Jump to content

8 Mb Kulanıcılar Girsinler Lütfen

cear66

Recommended Posts

Arkadaşım defalarca konuşuldu bu konu. Benim bildiğim kadarıyla Telekomun sistemi hala 15gb kotasına göre hızı düşürmüyor. Bazen düşüyor, bazen hızda düşme olmadan 1 ay geçiyor. Yani daha kesin bir uygulama yok.

900kb ile 1mb arasında gidip geliyo ama 1.5 mb da gördüm gerçi benimki normal sınırsız 15GB sınırı yok

15gb limitli olan paketler yani net paketler santral yoğunluğuna göre kullanıcıya hız verdiği için garanti bi hız olacağını sanmıyorum

Benimki 15 GB Yani NETLİMİTSİZ Paketi 940 İle 990 Kb/sn Arasında Gidip Gelir..Emin Abinin Dediği Gibi Arasıra'da 1.5 Mb Filan Görüyorum Memnunun İnternetten...

bende 8mbps\sınırsız kullanıcısıyım komşumla beraber kullanıyorum denildiği gibi 60 kb ı geçerse şaşarım asla ve katta geçmiyor 60 kb ı resmen işkenceinternette bırak gezimeyi yenile butonuna tıklamaktan korkuyorum kesilmeler de cabası üstelik arada internet kesiliyor komple 2-3 saat gelmiyor genellikle 30 kb ile bağlanıyorum internete gerçekten berbat bir durum :D

bende 8mbps\sınırsız kullanıcısıyım komşumla beraber kullanıyorum denildiği gibi 60 kb ı geçerse şaşarım asla ve katta geçmiyor 60 kb ı resmen işkenceinternette bırak gezimeyi yenile butonuna tıklamaktan korkuyorum kesilmeler de cabası üstelik arada internet kesiliyor komple 2-3 saat gelmiyor genellikle 30 kb ile bağlanıyorum internete gerçekten berbat bir durum :D

ben tek kullanuyorum ama benimki 60 kb/sn gecmiyor uploadlayamıyorum dosya yha ?? :D napablirim ??? santalada yakınım 1 ay öncesine kadar 950 ile 250 kb/sn ile indiridm şimdi 60 kb/sn gecmiyor

Bende bu ay başında geçtim 8 Mbit'e..Download hızı 960 - 980'den aşağı düşmüyor.Buda neredeyse saniyede 1 MB downloada karşılık geliyor.Upload hızımda 80'den aşağı düşmüyor..Kotam şuan 24 GB olmuş fakat hızımda herhangi bir düşme yok henüz..Kotamın sıfırlanması için 2 saat 15 dakika var..Nasıl olsa hız düşmedi ve son saatler diye ne bulursam indiriyorum valla : ))

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...