Jump to content

Windows7 Bölümüne Yeni Konu Açma

YAGMURADAM

Recommended Posts

Değerli üyelerimiz.Windows7 bölümüne kendiniz rapid veya başka bir depolama sitesine gönderseniz dahi aynı sürümler için farklı konu açmanıza artık izin vermeyeceğiz.Varolan konuları inceleyip bazılarını birleştireceğiz.Eğer buna uyulmaz ise konu açana uyarı verip konusunu sileceğiz.

Gerçekten tadı kaçtı.Kabak tadı vermeye başladı.Üyeler neyi indireceğini şaşırdı.Bilgilerinize.Saygılarımla

Olması gereken budur, sonuda böyle bir karar aldığınız için teşekkür ve tebrik ederim. :(

Site olarak birtane 22 ekimde çıkan Windows Se7en'in Türkiye için çıkanını yükleyin onun altına isteyen arkadaşlar-üyeler uyumlu linkler versinler özellikle letitbit-vipfile tek link yüklenmesini de şimdiden rica ediyorum... :D

Olması gereken budur, sonuda böyle bir karar aldığınız için teşekkür ve tebrik ederim. :clapping:

Site olarak birtane 22 ekimde çıkan Windows Se7en'in Türkiye için çıkanını yükleyin onun altına isteyen uyumlu linkler versinler özellikle lettitbir-vipfile tek link yüklenmesini de şimdiden rica ediyorum... :rolleyes:

Arkadaşa katılıyorum. 22 Ekim'de çıkan Orjinal bir Windows 7 Türkçe varsa onu bir konu olarak belirtirseniz seviniriz. Milletin hepsi orjinal şu, orjinal bu deyip duruyor ama hepsi de RTM sürümüne altyazı paketi eklenmiş hali. Şöyle sağlam bir "Türkçe Orjinal Windows 7" göremedim ben daha. Umarım bu konuyla da ilgilenirsiniz...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...