin için tek çözüm C Ve D yi Biçimlendirmek

bide bu program kayıt defteri yöneticisini ve görev yöneticisini düzeltmiyor diğerlerini denemedim ama bunlar olmuyor bu konu hakkında açıklık getirirseniz sevinirim

hadi yaa :good: biçimlendirmden bi şansım yok yani o zaman acaba resim ve proje dosyaları autocad 3dmax var onalara bulaşmışmıdır acaba onları yedeklesem.lanet bilgisayara flashımı taktım flashı takdığım başka pc çöktü anında biçimlendirmek zorunda kaldım flashı temizlenmiyor

internet olması gerekli mi yoksa gerek yok mu ?????????

İnternet Olmasada Olur Adi Üstünde Genel Virus Temizleyici

kardeş teşekkürler paylaşım için fakat nod 32 uyarı vermesi beni endişelendiriyor.Bir problem çıkmaz değil mi ?

Nod32 Bazi exe uzantılı dosyalari Virus olarak algılıyor ( Crack ve Key proğlarinda ) Bi sorun Cıkacağını düşünmüyorum bende Kullanıyorum Temizlenmeyen Bircok Virusü Temizliyor Gizli Dosya ve Klasörleri Aciyor Birck Özelliğe Sahip

Arkadaşlar zannedersem bu pogram daha önce verilmişti forumda yanılıyormuyum...?

Evet Daha Önce Verilmiş Fakat Baktığım Rapidshare Linkleri Ölmüştü Elimde Vardi Sizlerle Paylaşmak İstedim

birimlerin hepsini sil ve ntfs ile yavaş biçimlendirme yap :D

Bazi pro antivirus programlarinin rescue disk adinda bolumleri vardir. Bunu herhangi bir cd ye yazdirarak sistem acilisi oncesi programin arayuzu ile taratma yaparakta cozume ulasabilirsiniz. Format guzel bir cozum olabilir ama herkezin fdisk atipta o kadar arsivi silmeye cesaret edemeyecegi durumlar ortaya cikabiliyor.

hadi yaa ;) biçimlendirmden bi şansım yok yani o zaman acaba resim ve proje dosyaları autocad 3dmax var onalara bulaşmışmıdır acaba onları yedeklesem.lanet bilgisayara flashımı taktım flashı takdığım başka pc çöktü anında biçimlendirmek zorunda kaldım flashı temizlenmiyor

kardeşim sana win 32 bulaşmış tüm exelere bulaşmıştır üzgünüm ama başka şansın yok

ama bitane imaje bulursan internetten olur

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...