Jump to content

Hareketli Masaüstü

egemynet
 Share

Recommended Posts

• Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Çok saçma bir uygulama. 2004 yılında veya 2006 yılında zannedersem 2004 içerenköy civarında Enigna internet Cafe'de bu ToXa'yı ve sahiplerini görmüştüm. Benim anlamadığım bu sistem stardock alt yapılı olması gerekir. Millet niye bu kadar bu program için kendini paralıyor?

Bunun gibi uygulamalardan alternatifler bol..

ne için raporlandın ? anlamadım.videodaki olayı yapan pogramı yada o programın adını paylaş da biz de bir deneyelim

Real Desktop 3D (3D view Of Your Desktop!) Looks ACE!

SCREENSHOTS:

2rdcdfm.jpg

21maywl.jpg

w221bt.jpg

291pa1s.jpg

Features:

Functionality:

Change the size of the icons

Rotate automatically into normal direction

Fade automatically file names in/out

Show or hide filenames

Drag & Drop

Running behaviour

Multimonitoring Support

3D Sound

No performance losses with resting condition of the symbols

Very less resources needed

Very efficient, thanks to the "Reality Engine"

Design:

Reflecting surface

Different wastebaskets

Different themes are selectable/changeable

Icons are reflecting the environment

Any desired wallpaper as a picture at the wall, which is shown with inactivity

Different background and icon styles

Own graphics are integrate able

Different light directions are selectable

Extended lighting attitudes

Download Rapidshare:

http://rapidshare.com/files/320383423/Real_Desktop_3D.rar[/CODE]

Please register to see this content.

bu olabılırmı acaba bunla gelıstırmıs olabılırlermı

Edited by azrailll

BumpTop Pro Multilengual +Crack

28vazo3.jpg

BumpTop is a prototype desktop environment, designed to enhance the traditional functionality of computers to emulate the normal behavior of a real world desk. It is controlled by the interaction of the pointer, making it more suitable for Tablet PCs and palmtops. It was created at the University of Toronto Agarawala Anand as master's thesis. Agarawala Anand gave a presentation at the TED conference this idea. It is currently in private beta that can be obtained by registering on the site.

In BumpTop, documents will behave as three-dimensional blocks lying on a virtual table. The user can position the blocks on the screen using the stylus or mouse. Makes extensive use of physical effects of launch and blows that are applied to documents when they interact in a more realistic experience. The blocks can be stacked in ways defined. The multiple selection is done through a LassoMenu, this tool is used by a line around the element and then the most common tasks are displayed in a menu type cake. BumpTop is currently compatible with Windows XP / Vista versions for Mac / Linux are planned for the future.

Escritorio3DconBumTop.jpg

System Requirements

* Operating System: WinXP/Vista/7

* Processor: 1.8 GHz

Memory: 1.0 GB

* Video: 128 MB

* Free space: 15 MB

* Screen resolution: 800 ? 600

* OpenGL 2.0

fo3s47.jpg

http://depositfiles.com/files/bm4vuvs79[/CODE]

Bunu Yapanlar Parayla Yapıyor Bildiğim Kadarıyla...

Toxa Sistem adlı bir şirke (grup) para ile sadece internet cafelere kuruyorlar

Tabi Bazı uyanıklarda bu durumdan çıkar elde etmeye çalısıyor

en kısa sürede bu olayı çözerim inş olmassa HTML. ile yapacam bu işi Biraz flash bilgimi geliştiriyim

benim belirttiğim programla bunların alakası bile yok bunlar kısıtlı prolar..

benim belirttiğim prolarla dediğiniz göstersiğiniz prolar alakası bile yok.

arkaaşım şu senin bahsettiğin programın adı ne allah aşkına. şu saçma 3d masaüstü programlarına pek benzemiyo video. adını bi söle yaa.şu ben biliyorum işlerini bırakın....

