Jump to content

Hangisini Tavsiye Edersiniz?

honca

Recommended Posts

akadaşlar bütçem gereği 3 laptop alternatifim var.hangisini almam gereketiği konusunda yardımınıza ihtiyacım var.

TOSHIBA(satellite A300-22V)

işlemci:intel core duo t6400 (2.0 GHz,800Mhz,2MB)

bellek:2GB

sabit disk:320GB

grafik tipi: intel GMA 4500MHD

FİYAT:963$

DELL(inspiron 1545 G65P43)

işlemci:intel core duo t6500 (2.1GHz,800Mhz,2MB)

bellek:4GB

grafik tipi:ATI Radeon HD4330

FİYAT:952$

DELL(studıo 1555 B65H43)

işlemci:intel core duo t6500 (2.1GHz,800Mhz,2MB)

bellek:4GB

grafik tipi:ATI Radeon HD4570

Extra taşıma çantası var.

FİYAT:1008$

TOSHIBA'yı tavsiye ederin en yaygın hızlı servis ağına sahip Konfigrasyon olarak diğerleriyle arasında çok belirgin fark yok 2. sıradakinin 4 GB Ram'ini saymassak

istadiğiniz Laptop'a sahip olmanızı iyi günlerde keyifle kullanmanızı temenni ederim...

Saygılarımla;

o fiyata toshibanın a300 4gb ram 128 paylaşımsız 1356 paylaşımlı ekran kartı işlemciside aynı yukarıdakiyle aynı olanı var istanbul media marketten aldıkdı..

TOSHIBA'yı tavsiye ederin en yaygın hızlı servis ağına sahip Konfigrasyon olarak diğerleriyle arasında çok belirgin fark yok 2. sıradakinin 4 GB Ram'ini saymassak

istadiğiniz Laptop'a sahip olmanızı iyi günlerde keyifle kullanmanızı temenni ederim...

Saygılarımla;

konfigürasyondan ziyade işlemciye takıldım üstad ne dersin işlemci farkı olark görüşün yada görüşleriniz nedir?bu arada bu liste ve fiyatlar teknosa ya ait.

konfigürasyondan ziyade işlemciye takıldım üstad ne dersin işlemci farkı olark görüşün yada görüşleriniz nedir?bu arada bu liste ve fiyatlar teknosa ya ait.

İşlemci hususunda fazla bir performans farkı yok Laptop'u aldıktan sonra da rahat etmek karşılaştığınız sorun ve arıza durumlarında kaliteli ve hızlı hizmet almak istiyorsanız. TOSHİBA TERCİH ETMELİSİNİZ....

Saygılarımla;

o zaman ben bu toshıba yı alayım yarın:)

Toshibai alırsan allah yardımcın olsun. burdaki arkadaslara kızmıyo değilim ordaki sistemleri nasıl karsılastırarak toshibai öneriyorsunuz. ha bu arada servi ağı konusunda Türkiyedeki en hızlı servise ASUS sahip bilginize....

toshiba kaliteli bi marka ama dell de kötü bi marka değil -aklında bulunsun -5yıldır kullanıyorum çok hor kullandım ama tık demedi daha.. özellik bakımındna da tartışılmaz "DELL(studıo 1555 B65H43)" modeki çok daha iyi..

Toshibai alırsan allah yardımcın olsun. burdaki arkadaslara kızmıyo değilim ordaki sistemleri nasıl karsılastırarak toshibai öneriyorsunuz. ha bu arada servi ağı konusunda Türkiyedeki en hızlı servise ASUS sahip bilginize....

biz elimizden geçenleri ve gerçekden iyi olanları söylüyoruz ben dediğim gibi hala toshibayı öneriyorum asus çok güzel sorunsuz bir laptop ama ikisi arasında yinede toshiba öneririm..yani asusda çok iyi ama toshibada tartışılmaz iyi bir laptop birde yukarıdaki işlemci ile aynı tüm özellikler aynı sadece harddisk 250 gb olan toshiba a300 PSAG8E serisi yukarıdaki sistemle aynı fakat ram olarak yüksek olan bir sistemdir ve fiyatı hemen hemen aynıdır onu araştırmanı tavsiye ederim...teknosa'da bulunuyor...

Ürün Kodu 1555-B87P43

Açıklama

Menşei İTHAL

Garanti 24

Stokta Bulunduğu Mağazalar Bursa, Adana, Kayseri, Avcılar,

Özellikler

İşlemci Teknolojisi Intel® Core™ 2 Duo

İşlemci Ailesi Intel® Centrino®2 Islemci

İşlemci Numarası P8700

İşlemci Hızı 2.53 GHz

İşlemci Bus Hızı 1066 MHz

İşlemci Ön Bellek 3 MB

Hafıza (RAM) Kapasitesi 4 GB

Hafıza (RAM) Tipi DDR2

Sabit Disk Kapasitesi 320 GB

İşlemci Markası INTEL

Ekran Kartı Hafızası 512 Mb

VGA Chipset Markası ATI

VGA Chipset Modeli HD 4570

Ekran Boyu(inch) 15.6" TRUELIFE

Monitör Tipi WXGA

Maksimum Çözünürlük 1366 x 768

Optik Sürücü DVD SUPER MULTI

Mobil Özellikler BlueTooth, Kart Okuyucu, Wireless, Kamera

İşletim Sistemi Win Vista Premium Tr

Ağırlık 2.8 KG

Ekran Kartı Tipi Paylaşımsız Hafıza

Arkadaşlar bu bilgisayarı almayı düşünüyorum bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.Fiyatı1600tl

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...