Jump to content

Msn De Kim Sildi Beni

sabrixxxx

Recommended Posts

Arkadaşlar bu program güven isteyen bir program.ben kullanıyorum şu ana kadar bir problem olmadı.Gerisi size kalmış.Detaylı bir rapor veriyor seni silenler ve senin sildiklerin hakkında

http://rapidshare.com/files/294368081/Msn_de_kim_sildi_beni.rar.html[/CODE]

kesin çalışıyor.Ben günlerdir kullanıyorum virüs yok olsa gerizekalı olarak buraya yüklerim hem bu programı ben yazmadım.alıntı.ben bir problem yaşamadım yani msn adresim ve şifrem duruyo dediğim gibi gerisi size kalmış

kötü birşeymi söyledik amacınızı anlamadım .

Ne amacı arkadaşım paylaşımdan çok düello ya çevirme niyeti sende olsa gerek.sana faydası olacaksa indirirsin olmıyacaksa laf sokmanın ne anlamı var yüzlerce program paylaşımı var oralarda gezin

benim size bir lafım ilk yazdığım mesajı daha dikkatli okuyun o zaman paylaşım için yinede sağolun dedim bana lazım olmaya bilir belki ama başkasına lazım amacımda sizi kötülemek değil belki biraz gereksiz olabilir ama ne biliyim öyle yazmış bulundum..

Acaba sürüm numarasını öğrenebilirmiyim ? Bende 4. sürümü var eğer yeni bir sürümse indireyim. değilse boşuna indirmek istemem. Sadece sürüm numarasını vermen yeterli. Teşekkürler paylaşımın için. Hayırlı geceler

buda 4.sürüm hayırlı geceler

bu tür programlara güvenmemenizi tavsiye ederim kimin sildiğini zaten msn araçlar seçenekler gizlilik bölümünde birini sağ tıkladığınızda sil aktifse silmiş si,zi bu kadar basit ne gereği var böyle casus proğramlara

• 2 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...