Jump to content

Msn 10 Saniye Içinde Kapanıyor

Recommended Posts

öncelikle konu daha önce acılmışşsa çok özür dilerim ama acil yardıma ihtiyacım var...

başlıkta söylediğim gibi messenger'a girdikten 10 saniye sonra kapanıyor kendiliğinden her hangi bir hata kodu vermiyor görev sonlandırmada ki gibi hata raporu gönder - gönderme geliyor ve başka bir pc de girdiğimde bir kaç arkadaşın adresini eklemiştim ama onları da göremiyorum acil yardımcı olursanız sevinirim :pardon:

virüs programından olabilir dediler degiştirdim iki kez (avira nod32 norton) hatta kaldırdım ole denedim yine olmadı hepsile scan yaptım her hangi bi sonuç alamadım

bilgisayarım/c/program files/windows live/contact/vdlog.dll dosyasını sil arkadaşım .Bende işe yaramıştı...

olmadı hocam ya bir de baya bi araştırdım her sitede windows live için de bir sürü dll dosyası sildiriyolar hepside farklı nasıl oluyor anlamadım :S

Messengerin güncellemesini yapmamışsın. Muhtemelen messenger özelliklerinden windows 2000 uyumlu olarak eski versiyonu kullanmaya çalışıyorsun. Bu uyumluluğu kaldırınca messenger yeni sürümü yüklemeden açmayacaktır. Yeni sürümüde yükleyince sorunun kalmaz. Sorununun virusle vs. ilgisi yok. Unutmadan yeni sürümü yüklemeyi internet üzerinden başaramazsan messenger installer paketini edinmelisin.

Messengerin güncellemesini yapmamışsın. Muhtemelen messenger özelliklerinden windows 2000 uyumlu olarak eski versiyonu kullanmaya çalışıyorsun. Bu uyumluluğu kaldırınca messenger yeni sürümü yüklemeden açmayacaktır. Yeni sürümüde yükleyince sorunun kalmaz. Sorununun virusle vs. ilgisi yok. Unutmadan yeni sürümü yüklemeyi internet üzerinden başaramazsan messenger installer paketini edinmelisin.

en başta messengerin ana sayfasından kullandıgım sürümü silip tekrar yükledim ama

en başta messengerin ana sayfasından kullandıgım sürümü silip tekrar yükledim ama

Program files klasörü altında nerde kurulu messenger

Bilmediğimden değil eğer son sürümüyse "C:\Program Files\Windows Live\Messenger\msnmsgr.exe" olmalı...

Yemişim Son sürümü Usta... En iyisi 8.5 Bide pluginini Kurdum Sorunsuz çalışıyor. Aynı hatayı bende Aldım. Format attım yine Düzelmedi. kurdum 8.5 i Sorunsuz Çalışıyor babalar gibi maşalllah. Tavsiye ederim...:pardon:)

iyi Forumlar.

Son sürümünün arayüzünden ve kullanımından bende memnun değilim. Ancak şu kadarını söyleyebilirim. Güncellenmeyen işletim sistemlerinde eski versiyonlar sorunsuz çalışırken, güncellenen windowslarda maalesef son sürüm yüklenmeden messenger çalışmıyor. Uyumluluk modunda da çalıştırınca oturum açıldıktan sonra 8-10 saniye içinde messenger kendini kapatıyor. Mesele bundan ibarettir. Sizlere iyi forumlar...

• 1 ay sonra...
dostum pc ye muhtemelen coklu msn yukeldıgın ıcın vırus kapmıs :D sıstem gerı yukleme yaparak sorunu halledebılrısın

baska yerden kaptıys tarat pc yı hallet

sistemi baştan kurdum fakat sorun cozulmedı baska hıc bır sey kurmadan yanı drıverlrını fılan msn yı acmayı denıyorum yukseltme ıstıyo ındırıyorum ınternet den fakat acılldıkdan 10 sn sonra tekrar kapanıyo

uzun zamn olmuş ama yinede çözemeyen arkadaşlar varsa yardımcı olayım bu sorun üzerine çok müşteri gelmişti ilk olarak pc virüs kapmışdır kurulum aşamasında sorun verir arkadaşların dediği gibi combofix ile taratıp kurmayı denersenz sorun çözülür.olmadığı takdirde local setting alt sekmelernde windowslive le ilgili tüm dosyaları silin sonra microsoftun kendi yayınladığı küçük bir program var 9.0 kaldırmak için gerçekten uninstaller veya bunn gibi programlar kaldıramıyor google da bulabilirsiniz burdan windos live ye ait tüm dosyaları silin sonra kuruluma geçin fakat edineceğiniz windows installer dosyası kesinlikle microsoftun sitesinden olmalıdır başka sitelerde bulunan yazlımlarda yükleme sorunu çıkıyor...Çözüm yine de yoksa üzülerek format..(mektup gibi oldu yaw ) :D)

arkadaşlar autorun vürüsü yüzünden yapıyor bilgisayar da birşey açtığınızda harddisk ördeğin c bölüm ayrı pencerede açılıyordur bu da autorun vürüsü yüzünden oluyor bu da msn yi etkiliyor arkaşların dediğin programda siliyor olmadı google autorun vürüsü temizleme yazın işinizi görecek küçük programlar çıkar kesinlikle autorun vürüsünden oluyor flash felan varsa onuda takın da tararken ondakileri de silsin yine bulaşmasın vürüs onu takınca

zinn bende öyle bir sorun vermedi.

İstersen msn i sil.

sonra cleanerla regedit artıklarını sil.

Program filesda dosya kalmiş ise sil.

Yeniden Başlat Pc yi Bakalım olacak mı :wacko:

Ama ben o dosyayı sildikden sonra yeniden başlattım bir sorun çıkmadı gayet iyi bir şekilde kullanıyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...