Jump to content

Hareketli Masaüstü

egemynet
 Share

Recommended Posts

• Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sayin arkadasim tesekkurler, guzel gorsellik katiyor sisteme, ama arkadasin ekledigi demodaki ile farkli sey bu sanirim, demodaki mukemmel bir sey, paylasimina saygisizlik etmek istemem ama tamamen farkli seyler gibi ikisi.

Yukarida arkadasin da dedigi gibi Toxa Sistem Desktop diye bir yazilim sanirim bu ve sanirim biz bu yazilimi bulamayacagiz :)

Ha bir de dediginiz gibi sistemden zor falan kaldirilmiyor yazilim; Smarty Uninstaller ile tertemiz kalkti...

K.BAKMAYIN ARKADAŞLAR DENEDİM CVP YAZACAKTIM AMA UNUTTUM :) SİSTEMİ NORMAL KULLANIICILARA TAVSİYE ETMEM HOCAM BU BİLDİĞİMİZ TEMA CREATOR GİBİ PCNİN HER ŞEYİNİN DEĞİŞİYOR AMA TOKSADAKİ FARKLI DİKKAT ETTİYSEN UZUN ZAMANDIR KULLANDIĞIM ZUNE TEMASINI KULLANIYO ONLAR SADECE MASAÜSTÜNDE DOCK YAPMIŞLAR İŞTTE DOCK YAPMA PROGRRAMLARINI BULAMIYORUM ROCEKT DOCK GİBİ SİDEBAR GİBİ AMA BUI PCNİN GÖRÜNÜMÜ DAHİL HERŞEYİNİ DEĞİŞİYOR YÜKLEYİP KALDIRAMAYAN VARSA YARDIMCI OLALIM

ANLIYACAĞINIZ HERKES KULLANAMAZ BUNU VE TAVSİYEDE ETMEM KULLANMAK İSTEYENE

* ARKADAŞIM IZA PAYLAŞIMI İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ DEVAMINI BEKLİYORUZ :clapping:

Edited by BADIKANLI

toxa ile birebir tlfla görüştüm adamlar profesyonel 1 tb arşiv 500 tl bu sistem 100 $ bide orda oyunlar için klasör yapmış beta diye ordan bi açığını yakaladım ağzından laf almaya çalıştım ama olmadı ama şu varki oyunlar için yaptığı klasörden çok şüpheliyim göz boyama olduğunu düşünüyorum belki photoshop efektidir :clapping: belkide başka bişe klasörde 0 nesne var diyo ama orda görünen iconlar 0 gibi değil :dribble:) bakalım araştırmakta olacağız inş buluruzda paylaşırız

Bir flash yaparsınız daha sonra flashı htmle eklersiniz.Htmli de masaüstünüze yerleştirirsiniz olur biter.

de o kadar profesyonel çalışabilsek en rahatı o :)

Öncelikle şu caps lockunı kapamazsan tüm iletilerini silicem.Bunun dışında stardock firmasının desktopx yazılımıyla bu widgetler oluşturulabiliniyormu bilmiyorum ama böyle programları var elimde bi kaç tane...DesktopX programını biraz kurcalamanız ve widget yapımını öğrenmeniz gerekebilir.

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
arkadaslar bu masaüstü elinde olan varsa 100 köntüre alabilirim

sana nasıl güvenebilir ?

ilk önce kontorü göreyim , sonra team la sistemine girip kurayım ? :)

turkcell :)

bunun dışında sistemine istediğin gibi modifiye yapabilirim..ne istersen :)

Edited by osman_2626

• 1 ay sonra...

selamın aleyküm arkadaşlar...öncelikle şunu söyliyim çok uğraştım bu taxa sistemin deskobuyla ama bir türlü çözme yöntemini bulamadım ve 1 yıldırda bu işin içindeyim.bir internet cafem var 30 pclik...ve en sonunda dank dedi kafama ve bu sistemi kurdurdum pclerime .. 1 ay kullandım ve çok mükemmel bir şey hiç bir şekilde değiştirilemez dedikleri bu olayı ben çözdüm bu adamların vindovs içerisine gömdüğü güzenlik duvarlarının tümünü aşıp bu sitemi aynı şekilde ghostlamyı becerdim her bilgisayarda çalıştırabiliyorum ama ghost yöntemiyle şimdi sizden yardım alamma gerek .. bu programı elimdeki sistemden çekebilirmiyiz bi şekilde...