Jump to content

Eşinizin Tnctr Hakkındaki Düşünceleri

YAGMURADAM

Recommended Posts

Sonu benzese nolur, uyanınca ilk beni yakar :)

Sende kendini hastanedeki doktora benzettin herhalde ? :p

Ulan konu nerden nereye geldi ... Pana Film forumuna cevirdik burayi.

Evlenmem lazım :p :p

Cevrem genistir, yardim lazim mi ? :)

Bizde net konusunda fazla sıkıntı yok valla. Eşim gündüz kadınlarkulübü forumunda takılıyor. Akşam ben TNC ye. Vardiyalı çalışıyoruz yani ;) Geç saate kalıp ayarı kaçırdığım zamanlar söyleniyor biraz. Kuma muhabbeti oluyor o arada :p^_^ Modifiye yaptığım sıralarda ise beni evden atmasına az kalmıştı. Sonunda çalışmayı tamamladımda kurtuldum :p:) 10 güne falan bebişimiz olacak. Belki fazlada takılamam daha. Büyüyünce kızımıda üye yapacam. Annesine kalırsada kadınlarkulübüne üye yapacakmış :)

Bizde net konusunda fazla sıkıntı yok valla. Eşim gündüz kadınlarkulübü forumunda takılıyor. Akşam ben TNC ye. Vardiyalı çalışıyoruz yani ;) Geç saate kalıp ayarı kaçırdığım zamanlar söyleniyor biraz. Kuma muhabbeti oluyor o arada :p^_^ Modifiye yaptığım sıralarda ise beni evden atmasına az kalmıştı. Sonunda çalışmayı tamamladımda kurtuldum :p:) 10 güne falan bebişimiz olacak. Belki fazlada takılamam daha. Büyüyünce kızımıda üye yapacam. Annesine kalırsada kadınlarkulübüne üye yapacakmış :)

Allah analı babalı uzun ömürler versin evladınıza tebrik ederim şimdiden.

Tebrik ederim.

Sitede Xp modifiye modaydı bende öğrenmeye çalışıyordum o günlerde ne zaman buluşmak için sözleşsek buluşma yerine yaklaşık 1 saat geç giderdim.Yani seçimi ben değilde o özgürlükden yana kullandı ^_^

Yazık etmişsin dostum yazık :p

Sitede neden eskisi kadar aktif degilim diyordum simdi sebebini buldum :D

Saka bir yana bilgisayarla ilgisi olmayan bir esim var. O yuzden ne o sordu ne ben soyledim.

Sitede neden eskisi kadar aktif degilim diyordum simdi sebebini buldum :D

Saka bir yana bilgisayarla ilgisi olmayan bir esim var. O yuzden ne o sordu ne ben soyledim.

Bendeki durum da aynı Benim eşiminde bilgisayara hiç merakı yok ne ilgilenir nede ne yapıyorsun diye sorar.Sadece yeter artık kalk birazda gözlerin dinlensin der.

Bultar'ım yazdıklarına dikkat et.Sanal dünyada sizi belki koruyabiliriz ama gerçek dünyada mümkün değil.Oklava diye birşey icat etmişler hani.

Sanal dünyada mod uz ama gerçek dünyanın adminleri onlar.Durup duruken banned demesin bize.

Yenge hanıma sesleniyorum.Onu bize bağışla.İyi biridir.Yazdıkları hep anlaşılmadan ibarettir.(Daha yazayım mı Bultar yeter mi?Ne dersin?)

Süper bir yorum olmuş tebrikler..:D Farkındalık diye ben buna derim :hi::)

Sitede Xp modifiye modaydı bende öğrenmeye çalışıyordum o günlerde ne zaman buluşmak için sözleşsek buluşma yerine yaklaşık 1 saat geç giderdim.Yani seçimi ben değilde o özgürlükden yana kullandı :good:

Bu kadar şanssızlık olur mu ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...