Jump to content

Soundmax 2009-2010 Program & Driver Arşivi Çıktı !

SoundMax
 Share

Recommended Posts

kardeş saol indirdim ama rardan çıkrtırken crt (yanlış parola)? yazıyor ne yapmak lazım

parolayı dogru gir veya part ile ilgili birşey ise hangi partı yazıyorsa onu baştan indir

indirdim partları sonra 1 tanesine buraya cıkart dedim 10 dk.sonra bir iso dosya cıkarttı

nero ile kalıba yazdırdım sonra Dvd'yi calıstırınca " yazdırmak icin bir disc takınız" diye cevap verdi PC

nerede yanlıs yapıyorum ?

tesekkurler

ee disk takın demiş işte sana boş bi dvd disk tak :)

• Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Canım kardeşim.

Sadece Driver Olanını Ayrıca paylaşırmısın.Programlara gereksinim duymuyorum.Arkadaslara format atıyorum driver ile uğraşıyorum.cdleri olmuyor vs.Bana sadece bunun driverleri nasıl.Ayrıca paylaşırsan çok makbule geçer :)

Tşkler.

Part 11 Crc ve parola hatasi veriyor: ve sakın sifreyi yanlıs girdin diye cvplama yüz defa girdim aynisi cıkıyor Dostum...

bende şifre yanlış girdin demiycem keşke part11 de şifre hatası diye söyledigin gibi söylese herkez part11 i tekrar ındırceksın

Canım kardeşim.

Sadece Driver Olanını Ayrıca paylaşırmısın.Programlara gereksinim duymuyorum.Arkadaslara format atıyorum driver ile uğraşıyorum.cdleri olmuyor vs.Bana sadece bunun driverleri nasıl.Ayrıca paylaşırsan çok makbule geçer ;)

Tşkler.

memo istegin oldu driver arşivini ayrı upload ettim ilk sayfanın en altına bakabilirsin kardeşim

isoyu yazarken hata veriyor ise.

isoyu çıkar.

içindeki dosyaları veri diski olarak yazdır.Sanırım içinde autorun.ini dosyası var.

veri diski olarak yazdırırsan bir sorun çıkmaz.

ama dediğim gibi isoyu winrar ile çıkarıp içindeki dosyaları veri diski ile yazdırman lazım.

Ayrıca isoyu çıkaramıyor ise.isoyu al farklı bir yere kopyala orada çıkarmayı dene.

Bende bu tür sorun oluyordu.Diskinde bad sektor var ise yada hasar var ise çıkaramıyabiliyor.farklı bir dizine kopyalayınca sorun giderilir ;)

Ayrıca soundmax çok tşk ederim.İlgin için :)

ustam oncelıkle elıne sağlık bır sey sorucam bu proğramlarıda ayrı bır lınk cıkarsaydın ısteyen ıstedıgını ındırıdı

e benide düşünün ara sıra B) forumda istdiginiz program zaten var ayrı ayrı paylaşmanın bir anlamı hem yok hemde uzun hikaye artık bana . eskiden olsa oke derdim :(

kardeş masaüstü dvd yi görmüyor neden olabilir

yanıtlarsan sevinirim

masa üstü bilgisayarınız dvd yi görmüyor diye anladım dogrumu ?

Soundmax kardeş yaptığın çalışma için teşekkürler

Ancak 47 part olan arşivin şifresinde bir sorun var galiba

mesaj şöyle

! ..\Documents\Downloads\Compressed\SoundMax_2009_2010_Program_ve_Driver_Arsivi.part39.rar: Program & Driver.iso içinde paket veri CRC hatası. Cilt bozuk

! ..\Documents\Downloads\Compressed\SoundMax_2009_2010_Program_ve_Driver_Arsivi.part40.rar: Program & Driver.iso şifreli dosyasında CRC hatası (yanlış parola ?)

Soundmax kardeş yaptığın çalışma için teşekkürler

Ancak 47 part olan arşivin şifresinde bir sorun var galiba

mesaj şöyle

! ..\Documents\Downloads\Compressed\SoundMax_2009_2010_Program_ve_Driver_Arsivi.part39.rar: Program & Driver.iso içinde paket veri CRC hatası. Cilt bozuk

! ..\Documents\Downloads\Compressed\SoundMax_2009_2010_Program_ve_Driver_Arsivi.part40.rar: Program & Driver.iso şifreli dosyasında CRC hatası (yanlış parola ?)

39 u ve 40 ı tekrar indir kardeşim büyük ihtimal sorunun düzelicektir