Jump to content

50.000 Tlye Nasıl Bir Iş Kurmalıyım...

erdemmetin

Recommended Posts

ne muzunuzun ne işle uğraştın bu yaşa kadar 28 ine kadar evde oturmadın herhalde onları yaz yarıdımcı olunur..

sanırım sorunun cevabı burada arkadaşım

umarım reklam saymazlar

www.erdemmetin.net76.net

m.y.o. mezunuyum.

5 yıllık muhasebe ve bilgisayar bilgisi tecrübesine sahibim.

muhasebe işini sevmiyorum mecburen yapıyrum.

bilgi işlem tarzı bir iş bulamıyorum.

kendi işimi kurmak ve yönetmek istiyorum.

• Replies 65
  • Created
  • Last Reply
iyi derecede bilgisayar biliyorum. acaba büyük bir bilgisayar firmasının frenchise lığınımı alsam.

pc mühendisi yada diğer mühendislik bolumlerinden birini bitirmediysen refaransın yoksa sana kedi bile vermez o firmalar

13 19 yaş baba parası yiyen öğrenci grubunun çoğunluk olarak takıldığı yere konuyu açmanda garib olmuş :(

belkide kalan gruba sordu sadece 13-19 yaş ve baba parası yiyen insanlar yok bu forumda.

oto-halı yıkama işi gerçekten iyi kazandırır eğer çevren geniş ise.Ama yaşadığın yerdeki işyerleriylede alakalı bu işler mesela kaç tane araba yıkayan yer var , kaç tane kafe var bunları öğrenmen lazım.

sanırım sorunun cevabı burada arkadaşım

umarım reklam saymazlar

www.erdemmetin.net76.net

m.y.o. mezunuyum.

5 yıllık muhasebe ve bilgisayar bilgisi tecrübesine sahibim.

muhasebe işini sevmiyorum mecburen yapıyrum.

bilgi işlem tarzı bir iş bulamıyorum.

kendi işimi kurmak ve yönetmek istiyorum.

bilgi işlem zaten çok zor bu aralar mühendis olman lazım iyi bi konum için 18-23 arası ara eleman arıyolarki eşşek gibi faydalansınlar çalıştırsınlar bayram yok haftasonu yok gold vatan bimeks gibi sömürgen firmalar onun içinde yaşlı kalıyon biraz..küçük bi cd pc dükkanı açabilirisin mahallende bu tip dükkanlar fazla yoksa.!

iyi derecede bilgisayar biliyorum. acaba büyük bir bilgisayar firmasının frenchise lığınımı alsam.

pc mühendisi yada diğer mühendislik bolumlerinden birini bitirmediysen refaransın yoksa sana kedi bile vermez o firmalar

13 19 yaş baba parası yiyen öğrenci grubunun çoğunluk olarak takıldığı yere konuyu açmanda garib olmuş :(

ne kadar dar bir görüş açınız var 13-19 yaş grubu insanların düşünce hakkı yokmudur. İnsanları sınıflandırıp insanlar hakkında görüş belirtmeniz bence çok bencil bir davranış!!!

bilgi işlem zaten çok zor bu aralar mühendis olman lazım iyi bi konum için 18-23 arası ara eleman arıyolarki eşşek gibi faydalansınlar çalıştırsınlar bayram yok haftasonu yok gold vatan bimeks gibi sömürgen firmalar onun içinde yaşlı kalıyon biraz..küçük bi cd pc dükkanı açabilirisin mahallende bu tip dükkanlar fazla yoksa.!

DMS firmasını biliyormusun?

orası ile görüşmeye çalışıyorum.

hatta bayilik için başvuru yaptım.

ayrıntılı bilgi için aramalarını bekliyorum.

frenchising yerine bayilik almakmı iyi olur acaba.

frenchising işi daha mantıklı gibi görünsede bayilik alıp başka işlerde yapılabilir değilmi?

DMSyi bilen varmı tanıyan varmı?

hertürlü bilgisayar sarf malzemelerinin bulunduğu 150-200 m2 biryer açsam diyorum

şimdi onlardan telefon bekliyorum. telefona göre karar veririm.

sizlerden daha güzel bir fikir gelirse diye danışmak istedim.

