Jump to content

Soundmax 2009-2010 Program & Driver Arşivi Çıktı !

SoundMax
 Share

Recommended Posts

• Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

s.a kardeşim seninde vaktini almak istemiyorum ama 2 gündür ugraşmama ragmen çözemedigim için yazmak zorunda kaldım.gerçekten tam istedigim bir program indirdim partları rardan çıkartırken önce 19 ve 46 parta sorun verdi tekrar yükledim bu partları bu seferde 35 ve 46 da sorun var ctr hatası yazıyor.acaba benim indirmemdemi bir sorun var acil cevap yazarsan sevinirim kolay gelsin

s.a kardeşim seninde vaktini almak istemiyorum ama 2 gündür ugraşmama ragmen çözemedigim için yazmak zorunda kaldım.gerçekten tam istedigim bir program indirdim partları rardan çıkartırken önce 19 ve 46 parta sorun verdi tekrar yükledim bu partları bu seferde 35 ve 46 da sorun var ctr hatası yazıyor.acaba benim indirmemdemi bir sorun var acil cevap yazarsan sevinirim kolay gelsin

35 ve 46 yı tekrar indirmen lazım o zaman kardeşim şifreyi dogru yaz birde. hızlı indirme programlarında bazen oluor böyle

s.a SoundMax kardeşim heralde beceriksizligimden olsa gerek uzun ugraşlar sonucu indirdim ve çalıştırmayı başardım.gerçi programları denemdim ama şöyle bir bakınca gerçekten çok gerekli ve saglam bir program oldugu anlaşılıyor.emegi geçen tüm arkadaşlara ve sana çok teşekkür ederim.çalışmalarındada başarılar dilerim.zamanınıda aldıgım için hakkını helal et.ALLAHA EMENT OL KARDEŞİM.

s.a SoundMax kardeşim heralde beceriksizligimden olsa gerek uzun ugraşlar sonucu indirdim ve çalıştırmayı başardım.gerçi programları denemdim ama şöyle bir bakınca gerçekten çok gerekli ve saglam bir program oldugu anlaşılıyor.emegi geçen tüm arkadaşlara ve sana çok teşekkür ederim.çalışmalarındada başarılar dilerim.zamanınıda aldıgım için hakkını helal et.ALLAHA EMENT OL KARDEŞİM.

helal olsun ne demek.. umarim sikinti yasamazsin hayirli olsun

Arkadaşım sennin vermiş olduğun 23 partlık linki başka bir siteden 21 parta kadar sorunsuz indirdim.Son 2 partta şöyle bir hata verdi:

Error

This file is suspected to contain illegal content and has been blocked. After the file has been blocked for 7 days it will automatically be deleted, if the block is not removed by RapidShare. For this reason, a download of this file is currently not possible.

bu hatayı verdi.Ne olur bi yardım etda.10 günden beri canım çıktı indirecem diye.Şimdikte böyle bir sorun oldu.O kadar emek ve zaman boşa mı çıkacak?Buradan diğer sitede verdiğin 200 mb lık 22 ve 23. partlara denk gelen var mı?varsa hangi partları indireyim.Bu muhteşem çalışmanadan ben de yararlanmak istiyorum.Yardım edersen çok sevinirim.

ben TNCTR dışında hiçbiryerde paylaşım yapmadım ! indirdiğiniz partları vs bilmiyorum keşke buradan indirseydiniz.

arkadaşım link bu:

Please register to see this content.

bende seni admış zannettim.Valla 21.parta kadar indirmiştim.Senin yayınladığın linklerde son dördünü indirip benim buradan indirdiğimle beraber rardan çıkarsam olur mu üstad.?seninkiler 100 mb,diğeri 200 mb.Ne olacak boşa mı kürek çektim.

Arkadaşlar Ben Bunu indirdim Ama Rardan Cıkartırkene %99 za Geldiği Zaman Hatalı Şifre Diyor İptal Oluyor..:s Nerede Yalnıs Yapıyorum Şifremi Yalnıs partlardamıs sorun var yoksa bende mi..?

hata verdimi sarı uyarıyı sonuna kadar bana yazarmısın buraya

Bugun Yazaman Cünki Evde Değilim Ancak Size Bunu Yarın İlete Bilirim.. Suan Arkadaştayım Aklıma Gelmişken Bir Yazim Dedim Neden Hata Veriyor Diye..

anladim tabi hatalari bildirin ama o hata ya sizden yada parttan kaynaklaniyor bilin. buyuk ihtimalle part hatasi o hatada gorunen hatayi incelerseniz bir part goruceksiniz hangi partsa bastan indirin duzelir