Jump to content

Karşınızda Windows 8

umutcnakn

Recommended Posts

Microsoft Windows 7'nin çıkışın yaklaşmasıyla birlikte gözler bir sonraki işletim sistemine, Windows 8'e dönüyor.

Microsoft Management & Services bölümünden teknik bir eleman olan Anders Vindberg Windows 8 için planlama toplantıları düzenlendiğini kabul etti. Oluşturulan 12 çalışma grubundan 8 ya da 9 tanesi sistem yönetimiyle ilgileniyor. Microsoft Nisan ayında bu alanda ve Windows 8'de Distributed File System Replication üzerinde çalışmak üzere geliştirici arıyordu.

Windows 8 ile ilgili detaylar, Microsoft'un işe almak istediği çalışan profillerinden takip edilebiliyor. Ortaya çıkan özellikler uyku modu (Hibernate/Resume/Integration) program arayüzü geliştirmeleri, yeni TLZ dosya sıkıştırma motoru entegrasyonu gibi özellikler oluyor.

Ortaya çıkan diğer detaylar arasında PatchGuard ile kernel yama koruması da yer alıyor. Bı özellik hackerlarn ve anti-virüs yazılım firmalarının işini biraz daha zorlaştıracak.

Kaynak:CHip.com

8 mi daha neler yaa 7 bile deniyemedim daha.. ayrıca xp den vazgeçemiyorum ki ;)

Aynen :D

win7 çok güzel herkese tavsiye ederim tabi final sürümünü.Win8 nasıl olacak merak ediyorum inş en kısa zamanda tanışırız.

İnşallah

Burda verilen haberlerde kaynak belirtmek zorunludur yalnız.

Kaynak reklam olur diye yazmıyordum tamam düzeltiriim.

bırakın artık şu batı amerika sempatizanlığını onlar kim ya türkler bişe çıkarır kimsenin haberi yok abd 5 sene sonra bişe çıkaracak herkez biliyor ne var bu abd ve batıda anlamıyorumki nedir bu yalakanlık onlara karşı bi eziklik nedir ya türküm türk

Tamam bizimkiler windows 7 kadar hatta xp kadar performanslı işletim sistemi çıkarsın korsan değil gerekirse 1000TL verip orjinalini kullanıcam tabi kaç 2XXX yılında olur bilemem

Tamam bizimkiler windows 7 kadar hatta xp kadar performanslı işletim sistemi çıkarsın korsan değil gerekirse 1000TL verip orjinalini kullanıcam tabi kaç 2XXX yılında olur bilemem

sizler böyle abd batı hiristiyan mallarının hayranı oldukca onları desdekledikce evet 100 yıl geçmesi lazım bizim çıkarmamız için

resimlerden edindiğim bilgi yarı mac yarı linux karışımı acayip bir işletim sistemi win7 tam yayınladığında kurunca görecez

ama win8 için daha çok beklerler yavaş yavaş millet linux a geçiyor bazı ülkelerde geçişler var e bizde derseniz olacak bir gün .....

arkadaşlar siz programla program yazıyorsunuz ( modifiye işletim sistemleri,katılımsız kurulum v.s ) birde cod yazarak yazmaya başlasanız muhtemel yıllarınızı alır

kaldiki windows sun sahibi biil efendi şimdi emekli ;)

arkadaşlar siz programla program yazıyorsunuz ( modifiye işletim sistemleri,katılımsız kurulum v.s ) birde cod yazarak yazmaya başlasanız muhtemel yıllarınızı alır

kaldiki windows sun sahibi biil efendi şimdi emekli ;)

Yıllarımızı Alacağı kesin.:D

bırakın artık şu batı amerika sempatizanlığını onlar kim ya türkler bişe çıkarır kimsenin haberi yok abd 5 sene sonra bişe çıkaracak herkez biliyor ne var bu abd ve batıda anlamıyorumki nedir bu yalakanlık onlara karşı bi eziklik nedir ya türküm türk

türkiye olarak teklonijiyi 15 sene geriden takib ettiğimize + teklonijide dışa bağımlı gelişmemiş bi ülke olduğumuza gore %70 nin açlık sınırında yaşadığı gencliğinin çoğunun daha rahat yaşamak için yurtdışına kapak atmak hayaliyle yaşadığı bi ülkenin 40 bin ton ekmek yemesi gerek ;) yani batı ya muhtaç olmamak şu an için hayal.....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...