Jump to content

Soundmax 2009-2010 Program & Driver Arşivi Çıktı !

SoundMax
 Share

Recommended Posts

• Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bu tarz calısmalarla hiç ugrasmadıysan buradan baslaman bıraz karışık gelebilir. benim verdigim sistemde bu windowsa göre ve bu sisteme göre diye seçenek var o otomatik yüklü olanları ayrırı zaten. arayuz turkcedır hayırlı olsun

hangı partta hata verıyorsa kardesım onu tekrar ındırmenı onerırım sıfre ıle ılgılı degıl o okey

tam dörder defa hata veren partları indirdim ama aynı hata sona geliyor ve şifre hatası diyor sonrada 16 ve 36. partlarda hata diyor neyse yinde sağol ben işimi göremedim umarım başkalarında aynı hatayı vermez.

tam dörder defa hata veren partları indirdim ama aynı hata sona geliyor ve şifre hatası diyor sonrada 16 ve 36. partlarda hata diyor neyse yinde sağol ben işimi göremedim umarım başkalarında aynı hatayı vermez.

o zaman 16 ve 36 yıda indir kardeşim sende sagol keşke daha ıyı yardımcı olabilsem

dvd rom u olmayan bilgisayarlar için bunun cd versiyonu var mı?

flash belleğe yüklesek kullanabilirmiyiz.

flash bellek olur en az 8 gb lik

Ellerine sağlık ben bunu indirdim ve dvdye yazdım fakat dvdyi baya geç okuyor. Win7 de hemen okuyor. Xpde geç açılıyor.

Format atıp bu dvdyi takıyorum driverler için fakat bigisayarımdan dvdyi çalıştırmaya kalktığımda geçerli bir win32 uygulaması değildir diyor. Başka cdden katılımsız programları kuruyorum flash , jawa felan ondan sonra dvdyi okuyor. Driverler olan kısım çalışıyor fakat programlar olan kısım beyaz sayfa kalıyor. Nedeni ne olabilir. Windows installer felan yüklü.

Ellerine sağlık ben bunu indirdim ve dvdye yazdım fakat dvdyi baya geç okuyor. Win7 de hemen okuyor. Xpde geç açılıyor.

Format atıp bu dvdyi takıyorum driverler için fakat bigisayarımdan dvdyi çalıştırmaya kalktığımda geçerli bir win32 uygulaması değildir diyor. Başka cdden katılımsız programları kuruyorum flash , jawa felan ondan sonra dvdyi okuyor. Driverler olan kısım çalışıyor fakat programlar olan kısım beyaz sayfa kalıyor. Nedeni ne olabilir. Windows installer felan yüklü.

öyle bir hata ile karşılaşmadım geç acılması WPI dan kaynaklanabilir. ama bir problem var anlamına gelmez.

sormadan edemiyecem.bunun 47 parttan daha uzun olanı yokmu.ben bunu sanırım bir haftada anca indiririm.ellerine sağlık.ben indirmeye üşeniyorken sen upload için epey emek vermişsin.eksik olma.çalışmalarında devamlı olmak kaydıyla başarılar diliyorum.saygılar. :D:hi:

sormadan edemiyecem.bunun 47 parttan daha uzun olanı yokmu.ben bunu sanırım bir haftada anca indiririm.ellerine sağlık.ben indirmeye üşeniyorken sen upload için epey emek vermişsin.eksik olma.çalışmalarında devamlı olmak kaydıyla başarılar diliyorum.saygılar. :good::)

malesef kardeşim

8. part ve 42. partlar The file could not be found. Please check the download link. diyo

şimdi denedim çalışıyor kardeşim partlar

sorun hala devem ediyor :(

linkler çalışıyor videoyamı cekmemi istiyosunuz yaw

sadece driver programını yükleyebileceğimiz adres varmı?

suanda hayır kardeşim

s.a.

bende 32.partta hata veriyor yardımcı olursanız sevinirim...

Please register to see this content.

denedim çalışıyor kardeşim