Jump to content

Msn 9.0 Final Full SÜrÜm İnternetsİz Setup İndİr

halit74

Recommended Posts

WINDOWS LIVE MESSENGER 9.0 FINAL FULL SETUP + MSN PLUS + ÇOKLU OTURUM YAMASI

windowslivemessenger9.jpg

MSN 9.0 FINAL’i internetsiz yüklemek için sizlere müthiş bi dosya yaptım artık kotalı arkadaşlar her formattan sonra veya MSN yükleyişinden sonra 50-60 hatta 100mb’lık kotası boşuna yanmıycak bu dosyada oluşturulmuş setup ile internetsiz pclerde bile MSN 9.0 hemde FINAL sürümünü gönül rahatlığıyla kurabilcek yanlış duymadınız beta değil FINAL sürümü..

Dosyanın içinde MSN PLUS da koydum bu sayede renkli renkli nickler yazabilcek ve çok desenli güzel dipleyler hazırlayabilceksiniz ayrıca ÇOKLU OTURUM AÇMA YAMASI da mevcut artık 1 pcde 3-4 tane MSN oturumu açabilceksiniz..

msn90.png

Dosya Boyutu Toplam: 25 mb

İNDİR

Msn9.0 full internetsiz kurulum için bunu kurun

http://rapidshare.com/files/311189903/Msn_9.0_full_yapma_yamas_.rar

MsnPlus için son sürüm bunu kurun

http://rapidshare.com/files/311192283/MsgPlusLive-483.rar

Reklamları kaldırmak,sınırsız titreşim göndermek,gereksiz bi çok özelliği kapatmak ve daha fazlası için bu yamayı kurun

http://rapidshare.com/files/311196649/A-patch.rar

NOT : Dosya tamamen kendi uploadım olup bana aittir bunun için gönül rahatlığıyla indirip kullanabilirsiniz güle güle kullanın..

• 3 hafta sonra ...

emek ve paylaşım için teşekkürler....

çalışmalarınızda başarılar diliyorum.....

*** efsane_07 ***

bunu arıyordum umarım yazdıkların gibi çıkar ve sorunsuzca çalışır.net var şimdi ama kapattırıyorum çok yakında.o nedenle son olarak bu msn yi arıyordum.

deneyeceğim ama şimdi indiriyor.çalışltırıp bakacağım ama bu sitede verilenlerin sorunlu veya çalışmama olasılığı çok az hatta yok desem daha doğru olur...

güvenim tam kısacası.....

saygılarımla...

*** efsane_07 ***

Ya ben nedense butür full paketli msn sürümlerini pc ye kuruyorum ama kullanamıyorum acaba neden olabilir?

Sürekli hatalar alıyorum

Yalnız Normal sürümünü indirip kendisine kurdurttuğumda bir sorun olmuyor.

Yardımlarınız için hepinize şimdiden teşekkürler

kardeşler ilk mesaj bana ait idi.şimdi kurdum ve msn ye girmek için isim-şifre yazdım gir i tıklayınca daha yeni sürümü var onu yüklemek zorundasınız yüklemek ister misiniz yazıyor evet ve hayır şıkları var hayır ı tıklayınca da aynı lanet şey oluyor ve msn ye girişe izin vermiyor yani kısacası bu arkadaşın paylaştığı msn final veya son sürüm değil bunu belirtmeliyim en başta.ayrıca multi smn kurulumu da olmuyor ve error! deyip hata iletisi çıkarıyor.patch 'a tılayınca hep aynı sonuç veriyor.patc hata vermesi ayrı yana şimdi daha yeni sürümü var 'a evet dedim yükle dedim ve aynı kurulum klasörleri ve şıkları çıktı işaretli olanları kaldırıp ileri tıkladım ve arkadaşın verdiği kurulumdaki herşeyi bu kez bir de internet ortamdından yaptı.sanırım bu msn 'nin kurulum dosyasında da hata var.msn kurulunca isim-şifre yazılıp gir denilince girmesi lazım ama bu yeniden bu kez de netten aynı klasörleri-şıkları yükleyip yoluna devam ediyor...ve sonunda da pc'yi yeniden başlatman gerek deyip pc 'yi açıp-kapatıyor ancak msn ye giriş gene hayal.....

