Jump to content

Windows7 Mi ? Soundmax Dark Edition 2010full Mu?

quadcore
 Share

Recommended Posts

ARKADAŞIM BURASI BİR FORUM AMA ARKADAŞINDA HAKKINI YEMEYELİM BENCE WİNDOWS 7 YE TAŞ ÇIKARIR SOUNDMAX GERÇEKTEN İYİ BİR SİSTEM YAPMIŞ

TABİKİDE SOUNDMAX ÇUNKÜ WİNDOWS 7 SENİN BİLGİSAYARDA KASAR BENDE MSW 7 Yİ KURDUM KASTI VE KAÇ SAAT GÜNCELLEME BEKLİYORSUN

AMA SOUNDMAX GAYET GÜNCEL Bİ SİSTEM

;)

• 2 ay sonra...

SoundmaXP 2010full'u veya BLUE EDİTİON SP3 2010 TR kur. Driverlerini yükle kullan. Şiddetle tavsiye ederim. Ben kurdum harika kasma yok. WİN 7'yi aramayacaksın. Bütün güzel özellikleri koymuşlar, hemde fazlası ile. Ben kurdum kullanıyorum. Çok memnunum. Eskisinden daha hızlı diyebilirim. İşletim sistemimde core 2 duo E4500 2.20 GHz.

Edited by muratım

Kardeş bende Sounmaxp Dark Edition Full 2010 u kurmanı tavsiye ederim. Neden diye soracak olursan Windows 7 daha tam oturmuş bir sistem değil sürekli bir yerlerden açık verip duruyor, bu da senin canını sıkmaya başlayacaktır belli bir noktadan sonra. Ben Soundmaxp yi indirdim denedim de görsel ve hız yönünden çok hoşuma gitti ama yine de tercih senin.

Bende 4 GB RAM olmasına rağmen ben kendi bilgisayarıma kurmuyorum sebebi Vistadan hiçbir farkı yok tek farkı görsellik gibi geldi bana.Vista çok hoşuma giden bir işletim sistemi fakat insanı çileden çıkarıyor RAPİDSHARE = VİSTA o derece yani. Bir işlem yapmaya çalıştığında çileden çıkarsın Windows 7 de aynı hiçbir farkı yok. SP3 den şaşmam.

Edited by BuqRaHan

• 7 ay sonra...

Soundmax Dark edition diye bi işletim sistemi yok xpi xp dir dir sistemin fena değil win7 düzgün çalışır..

Soundmax Dark edition diye bi işletim sistemi yok xpi xp dir dir sistemin fena değil win7 düzgün çalışır..

SoundMax benim Abim ve her gün kendim sahit oluyorum sizin icin ne kadar cok calisdi icin lütfen emegi saygi gösterin...

• 3 years yıl...

SoundMaXP Dark Edition    ARIYORUM    BANA  YARDIMCI OLABİLCEKMİSİNİZ ACİLL LAZIM YADA ONUN GİBİ FULL DRİVER ENTEGRELİ  BİŞİ LAZIM

SoundMaXP Dark Edition      LÜTFEN BANA YARDIMCI OLABİLCEK KİMSE YOKMU

wın7 kur stabıl guncel sıstem kazmaz ınternet kullancaksan sadece ille oyun kucaksan xp devrı kapandı senın bılecegın ıs ara kendıne en uygunu seç lite kullanma performans 2 katı duser