Toxa Sistem adlı bir şirke (grup) para ile sadece internet cafelere kuruyorlar

Tabi Bazı uyanıklarda bu durumdan çıkar elde etmeye çalısıyor

en kısa sürede bu olayı çözerim inş olmassa HTML. ile yapacam bu işi Biraz flash bilgimi geliştiriyim

arkadaşım inşallah yaparsın birşeyler de paylaşırsın. elinde imaj olan arkadaşla (mmc75) görüşmelerin ne durumda bu arada?

arkaaşım şu senin bahsettiğin programın adı ne allah aşkına. şu saçma 3d masaüstü programlarına pek benzemiyo video. adını bi söle yaa.şu ben biliyorum işlerini bırakın....

arkadaşım inşallah yaparsın birşeyler de paylaşırsın. elinde imaj olan arkadaşla (mmc75) görüşmelerin ne durumda bu arada?

dün akşam görüştük onla bugün uzak masa üstü ile baglanıp inceleyecektim fakat işlerim cıktı msn acamadım biraz geç atım bu kezde ben onu bulamadım msnde

yukarda uyanık bir arkadaşımız video cekmiş ama programın ismini okadar ıslarla istedikleri halde kimseye söylememiş programı ben buldum arkdaşlar rahat olun siz yanlız program biraz karısık ve tam olarak toxa sistemdeki iconlar gibi işlev yapmıor bunu söyleyeyim baştan yanlız toxa kadar olmasada güzel animasyonlar hareketleri veriyor icona en kısa sürede programın kullanımı ile ilgili video hazırlayıp paylaşım yapacam programı bende tam anlamıyla çözemedim program basit C++ ile yazılmıs free bir program neyse fazal uzatmak istemiyorum ilgili videoyu hazırladıktan sonra paylaşım yapacam ayrıca degişik seyler var aklımda onlarıda eklersem bu programa artık her windowsta olur herhalde heyecanlanmayın okey.. görüşmek üzere

Real Desktop 3D (3D view Of Your Desktop!) Looks ACE!

SCREENSHOTS:

2rdcdfm.jpg

21maywl.jpg

w221bt.jpg

291pa1s.jpg

Features:

Functionality:

Change the size of the icons

Rotate automatically into normal direction

Fade automatically file names in/out

Show or hide filenames

Drag & Drop

Running behaviour

Multimonitoring Support

3D Sound

No performance losses with resting condition of the symbols

Very less resources needed

Very efficient, thanks to the "Reality Engine"

Design:

Reflecting surface

Different wastebaskets

Different themes are selectable/changeable

Icons are reflecting the environment

Any desired wallpaper as a picture at the wall, which is shown with inactivity

Different background and icon styles

Own graphics are integrate able

Different light directions are selectable

Extended lighting attitudes

Download Rapidshare:

http://rapidshare.com/files/320383423/Real_Desktop_3D.rar[/CODE]

bu olabılırmı acaba bunla gelıstırmıs olabılırlermı

sanmam cunku ben bu sıstemı denemıstım bu resmen program yanı sag alt taraftakı saatın orda sımgesıne sag tık cık dıyıncı normal masaustune donuyor

arkadaşla bu işi halledicez ben yarısını çözmüş durumdayım ki bu arkadaşların verdiği örneklerle ve bilgilerle hiç bir alakası yok bizim aradığımız şeyin =)

Aga neredesin sen yaaa

Bukadar istendiğini bilseydim önceden verirdim program avadesk arkadaşlar resimli olarak anlatacaktım fakat yapmışlar çok açık gerek görmedim .

buyrun buradan inceleyin:

program:

Not: programın içinde sağ tıklayıp add desklet dediğiniz zaman chalkboarda race bin üzerinden yeni bos iconlar secebilirsiniz ve ayarlarda en sonda parametreler var iconlar için orada yazan yazıları silip browse tusundan istediğiniz uygulayayı seçip kullana bilirsiiniz....Seçtiğiniz içonlara iki kez tıklayıp gereken ayarları yapabilirsiniz biraz kurcalamak lazım .kendi sitesinde fazladan pulingler var indirebilirsiniz...

Şuna inanın kasıtlı beklemedim çok şükür öyle cinslikler tabiatımızda bulunmaz...

Saygılar....

Edited by ÇapkıN236

Konu hortlamış bişeyler bulunmuş ve her zamanki gibi alan alacağını alıp gitmiş. :(

Kullanımı hakkında kimse bişey yazmamış problemler var ama çözümü varmı yokmu

neden insanlar sadece almak istiyolar anlamıyorum.

Konu hortlamış bişeyler bulunmuş ve her zamanki gibi alan alacağını alıp gitmiş. :(

Kullanımı hakkında kimse bişey yazmamış problemler var ama çözümü varmı yokmu

neden insanlar sadece almak istiyolar anlamıyorum.

a26nly.png

yukardki alanı işaetle yine olmassa your uninsaller kurulu ise sisteminde başlangıc yöneticisine gir yen de avedesk i seç uygulade kaydet tamamdır...

• 5 ay sonra...