Jump to content

Soundmax 2009-2010 Program & Driver Arşivi Çıktı !

SoundMax
 Share

Recommended Posts

• Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

son 2-3 aydır kullanıyorum. windows xp ve windows 7 ye kadar tüm driverlerinden tut webcamine kadar tanıyor hıc bır sorun yasamadım. 2-3 saat driver indirmekten kurtarıyor beni. eline emeğine sağlık arkadaşım. güncel olan çalışmalarını da bekliyoruz. teşekkürler...

• 1 ay sonra...

büyük bi heycanla partları indirdim eksiksiz şekilde 47 part ok klasöre cıkart dedim oda ok bi klasör daha cıktı onuda buraya cıkart dedim oda ok hala iso arıyorum bulamadım ben bunu dvd e nasıl yazdıracağım anlayamadım veri dicem ama iso denilmiş isoda olmadığı için yardım edebilirmisiniz arkadaşlar ayrıca upload eden arkadaşımıza ellerine sağlık beb daha eski daha az driverli cd vardı bu ekmek su gibi oldu biz cafecilere TEŞEKKÜRLER

• 3 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra...
  • 11 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

[quote name='wise09' date='04 September 2010 - 15:48 ' timestamp='1283615282' post='879664']
büyük bi heycanla partları indirdim eksiksiz şekilde 47 part ok klasöre cıkart dedim oda ok bi klasör daha cıktı onuda buraya cıkart dedim oda ok hala iso arıyorum bulamadım ben bunu dvd e nasıl yazdıracağım anlayamadım veri dicem ama iso denilmiş isoda olmadığı için yardım edebilirmisiniz arkadaşlar ayrıca upload eden arkadaşımıza ellerine sağlık beb daha eski daha az driverli cd vardı bu ekmek su gibi oldu biz cafecilere TEŞEKKÜRLER
[/quote]
Nero benzeri bir programla iso olarak yazdırabilirsiniz DVD'ye.