DMS firmasını biliyormusun?

orası ile görüşmeye çalışıyorum.

hatta bayilik için başvuru yaptım.

ayrıntılı bilgi için aramalarını bekliyorum.

frenchising yerine bayilik almakmı iyi olur acaba.

frenchising işi daha mantıklı gibi görünsede bayilik alıp başka işlerde yapılabilir değilmi?

DMSyi bilen varmı tanıyan varmı?

hertürlü bilgisayar sarf malzemelerinin bulunduğu 150-200 m2 biryer açsam diyorum

şimdi onlardan telefon bekliyorum. telefona göre karar veririm.

sizlerden daha güzel bir fikir gelirse diye danışmak istedim.

bende 27 yaşındayım tr nin büyük pc frimasından birinde çalışıyorum dükkan konusnda konum çok onemli taşranın ortasında açma batarsın birazdaha merkezi biyer olsun bi memur maaşıyla bi pc yi 24 taksitle alıyo miilet taşrda açıp kapanan bir sürü ufaklı pc dükkanı var çünkü millete para yok ne açrsan aç mutlaka çevreyi iyi kolla..

ben de nacizane fikrimi paylaşamk isterim..bana sorarsanız bilişim işi çok akıllıca değil yani bu sektörde tutunmak için çok iyi olmanız lazım çünkü bu sektörde rekabet çok onun yerine başka bişey önereyim..bir arkadaşın söylediği gibi yiyecek ve giyecek her zman tutar :) Yiyecek derim ben. iş yeri kurmayı düşündüğünüz yer çok önemli neye ihtiyacvı var önce bi onu araştırmak gerek. market yoksa market olabilir fırın olabilir pastane olabilir yufkacı olabilir hepsini yaptık saydıklarımın heppsinde de gelir iyi. market biraz daha riskli tabi büyük marketler olduğu için ama onun dışındakiler olabilir.sermayenizi düşüünce saydıklarımdan en uygunu yufkacı :( Kolay gelsin

ne kadar dar bir görüş açınız var 13-19 yaş grubu insanların düşünce hakkı yokmudur. İnsanları sınıflandırıp insanlar hakkında görüş belirtmeniz bence çok bencil bir davranış!!!

ben hakkı yok demedim ama iş açmak istyen birininde burasının uygun biyer olmadığını belirttim sadece sonuçta tecrübe konuşur bu işlerde türk forumlarının %80 ni 20 yaş altı daha kendi işleri yokta bu yaş gurubunun yorum yapmak anlmasız oluyo yani bana gore benim fikrim isteyen katılır isteyen katılmaz ..hakeret içerikli bişey yazmadım..

haklısın sevgili adminim sadece buraya has bi olay değil türk forumlarının yaş ort belli tabi 25 in üsütünde iş sahibi insanlarıda gormek mümkün ama ender :(

Özel İşte Çalışıyorsan Hiç Güvenme Bir Bakmışın Kapıdasın.Devlet işindeysen o başka tabiki Yaslamışın Sırtını Devlete memur olarak gel key fim gel.Bak Negüzel Arkadaşımız Kendi işini Kurmaya Çalışıyor. Benden de Tavsiye Nerde Oturuyorsan Orda Anket yap Milletin Neye İhtiyacı var Satın almak olabilir Dediğin gibi üretim olabilir sor araştır hangisi En Hayırlısıysa Hakkında O olsun Allah İşini Rastgetirsin Arkadaşım.Bu devirde İhtiyaca Arzetmek Gibisi Yok Sen Tutupta Olan Bir şeyi Açarsan Ortalıkta Zaten dolu işletemeyip tabikide batarsın.

O kadar param olcak.Açarım bi Skynet Bilişim Adında bir Dükkan.

Satarım bilgisayarımı yaparımı sadece bilgisayar değil tabi. bu çin malı telefonlar var iyi kar sağlıyor :(

onlarıda satarım.Yazılımda biliyorum yaparım asp.net te site :)

Şahsen bildiğin işe gir derim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...