Jump to content

Bu Hıza Inanamıyaksın Dowland Ve Uploat Hızı ...

quadcore

Recommended Posts

• Replies 68
  • Created
  • Last Reply

648531694.png

Bu benim serverdan düşük çıktı biraz ama Almaya'da..Türkiye'de demek ki TTNET bize sağlayabiliyor böyle hızlı hizmet ama işte kimse itiraz etmeyince boşuna neden para harcayayım mantığıyla devam ediyor :)

Telekomun bedavaya neden reklamını yaptığınızı anlayamadım.Dünyanın en hantal ama en pahalı iletişim hizmetlerinden faydalanıyoruz.Adamlar telekomu 2 yıllık karına 5 yıl taksitle aldılar ve milleti göçürüyorlar. Biri de kalkmış reklamını yapıyor. Tüketiciler böyle olduktan sonra en küçük tüylerine kadar yolarlar. Zevk alana iyi yolunmalar.Biz de yolunuyoruz ama en azından zevk almıyoruz.

aynene katılıyorum reklama gerek yok benim burada net berbat indirdiğim hızı söylesem gülersiniz 8,192

kullanıyor

649260474.png

bunun nersi reklam alınacak abartılıcak konu rezalet başka bişi değil ayda 110 ytl ödüyorum

merak etmeyim telekom yeni sistem cıkartıyor alt yapı kökten fiber olacak artık rapid ve torrent siteleri bizden korkacak ::rolleyes2::):dribble:

torunlarımın torunları görür artık.

gelişmiş ülkelerde 1 lik internet ücretsiz verilirken bizde kotalı 29 tl sınırsızı 50 tl ye tikleniyor.

diğer internet sağlayıcılarının da alt yapısı ttnet. başka çare yok ne yapalım boynumuz bükük kullanacaz artık

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...