Jump to content

Yarım Kalan Dowloada Devam..? Program..?

@zlatan@

Recommended Posts

Arkadaşlar.

Ben Mardin'e bağlı bi kasabada öğretmenim ve burada çok fazla elektirk kesintisi oluyor.

Bu da en çok internet kullanımımı etkiliyor.

Ben bir dosya indirmeye başlıyorum ve sonra pat diye elektirk gidince o dosya yarıda kalıyor sonra da tekrar indirmek zorunda kalıyorum.

İşte elektrik kesintisi vb. nedenlerle kesilen internet yüzünden yarım kalan download'ı kaldığı yerden devam ettiren bi programa ihtiyacım var.

Ancak bu program rapidshare ve upload.com gibi sitelerden indireceğim dosyalar için olmalı. TORRENT için program istemiyorum.

internet downlod manager vereyim sana

önce şunları diyim hangi proğram olursa olsun, eğerki ki sunucu indirilen linki kullanıcıya açık bıraktı ise tmm sorunsuz indirebilirsin ama Rapid gibi veya indirmeyi kısıtlayan sitelerden hiç bir proğramla indiremezsin,Rapid premium üyelere böyle bir avantaj sağlıyorsa bilmiyorum

Please register to see this content.

Önce Bunu İndir,Rar içinde 2 adet dosya var,biri kurulum diğeri crack,

Benim Eset Crack,i TROJAN olarak algılıyor ama değil,Setup diyerek Proğramı Kur ve program sistem saatinin yanında çalışır haldeyse hemen sağ tık yap ve exit de

Daha Sonra verdiğim Crack dosyasını C:\Program Filesin içine kurmuş oldugun download manager klasörüne kopyala silme Crack,i lazım olur kopyaladıktan sonra

çift tıkla ve açılan küçük pencerede patch yazan yere bas tmm dır shift+del yap crack,i ordan sil internet download manageri çalıştır,sana iki uyarı verecek biri türkçe dil desteği onu indir otomatik kurar zaten 2. sine dikkat et o güncelleme olacak...

güncellemeyi yapma yaparsan crack de işe yaramıyor artık kolaygelsin

evet haklısın ama oda masraflı olcak sanırım ups'e vericek parası yok oyüzden program arıyor arkadaş

o zaman yapabilecek bişey yok gibi free kullanıcı için downloada kaldığı yerden devam eden program yoktu galiba daha öncede araştırılımıştı böyle bir konu bişey bulunamamıştı...

arkadaş idm yi önermiş o da hızlı indirmekten başka bişey yapamaz devam edebilme yok onda da.

o zaman yapabilecek bişey yok gibi free kullanıcı için downloada kaldığı yerden devam eden program yoktu galiba daha öncede araştırılımıştı böyle bir konu bişey bulunamamıştı...

arkadaş idm yi önermiş o da hızlı indirmekten başka bişey yapamaz devam edebilme yok onda da.

ups den başka çare yok dediğin gibi

hocam öncelikle sen yarım kalan downloandlardan önce anakart ekran kartı gibi donanımsal aletlerinin yanmaması için dua et :) ayrıca yanlıs bilmiyorsam flashget in yeni sürümleri download ı kaldıgı yerden devam ettirebilme özelliğine sahip diye biliyorum.denemedim ama yeni sürümlerin açıklamasına bakarsanız yazar.Ha bu aynı zamanda rapid için de geçerlimidir tam olarak emin değilim.

Rapid premium alırsan Jdownloader ile kaldığı yerden devam ettirebilirsin.Başka türlü imkansız.

arkadaşın dediği haklı ama; rapid premium almana gerek yok, ben free den birdosyayı bilgisayarı birkaç kez kapatarak da indirebiliyorum :)

arkadaşın dediği haklı ama; rapid premium almana gerek yok, ben free den birdosyayı bilgisayarı birkaç kez kapatarak da indirebiliyorum :)

e ben bu programı indirdim denedim ama rapidtten indirdiği tüm rar lı dosyalarda arşiv hatası yada bozuk uyarısı veriyor. neden acaba bilen var mı ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...