Jump to content

Soundmax 2009-2010 Program & Driver Arşivi Çıktı !

SoundMax
 Share

Recommended Posts

SoundMax[/CODE]

Sayın ustam Bu çok güzel paylaşımını indirdim ve kullanıyorum.Sorun sadece Laptopuma kurduğum wi 7 de driver yükle ekranı açılıyor ama programlar ekranı çok uzun beklememe rağmen açılmıyor.Ne gibi bir sebebi olabilr acaba.

XP ve Vista da keyifle kullanıyorum.Paylaşımın için çok teşekkür ederim.

İyi akşamlar

• Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SoundMax[/CODE]

Sayın ustam Bu çok güzel paylaşımını indirdim ve kullanıyorum.Sorun sadece Laptopuma kurduğum wi 7 de driver yükle ekranı açılıyor ama programlar ekranı çok uzun beklememe rağmen açılmıyor.Ne gibi bir sebebi olabilr acaba.

İyi akşamlar

WPI dan dolayidir kardesim ayrica fazla program oldugu icin. acmaz ise tekrar deneyip acarsaniz muhtemelen duzelir. hayirli olsun

SoundMax[/CODE]

İyi akşamlar

Programların geç gelmesi biraz Programların fazla olması birazda WPI.hta'dan kaynaklanıyor olabilir ki buda bariz bir hata yada Yapımcıdan kaynaklanan Sorun değildir.Tek yapmanız gereken Birazda olsa beklemek !

Saygılarımla

Emre90..

Arkadaşım bence mükemmel bir paylaşım.Emeğine sağlık.Senin ve senin gibiler sayesinde elimzde güzel proğramlar oluyor ve rahatlıkla kullanabiliyoruz.Ne güzel ki siizngibiler var ülkemizde.Paylaşım her zaman güzeldir ve güzel olan başka bir şeyde bu güzellikleri üşenmeden bizler için veren sizlersiniz.Teşekkür ederim arkadaşım ve başarılarının devamını dileirm.Gerçi Daha indirmedim ama bir arkadaşım indirmiş gördüm ondan alacağım (int kotalıda).

arkadaşım eline sağlık çok güzel olmuş indirdim

yalnız bir şey soracağım

örneğin benim işime yaramayan programları silmek istiyorum

örn kasperksky 2009 yerine 2010 koymak istiyorum wpi de de yazan yeri değiştirmek için ne yapabilirim

tekrar teşekkür ederim

SoundMax[/CODE]

İyi akşamlar

aynı sorun bende de var xp de laptopta ve diger makinada uzun süre bekleme ragmen driver ve programlar acılmıyor

anlasildi ben videoya cekim bakalim acicakmi acmicakmi arkadaslar

arkadaşım eline sağlık çok güzel olmuş indirdim

yalnız bir şey soracağım

örneğin benim işime yaramayan programları silmek istiyorum

örn kasperksky 2009 yerine 2010 koymak istiyorum wpi de de yazan yeri değiştirmek için ne yapabilirim

tekrar teşekkür ederim

WPI ile ilgili egitim videolari far forumda ararsaniz bulabilirsiniz

Arkadaşlar Driver Ekranı Açılmıyor Programlar Ekranı Açılmıyor Diye Bir Takım İletiler Gelmişti Hatta Driver Merkezinden Driverları Nasıl Tanıtıcaz Diye Bile Bende Bunların Önüne Geçebilmek İçin Video Hazırladım Lütfen Konunun En Altındaki Videoyu İndirip İzleyin !

öncelikle emeğinizden dolayı teşekkür ederim.

hazırlamış olduğunuz dvd yi sanalda kontrol ederken driver pakatinin yeni sürümü çıktığına dair bir uyarı çıkıyor. "Sürümünüz eski.Yeni sürümü yüklemek için sitemizi ziyaret etmek istermisiniz ?"

biraz araştımadan sonra DriverPack Solution 9 Professional (1.1GB) linkler buldum. Bunları indirdikten sonra dvd içindeki /drp klasörünbe attığımızda sorun çıkarmı çıkmazmı?

ne yapmamızı tavsiye edersiniz. indirip dvd ye atalım mı? ayrıca baktığımda sizn drvleriniz 1.5 Gb yeni versiyon 1.1 ne yapalım.

Edited by cakiroglu41

öncelikle emeğinizden dolayı teşekkür ederim.

hazırlamış olduğunuz dvd yi sanalda kontrol ederken driver pakatinin yeni sürümü çıktığına dair bir uyarı çıkıyor. "Sürümünüz eski.Yeni sürümü yüklemek için sitemizi ziyaret etmek istermisiniz ?"

biraz araştımadan sonra DriverPack Solution 9 Professional (1.1GB) linkler buldum. Bunları indirdikten sonra dvd içindeki /drp klasörünbe attığımızda sorun çıkarmı çıkmazmı?

ne yapmamızı tavsiye edersiniz. indirip dvd ye atalım mı? ayrıca baktığımda sizn drvleriniz 1.5 Gb yeni versiyon 1.1 ne yapalım.

driverlar ile ilgili eskilik söz konusu değil driverları yükleyen otomatık program eski güncelini indirip içindekiler ile değişebilirsiniz 1.5 mb birşey sadice driverları ellemeyin