Jump to content

Torrent Sitelerinde Ratio Ve Upload Yükseltme Yönt

utorrent
 Share

Recommended Posts

Merhaba Torrent sitelerinde TTnet ve Türkiye şartlarında upload miktarımız az olduğu için upload sıkıntısı çekerek sitelerden banlanıyoruz. Bunun İçin sizlere Fake Upload Programlarının Videolu anlatımını Yaptım

:)

İlk Programımızın adı :NRPG Ratio Master

nrpg.jpg

Bana göre en ıyı Fake Upload programıdır.İstediğiniz Kadar Torrente Fake yapabilirsiniz.

NRPG RatioMaster 0.41

http://rapidshare.com/files/284314101/NRPG_RatioMaster.exe[/CODE]

[b][color=#0000FF]NRPG RatioMaster Detaylı Videolu Anlatım[/color][/b]

[CODE]http://rapidshare.com/files/284462832/NRPGRatioMaster.Anlatimi.rar[/CODE]

[b]2.ci Programımız [color=#0000FF]Ratiomaster[/color][/b]

77952873.jpg

[b]

Bunda 1 tane torrentte yapabiliyoruz ama Yinede Güzel programdır.[/b] :D

[b][color=#0000FF]Ratiomaster 1.8.9 İndirme Linki[/color][/b]

[CODE]http://rapidshare.com/files/284077487/RatioMaster_1.8.9.rar[/CODE]

[b][color=#0000FF]Ratiomaster 1.8.9Detaylı Videolu Anlatım[/color][/b]

[CODE]http://rapidshare.com/files/284465059/RatioMaster.Anlatimi.rar[/CODE]

[b]

Bütün Anlatım Ve Programları Tek Linktede Topladım İsteyen Toplu şekilde İndirebilir.[/b]

[CODE]http://rapidshare.com/files/284457794/NRPG.and.Ratiomaster.ve.Anlatae_mlar.rar[/CODE]

[b]Buda En Güzel Yakalanma Riski az olan [color=#FF0000]Utorrent stealth Mod [/color]

özellikleri[/b]

[b]1.Sitede İndirme Ve Gönderme Listelerinde Kesinlikle Görünmezsiniz.

2.İndirdikleriniz Hiçbir Zaman download Ve Uploadunuza Yansımaz.

3.Bütün Sitedeki dosyaları Çekin Downloadınıza 1 Mb bile yazılmaz.

4.hayalet gibi Çekersiniz.

5.Dikkat edilecek Hususlar Kesinlikle 1 2 kişinin indirdiği yeni sunumları İndirmeyin.Sebebi Torrent sunan Kişi Eşler Bölümünde kontrol Edebilir.Sayı az oldugu ıcın baglanabilir sayısını sayar ve Yakalayabilir..

6.Utorrent stealth Mod ile indirdiğiniz sunumlarda kesinlikle Reseed İsteğinde Bulunmayınız.Çünkü Siz o dosyayı hiç çekmediniz Siteye Göre Ve reseed isterseniz siz indirmiyorsunuz derler ve banlanırsınız. :D [/b]

[b][color=#FF0000]Utorrent stealth Mod İndirme Linki[/color][/b]

[CODE]http://rapidshare.com/files/284077800/utorrent_1.8.4__16150__stealth.exe[/CODE]

[b][color=#0000FF]Ve iyi Bir Fakeci olmak İçin Ve Yakalanmamak için Bir kaç Öğüt[/color][/b]

[b]Fake Uploadun'ın amacı sizi düşük ratiodan ve hitrun dan kurtarmaktır.

Siteyi kandıran ve gercekte bilgisayarınıza bişey cekmeyen usta bir programdır.

Dosya cektınız 20 gb bir pack ama seed edemiyorsunuz veya etmek istemiyorsunuz.

ratio master devreye sokun bitirilme yani tmmlanma bölümünü %100 yapın torrenti

ekleyın ve upload etmeye başlayın fazla yüksek degerler girmeyin özellikle türk sitesinde.

Peki Usta bir Fake Upload kullanıcısı nasıl olursunuz?

1-İndirme ve Gönderme Hızlarını dengeli ve çok iyi ayarlamanız lazım

Torrente siteden bakın gönderenler ve indirenlerin anlık durumunu gözden gecirin.

Ceken sayısı Gönderen sayısı ve bunların hızının ortalaması bunun içinde torrentin eşler bölümüne bakmanız gerekmekte.

(bakamayan userlar veya power userlar siteden gönderen-indiren sayısına bakarak mantıklı bir deger girmeleri yeter

[color=#800080]10 gönderen_10 ceken için 30-50 upload hızı 100-150 download hızı

20 gönderen_20 ceken için 50-70 upload hızı 150-250 download hızı

30 gönderen_30 ceken için 70-100 upload hızı 250-400 download hızı[/color]

her 10 kullanıcı download için 100 upload için 20-30 kb degeri kadar deger ifade eder.

