Jump to content

Windows 7 Ve Nero 6

msndeyim

Recommended Posts

Slm. benim orjinal nero 6 yazılımım var. Windows 7 de nero 6 yı kuruyorum uyumluluk modlarını sp 2 olarak ayarladım ama neroyu çalıştıramadım. Ne yapmalıyım nero 6 yı çalıştırmak için. Bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum.

• 2 hafta sonra ...
nero 6 bende de sorun verdi. yazdırma işlemini başlatır başlatmaz başarısız diyordu. 7. sürümü gayet başarılı bir şekilde çalışıyor.

hayret ben de nero 7 yi kurdum ve bütün uyumluluk modlarını denedim ama çalışmadı. belki de sürüm farkı olabilir nasıl kurdun arkadaş bir açıkla da ben de kurayım.nero 8 ve 9 u kurmak istemiyorum 1 gb lık ram var onuda nero yemesin ya 6 yada 7 yi kurmak istiyorum. nero 7 yi nasıl kurduğunu bir anlatırsan ve hangi uyumluluk modunda kurdun bir anlatıver arkadaş.

dostum bendede nero 6 vardi ama windows7600 TR sorun yapt bende nero 7 kurdum gayet guzel calisiyor tavsiyem nero 7 kur hic bir poreblem olmaz .

format tan sonra kurdum nero 7 buzamana kadar hic bir poreblemini gormedim gercekten cok guzel bir pogram ustelik hafif nero 9 agir geliyor hemen hemen tum surumleri denedim ama en iyisi bence nero 7

kolay gelsin

dostum hic sinir olma windows 7 nero 6 calistiramasin bende cok denedim galiba sen nero 6 iyi alismi sin ondan birakmak istemiyorsun ama nero 7 kulan uc beskun sonra nero 6 aklina bile gelmez

nero 6 neronun en güzel ve hızlı versiyonu bence ondan sonra da 7 si geliyor. başkasını kurmak istemiyorum bilen bir arkadaş açıklasın lütfen sinir oldum ya kaç gündür yükleyip yükleyip kaldırıyorum. :)

dostum simdi arastirdim senin derdini bu konu atdinlatir sana bir dostun sorunu yaizyorum onasil yapmisa sende aynnisini yap

nero sistemden kaldırılsa bile klan dosya kalıntıları yeni bir sürümün kurulumunda hatalara neden olur(ben çok çektim)onun için neronun tüm kalıntıları temizlendikten sonra yeni kurulum yapılabilir.Nero6 yı silip 7 yi yükleyecekler için nero temizleme aracı;

Please register to see this content.

indirip çalıştırmanız yeterli

Dostum nero surumunu oldugu gibi kaldir sora o linkteki nero temizlemeyi indir konpile nero bununla izlerini sil ondan sora nero 7 kur

dostum simdi arastirdim senin derdini bu konu atdinlatir sana bir dostun sorunu yaiyorum onasil yapmisa sende aynnisini yap

nero sistemden kaldırılsa bile klan dosya kalıntıları yeni bir sürümün kurulumunda hatalara neden olur(ben çok çektim)onun için neronun tüm kalıntıları temizlendikten sonra yeni kurulum yapılabilir.Nero6 yı silip 7 yi yükleyecekler için nero temizleme aracı;

Please register to see this content.

indirip çalıştırmanız yeterli

Dostum nero surumunu oldugu gibi kaldir sora o linkteki nero temizlemeyi indir konpile nero bununla izlerini sil ondan sora nero 7 kur

Teşekkürler arkadaşım bir deneyeceğim mutlaka cevabını yazacağım 1 saate yazarım. sağol.:clapping:)

malesef olmadı. nero 7.0.5 olmuyor.:clapping:

dostum benim yukledigim surum cok hafif ve cok kulanisli sana sitenin adresini verecektim ama site silinmis ama kulandigim nero 7 surumunun adini veriyorum belki bulursun bir google ara ustelik turkce Nero 7 Lite v7.7.5.1 Lite SUPER NERO buzamana kadar windows 7 cikti cikali hep bu surumu kulandim bir bak ama olmasi lazim yada sen bir yede yanlislik yapiyorsun

kolay gelsin INSALLAH olur

dostum benim yukledigim surum cok hafif ve cok kulanisli sana sitenin adresini verecektim ama site silinmis ama kulandigim nero 7 surumunun adini veriyorum belki bulursun bir google ara ustelik turkce Nero 7 Lite v7.7.5.1 Lite SUPER NERO buzamana kadar windows 7 cikti cikali hep bu surumu kulandim bir bak ama olmasi lazim yada sen bir yede yanlislik yapiyorsun

kolay gelsin INSALLAH olur

sağol arkadaşım oldu sonunda senin sayende. bu sürümü kabul etti windows 7. teşekkür ediyorum sana. :D))

Bende bir soru sorucam ama hiç kimse cevabını veremiyor;

Sorun şu : G Force adlı Bilgisayar oyunu için ufak bir trainer indirdim. Trainer 'ı açıp oyuna girdiğimde ses gelior çalışdığına dair. Ama oyunda trainer dan eser yok. Bu sorun Most Wanted Trainer. Gta IV Trainer ve CS Valları gibi hile programlarında çalışmıyor.... Birde Ekran kartı driver(Win7 kendi kurdu performansı düşük)..

Daha önce Vista Starter & Ultimate de her türlü program çalışıyor şimdi bu hile ve driverlarım çalışmıyor. Microsoft'a yüzlerce kez mail attım. "Sorununuz incelenmektedir " diyor bir çözüm bulak şuna...

sağol arkadaşım oldu sonunda senin sayende. bu sürümü kabul etti windows 7. teşekkür ediyorum sana. :D))

sende sagol dostum onemli olan bilgini paylasmak bende senin gibi dostlarin yardimiyla birseyler ogrendim cok sevindim bir yardimim olduysa ne guzel saygilar kolay gelsin.

nero 9 kurun free olarak sorun yapmaz

arkadaşım daha önce nero 9 kurmuştum fakat pc'yi kasmaya başladı. elimde lisanslı nero 6 vardı oda olmuyor muş sağolsun arkadaşların yardımıyla nero 7 yi kurabildim windows 7 ye. Nero 6 ve 7 diye diretmemin sebebi de az kasmalarından dolayı. bilgilendirmen için teşşekürler.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...