Jump to content

Vmware Ile Windowsa Mac Os X Leopard Kurmak

omkff
 Share

Recommended Posts

bEN ŞİMDİ BİŞEYİ MERAK EDİYORUM.windows 7 nin içindeki virtual pc varya xp kurulu olan.Biz virtual pc ye başka isolu işletim sistemleri kuramazmıyız?Yani extra bir program gerekmeden.içindeki virtual pc yi kullanarak yoksa sadece xp içinmi?.oluyorsa nasıl oluyor bilen varmı?

sadece xp için arkadaşim o yanliz ilk sayfadaki vmware yi kurarsan istediğin sistemi kurabilirsin

• Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bende çıkmıyor hata verdi seriali pm atabilen varsa iyi olur...

VG3ER-2LWEN-M882Z-MQY7X-NKU9F

YC3W2-4GD4Q-H811P-NPNEC-XARFA

AG3N0-8RF0Q-484WP-UQNZZ-Y3A82

FF54H-F0E41-M841P-EXWZ9-XV094

CG5XR-6PW93-081UQ-37N5Z-Z2AY8

GA7HU-05D52-081NQ-A6YXZ-WKHX6

• 3 hafta sonra ...

arkadaşlar vmwareyi kurmak için makinenizin sanallaştırmayı destekleyor olması gerekmiyor.Vmware yi herhangibir bilgisayara kurup mac os calıstırabilirsiniz.Fakat win 7 de kendi içine gomulu sanal program var.Bunda sadece sanal olarak xp kurabiliyorsunuz.Bunu gerceklestirmeniz için ise makinenizin hybrid teknoloji yi destekliyor olması gerekir

ben intel destekleyen mac os x dvd si indirdim. wmware ile kurmaya çalışıyorum yalnız wmware de işletim sistemi seçeneklerinde mac os x ile ilgili bir yer yok. kullandığım wmware sürümü 7.0 build 203739 bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. şimdiden tşk ler

• 2 ay sonra...

iwork kuracağım mecburen update combined yapmak gerekiyor bakalım ne olacak çalışacak mı

kaç saat sürüyor yüklenmesi bende ilk boot edermiş gibi apple icon ve altından dönen bi yuvarlak var ve nerdeyse 1 saat oldu ..

İşlemci ve RAM ' ine bağlı açılış hızı ben 3 GB ram verdim 1 dk sürmedi açılması

verdiğiniz bilgiye göre benim işlemcimde desteklemiyor ama ben hertürlü işletim sistemini kurabiliyorum hemde tüm özellikleriyle ve hiçbir sorunla karşılaşmıyorum bence bu bilgide yanlışlıklar var Vmware bu sıkıntıları aştı istediğin bilgisayarda istediğin işletim sistemini kurabiliyorsunzu arkadaşlar sadece son sürümünü indirin yeter

Edited by freedom035

• 3 hafta sonra ...
bilmiyom 1024 ayırdım aynıydı herhalde bu direk kurulum halinden çalıştırdığı için olabilir... birde orjinal dvdsinden yükleyip denicem yarın... ama böle 1024 lede 2048lede kasıyo yane...

• 1 ay sonra...

müdür ben kurdum mac çalışır vaziyette fakat program kurarken şöle bi pencere çıkıor şifre istiyor nasıl yapıcaz bnm makinada şifre yok ?

Uploaded with

Please register to see this content.

Edited by SultanSemih

bilmiyom 1024 ayırdım aynıydı herhalde bu direk kurulum halinden çalıştırdığı için olabilir... birde orjinal dvdsinden yükleyip denicem yarın... ama böle 1024 lede 2048lede kasıyo yane...

del mini ye kuruyorlar 1 gb ram ve 1.6 işlemci var yani normalde kasmaz belki başka bir sorun olmuştur.

hackintosh-dell-mini-9_1.jpg

müdür ben kurdum mac çalışır vaziyette fakat program kurarken şöle bi pencere çıkıor şifre istiyor nasıl yapıcaz bnm makinada şifre yok ?

normalde kullanıcı şifresi ile kurulum yapabiliyorsun ama o işe yaramıyorsa kullanıcıyı yönetici yapmamışsın demektir. güvenli modda açıp kullanıcı oluşturmayı dene öyle bir sorun olursa. kolay gelsin

del mini ye kuruyorlar 1 gb ram ve 1.6 işlemci var yani normalde kasmaz belki başka bir sorun olmuştur.

hackintosh-dell-mini-9_1.jpg

normalde kullanıcı şifresi ile kurulum yapabiliyorsun ama o işe yaramıyorsa kullanıcıyı yönetici yapmamışsın demektir. güvenli modda açıp kullanıcı oluşturmayı dene öyle bir sorun olursa. kolay gelsin

müdür gene olmadı napıcaz anlamadım gitti ya ?

Uploaded with

müdür ben problemi çözdüm böle bi sorunla karşılaşanlar için şifre "PASSWORD"

HAYIRLI OLSUN...