Jump to content

Ttnet Dostları Tarafından Aranan önemli şahsiyetlr

vatan24

Recommended Posts

arkadaşlar geçen gün ttnet dostları die bi proje başlamış onun için aboneleri tek tek arıyolarmış benide aradılar tmm katılırım projeye dedim adresi alıp hediye göndericez dediler hala hediy fln yok alan varsa bir ipucu verebilirmi :):yahoo::D:):p

ttnetten hayır gelmez adama

[/quot

kaç senedir abonesiyim ilk defa bir hediye göndericez dediler gözlerim doldu fkt dört gözle bekledğim hediye hala gelmedi daha doğrusu ne kdr saçma bişey geliceğini çok merak ediyorum :D:)

Benide aramışlardı. 2 senelik abonelimin bitiş süresi geldiğini anlayınca hemen tutuştular tabi. Ama yaptıkları öneriye bakarmısınız:

1 mbit sınırsız netinizin ücretini 36 tl ye çekeçeğiz ama eğer ayrıolmak isterseniz aldığınız indirimleri iade edeceksiniz diyorlar. Hediye olayıda bunun bir benzeridir heralde. Hediyeyi al açma, aç ama dokunma, dokun ama tadına bakma ...

Aga yaa benim annem bu işlerden anlamıyorlar diye ben evde yokken aramışlar.Sonra annem akşam arayın demiş akaşmda arayan olmadı tabiiki.Diğer günde aradılar.Annemde benim iyiliğimi düşünerek şu 8 mbit kampanyasını kabul etmiş 6 ay 29 ödencek ve internet daha hızlı olacak diye.Ben 1 mbit te 15 günde 40 gb indirme yapan insanım bunu bildikleri için böyle bir kumpas kurdular şimdi arıyorum meşgul çalıyor :D.Bi görüşebilsem yetkililerle ağızlarına .... ama ilkinde müşteri hizmetlerine bağlıyorum dedi sonra müzik dinlemeye başladım 3 dakka sonra kesin benim aradığımı gördüler açmıyorlar dedim kapattım.Sonrakinde tüm hat meşgul olunca benim gibi mağdurların hatları tıkadığını anladım.

Aga yaa benim annem bu işlerden anlamıyorlar diye ben evde yokken aramışlar.Sonra annem akşam arayın demiş akaşmda arayan olmadı tabiiki.Diğer günde aradılar.Annemde benim iyiliğimi düşünerek şu 8 mbit kampanyasını kabul etmiş 6 ay 29 ödencek ve internet daha hızlı olacak diye.Ben 1 mbit te 15 günde 40 gb indirme yapan insanım bunu bildikleri için böyle bir kumpas kurdular şimdi arıyorum meşgul çalıyor :D.Bi görüşebilsem yetkililerle ağızlarına .... ama ilkinde müşteri hizmetlerine bağlıyorum dedi sonra müzik dinlemeye başladım 3 dakka sonra kesin benim aradığımı gördüler açmıyorlar dedim kapattım.Sonrakinde tüm hat meşgul olunca benim gibi mağdurların hatları tıkadığını anladım.

Bu tür yerleri gece geç yada sabah erken arayacaksın.

Bana 2 yıl önce evlilik hediyesi telsiz telefon vermişlerdi, tabi sabit hat alana :D Ama ben uyanıklık yaptım ablamın üzerineydi hat, kendi üzerime aldım, kabul ettiler hediyeyi vermeyi :D

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...