3.Yabancı sitelerde bunun tam tersi isterseniz 5 katını girin fark etmez

türkiyede maximum 1 mb upload hızı oldugu için fazlasını girmek sizin zararınıza

4-Örnek bir dosya NFS Shift cektim 5 gb ama o kadar seed etmedım oyunu kurdum dvd ye cektım

hit rundan banlanmamak ve ratio yükseltmek için actım ratio master ı nfs torrentını buldum tmmlanan kısma 100 yazdım

upload hızı 100 yapıp türktorrent sitesine 30 gb fake yaptım işte programın en güzel yani[/b]

[b]

[color=#FF0000]Videolu Anlatımlar Kendime Aittir.[/color]

Alıntı Yapmak Serbesttir.Bilgi Paylaşıldıkça Çoğalır İstediğiniz Yerde Yayınlayabilirsiniz[/b][/center]

ismine yakışır bir konu açmışsın,bu tür yöntemler işe yarar ancak çok dikkat edilmesi gerekir.Hızları fazla yapmayın ve Hangi torrent sitesine üyeyiseniz Ülkenizi Türkiye dışı bir ülke yapın Türkiye içinde 48 Mbit'lik bir upload yok.Bunu göz önüne alın.Kounyu açtığına göre iyi bir anlatım yaptığın belli oluyor. :D

ismine yakışır bir konu açmışsın,bu tür yöntemler işe yarar ancak çok dikkat edilmesi gerekir.Hızları fazla yapmayın ve Hangi torrent sitesine üyeyiseniz Ülkenizi Türkiye dışı bir ülke yapın Türkiye içinde 48 Mbit'lik bir upload yok.Bunu göz önüne alın.Kounyu açtığına göre iyi bir anlatım yaptığın belli oluyor. :D

Herkesin yararlanması için yaptıgım bir calışma kesinlikle kendi el emeğimdir

yabancı sitelerde türk sitelerde kesinlikle işinize çok yarayacak bir programlar var

bu bir tek üyelikli torrent sitesi kullanlar için mi gerekli bende torrenten oyun indirdim fakat hiç bir yere üyeliğim yok ban gibi durumlarda olmaz o zaman değil mi? Bu soruları sormamın amacı sanal alemle ilgili fazla bilgim yok kusura bakmayın

Torentin Mantığı Birbiriyle Paylaşmak Üstüne kurulu birkaçyıl öncesine kadar türkçe içerikli torent sitesi bile yoktu belli birkaç girişimci sayesinde şimdi var fakat bu tip yani %100 fake siteye büyük bir yük getirir elbette türkiye şartlarında fakesizde olmaz ama fake oranını %20 lerde tutmak daha mantıklı olur yoksa yakında zaten birkaçtene olan türkçe içerikli torent siteleride piyasada kalmaz duruma gelir

Arkadaşlar türk sitelerine yapın durun hic seed etmeyın demiyoruz ama bazen seed etmeye gücünüz yetmiyor türksitelerin o zaman kullanın

bunu genelde yabancı sitelerde kullanın diye yaptım zaten.

Çok paylaşımcı olmak istiyorsan gidersin seedbox alırsın yaparsın uploadını ama kimsenın işine karısamazsın ttnetın hızları böyle kimseyi suclayamazsınız

genelde bende buyuk dosyaları torrrentten çekiyorum birgun bir turk torrent sitesine uye oldum baya bir sosya cektım tabi seedde yapıyordum daha sonra pc çöktü tekrar pc yi kurdum bir baktım ban yemişim şimdi ben ne yapayım ?????

Doğaldır o sitede anormallik var kim ne derse desin!!!

banın acılmaz belki yönetime msj atarsan acarlar tabi okursalar:D :(

Dosya indirmiyor dostum, sahte olarak indirip sahte gönderiyor eger istersen gercekten cektigin bir dosyayı sahte olarak bununla seed ediyorsun hızını falan ayarlayıp sonra

tmmlanı %100 yapman lazım ama;)

Edited by utorrent

• 9 ay sonra...

Valla beni güzel bir eziyetten kurtardı. Ben seed ettiğim dosyalara 1 KB lık hız veriyordum bağlantıyı sömürdükleri için şimdi bunu denicem yabancı torrent sitelerinden birinde. torrentsbits.ro da ratiom düşmüşdü bunla dirilticez sanırsam.

• 7 ay sonra...

[quote name='Nash' date='27 Şubat 2011 - 14:18 ' timestamp='1298809724' post='970986']
Bu programlar ile eninde sonunda banlanıyorsunuz. ben seedbox aldım rahat ettim 1 ay sonra tüm sitelede ratiolarım 1 sene yetecek kadar düzelmişti.
[/quote]

Fiyatı ne kadar kaça aldın bilgi verir misin?