Jump to content

Rapid Yerine Alternatif Bulmanın Zamanı Gelmedi Mi

drcslm
 Share

96 members have voted

1. 1. Rapidshare yerine alternatif başka site/sitelere yönelelim mi?

• Evet
      74
    • Hayır
      22

Recommended Posts

Arkadaşlar son zamanlarda rapidshareden dosya indirmek iyice güç hal almaya başladı. premium üyelere haksız işlem yapılması ve indirilmek istenen dosya için çok bekletmesi artık baydı. gecenin bu saati olmuş ttnet 2mbit tarifesi kullanıyorum şu anda dosya indirim hızı 18-90kb arası değişip duruyor. ( genelde 20kb nadir yükseliyor)

tnctr olarak rapidshare yerine alternatif upload ve download siteleri belirleyip onların üzerinden aktarım ve indirme yapmayı öneriyorum. şu anda rapid premium kalitesinde upload ve download veren siteler var. rapidden kurtulalım artık diyorum siz ne dersiniz?

Arkadaşlar rapidshare premium üyeyim. 8 mbt ttnet adsl kullanıyorum. rapidden saniyede 1 megabyte indirebiliyorum. 700 mb lık bir film indirimi 5 dk ancak sürüyor. gecen cod 6 yı indirdim 11 gb 5 saat falan sürdü. premum bence pahalı değil istediğiniz filmi oyunu rahatlıkla indirebiliyorsunuz. bence premimüye olup rahat edin :)

vallaha kimse üzerine alınmasın torrent gibisi yok yapcan torrenti bak o zman nasıl site rakabet görüyo yada alternatifi bol koyacan rapidshare bedne evinde 4 mb net war babam telekomda calısıyo torrente 4400kb inerken rapidshare de 100 140 200 ama ara ara indiriyo yani modem ısıgı ara ara yanıyo cok sacmaladı rapid bazen hiç indirme yapmadıgım halde dosya indirecem rapidshareden birde 2.48 dk bekleyin dio ben bu sorunu tnc coktan temişdim admine ... saygılar

%100 mediafire gerek upload gerek indirme süper hızlı

Hele birde

Download Accelerator Plus (DAP) bu programı kullanın

%400 indirme hızını arttırıyor bütün sitelerden

aslına bakarsanız yeni bi site bulmak çok iyi olur fakat ben cryptload kullanıyorum ve bu program rapidden başka bi siteden indirmiyor linkleri tek tek indirmek te beni bayıyorr buna çözüm biliyorsanız lütfen cvp ekleynn şimdiden tşkkürleri yi günler...

aslına bakarsanız yeni bi site bulmak çok iyi olur fakat ben cryptload kullanıyorum ve bu program rapidden başka bi siteden indirmiyor linkleri tek tek indirmek te beni bayıyorr buna çözüm biliyorsanız lütfen cvp ekleynn şimdiden tşkkürleri yi günler...

jdowloader çoğu indirmeyi kapsıyor cryptload dan fazla işini görür

Edited by drcslm

genel olarak film dağıtan arkdaşlar ve internet siteleri hususi rapide upload yapıp . kazandıkları rapid puanla ya uyeliklerini uzatmakta yada bu puanla sıfır uyelik açıp satmaktadırlar .hani imza kısımlarında 15 liraya 1 aylı üyelik reklam edenlerin kaynağı buradan gelmekte.

Bu nedenle rapide ilgi bitmez.bitirmezler.hususi bir siteye rapide karşın hotfileye upload edip yayınladım.ben yayınladım onlar sildi ben yayınladım onlar sildi sonunda beni banladılar :)

traji komik değilmi.eğerki bu mesajım silinirse aynı zihniyet bu sitede war demektir

Edited by keysunra

arkadaşlar lütfen www.duckload.com sitesini deneyin.İnsanlar bu siteyi neden tercih etmiyor,neden bilinmiyor anlamıyorum.Bütün Forumlara girip şu siteye upload edin diye başlık açasım geliyor.Geçen gün windows 7 indirdim ben bu siteden 2 linkti idm destekliyo aynı anda birkaç download yapabiliyorsunuz güvenlik kodunu yazıp 10 saniye bekliyorsunuz link elinizde.Reklam fln yok.Eksik olan birşeyi varsa söyleyin.

Bence en iyisi mediafire ne bekleme derdin var nede kısıtlama rapidshare artık kullanılmaması gereken sitelerden oldu gerçekten çok fazla haksızlık var.

bencede media fire evet cok süper aynı anda birden fazla indirme yapma olanagı war

+ hızlı geliyo