Jump to content

Ekran Kartları Hakkında öneri

Recommended Posts

asus p5kpl - se board

intel core 2 duo e7600 işlemci

3000 kingston ddr2 ram

nvidia gforce 9400 gt 1024 mb 128 bit

ekran kartım var

350 watt power suply

ben beklediim performansı bu ekran kartın dan alamadım crysis oynarken yüksek modda kasıyor orta modda yer yer oyun donuyor

bana bu gforce serilerinden boardıma uygun ekran kartı önerirmisiniz 3-4 sene yeni cıkan oyunlara yetecek türden.

hayırlı geceler :D

Bende sizingibi ilk ekrankartı aldıgımda 9400gtplas almıştım crysis ve benzeri oyunlarda kasma yaptı geri verdim 9800gt zotac synrgy 1gb olanı aldım şu anda hicbir oyunu kasmadan oynanabiliyor görüntü özellikleri full açık oyunların enaz bir iki sene yeter düşüncesindeyim.Tavsiye ederim

Please register to see this content.

Burdan inceleyebilirsin.

arkadaşlar ekran kartı alırken neye önem verilecegini bazı arkadaşlar bilmiyor ,bende bilmiyordum ögrettiler ,bu bilgiyi sizlerle paylaşmayı uygun gördüm.Ekran kartını almadan en önemli si BİT HIZI: 128 degil ,256 ve üstü olması yani bit hızı çok önemli.ram :512 ve üstü,ram isterse 2 gb olsun bit hızınız 128 ise yine yarı yolda kalırsınız.SOGUTMA:mutlaka iyi olması lazım fan'ın büyük olması daha avantaj dır.DX .10 desteklemesi ve üstü olması.

evet arkadaşlar bana bunu bilgisayarcı arkadaşım böyle uyarmıştı ben de sizlerle paylaştım.bit hızı ,bit hızı başka bişey demiyorum ,çok önemli bit hızı.

Bit hızının yanında kartın çekirdek ve bellek hızlarıda önemli tabi. Sana önerim hd4870 dir. Eğer bütçen varsa çok uygun bir fiyata hd4890 da var tabi.

Şunu bir incele derim:

• 2 hafta sonra ...
Bit hızının yanında kartın çekirdek ve bellek hızlarıda önemli tabi. Sana önerim hd4870 dir. Eğer bütçen varsa çok uygun bir fiyata hd4890 da var tabi.

Şunu bir incele derim:

asus p5kpl se boardıma uygun olurmu kardeş ???? herkes ekran kartı öneriyor ama boarda uygun olup olmadıgını sormuyor

boardıma uygun ekran kartı neler olabilir??

• 10 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...