neyse uzun lafın kısası paylaşan kardeş tamam emek vermişsin eline-ayağına sağlık ancak bu msn nin kurulumda da multi msn de de hata var ve MsgPlusLive-481 bunu da msn kabul etmiyor.bu arkadaşın paylaşımı gerçekten düzgünce ele alınıp da işe yarar şekilde toparlansa gayet güzel olacak bir çalışma ancak bu şekliyle zaman kaybından başka birşey değil...

yani ha netten yüklemişsin ha burdan denilecek uygulama değil.burdan yükle bir de netten aynı kurulumları tekrar yükle olay bu zaman kaybı başka birşey değil...

umarım program işe yarar hale getirilir...

indirecekler hiç uğraşmayın bu da tam ve sorunsuz kurulum değil benden belirtmesi....

saygılarımla.....

*** efsane_07 ***

kardeşler ilk mesaj bana ait idi.şimdi kurdum ve msn ye girmek için isim-şifre yazdım gir i tıklayınca daha yeni sürümü var onu yüklemek zorundasınız yüklemek ister misiniz yazıyor evet ve hayır şıkları var hayır ı tıklayınca da aynı lanet şey oluyor ve msn ye girişe izin vermiyor yani kısacası bu arkadaşın paylaştığı msn final veya son sürüm değil bunu belirtmeliyim en başta.ayrıca multi smn kurulumu da olmuyor ve error! deyip hata iletisi çıkarıyor.patch 'a tılayınca hep aynı sonuç veriyor.patc hata vermesi ayrı yana şimdi daha yeni sürümü var 'a evet dedim yükle dedim ve aynı kurulum klasörleri ve şıkları çıktı işaretli olanları kaldırıp ileri tıkladım ve arkadaşın verdiği kurulumdaki herşeyi bu kez bir de internet ortamdından yaptı.sanırım bu msn 'nin kurulum dosyasında da hata var.msn kurulunca isim-şifre yazılıp gir denilince girmesi lazım ama bu yeniden bu kez de netten aynı klasörleri-şıkları yükleyip yoluna devam ediyor...ve sonunda da pc'yi yeniden başlatman gerek deyip pc 'yi açıp-kapatıyor ancak msn ye giriş gene hayal.....

neyse uzun lafın kısası paylaşan kardeş tamam emek vermişsin eline-ayağına sağlık ancak bu msn nin kurulumda da multi msn de de hata var ve MsgPlusLive-481 bunu da msn kabul etmiyor.bu arkadaşın paylaşımı gerçekten düzgünce ele alınıp da işe yarar şekilde toparlansa gayet güzel olacak bir çalışma ancak bu şekliyle zaman kaybından başka birşey değil...

yani ha netten yüklemişsin ha burdan denilecek uygulama değil.burdan yükle bir de netten aynı kurulumları tekrar yükle olay bu zaman kaybı başka birşey değil...

umarım program işe yarar hale getirilir...

indirecekler hiç uğraşmayın bu da tam ve sorunsuz kurulum değil benden belirtmesi....

saygılarımla.....

*** efsane_07 ***

Uyarınız dikkate alınmıştır teşekkür ederim..Gereken güncelleme yapılmıştır güle güle kullanabilirsiniz..

Ya ben nedense butür full paketli msn sürümlerini pc ye kuruyorum ama kullanamıyorum acaba neden olabilir?

Sürekli hatalar alıyorum

Yalnız Normal sürümünü indirip kendisine kurdurttuğumda bir sorun olmuyor.

Yardımlarınız için hepinize şimdiden teşekkürler

yama var onu dene kardeş yeni güncelledim o zaman sorunun kalmıycaktır ...

Teşekkürler. acaba bunun 8.5 olanı varmı elinde çünkü 9 versionu arada gıcıklık yapıyor net var oldugu halde girmiyor falan sevmedim yani..

dostum var ama giremezsin ki microsoft onları imha etti en düşük 9.0 versiyonunu kullanabilirsin..sana tavsiyem yama koydum 1. link onu indir öyle bi dene :)

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...